Pragnę posiadać dziecko - zachodniopomorskie

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
malgosia22271
Posty: 6
Rejestracja: 22 listopada 2014, 20:25 - sob

Pragnę posiadać dziecko - zachodniopomorskie

Post autor: malgosia22271 »

Szanowni Panowie,
Mam 32 lata i bardzo pragnę posiadać dziecko. Ponad dwa lata temu zaszłam w nieplanowaną ciąże, po pierwszym szoku byłam naprawdę przeszczęśliwa. Myśl, że będę posiadała swoje dziecko z ukochanym partnerem dodawała mi skrzydeł. Niestety mój wymarzony, najukochańszy człowiek, do którego miałam ogromne zaufanie po trzech miesiącach mnie zostawił. Po dwóch tygodniach od tego wydarzenia spotkała mnie jeszcze większa tragedia po której do dnia dzisiejszego nie mogę dojść do siebie - straciłam moje wspaniałe dziecko. Po tych ponad dwóch latach pragnienie posiadania dziecka jest silniejsze ode mnie i od moich uprzedzeń co do sposobu "realizacji", niestety nikogo do tej pory nie spotkałam. Może jest to moja wina, może jak to mówią los tak chciał ale bez dziecka ja żyć nie potrafię. Dlatego właśnie znalazłam się na tym portalu. Jestem wysoką (170 cm) szatynką, ważę 60 kg. Trudno mi oceniać mój własny wygląd ale ponieważ nigdy nie usłyszałam nic niemiłego pod swoim adresem zakładam więc, że wszystko ze mną w porządku. Szukam kogoś, kto zapłodni mnie metodą naturalną lub przez inseminację. Z wykształcenia jestem ekonomistą, jestem zdrowa, dbam o siebie, rodzice zapewnili mi dobre wykształcenie oraz położyli nacisk na kulturę osobistą. Tego samego poszukiwałabym u Pana, zależy mi aby dziecko miało dobre geny. Jeśli okazałoby się, że po zapłodnieniu Pan chciałby koontynuować znajomość jestem na to otwarta, jeśli nie-również nie będzie to problem. Szukam Panów, którzy są wysocy i są w podobnym do mnie wieku lub starsi. Ale ktokolwiek ma ochotę napisać, jest mile widziany. Jeszcze jedno, w tym poście napisałam wszystko szczerze, poważnie i pokładam w nim swoje nadzieje, więc jeśli ktoś ma ochotę się wygłupiać albo ma złe intencje to proszę do mnie nie pisać-będę wdzięczna za uszanowanie tej prośby.
BARDZO PROSZĘ O WIADOMOŚCI PRYWATNE, NIE PUBLICZNIE NA FORUM.
micha7ekszcz
Posty: 1
Rejestracja: 13 marca 2018, 17:58 - wt

Re: Pragnę posiadać dziecko - zachodniopomorskie

Post autor: micha7ekszcz »

Cześć jestem Michał mam 27 lat jestem z okolic Szczecina, przeczytałem Twój wpis i chciałbym Ci pomóc w zajściu w ciąże, moge nawet dojechać do Ciebie by Ci pomóc
Mareczek4041
Posty: 10
Rejestracja: 11 kwietnia 2015, 10:26 - sob

.

Post autor: Mareczek4041 »

.
Ostatnio zmieniony 14 czerwca 2020, 13:47 - ndz przez Mareczek4041, łącznie zmieniany 1 raz.
janusz13
Posty: 21
Rejestracja: 22 października 2018, 22:55 - pn

Re: Pragnę posiadać dziecko - zachodniopomorskie

Post autor: janusz13 »

Witaj jestem z Wejherowa mam 48 lat 183cm.wzrostu jestem jak najbardziej zainteresowany napisz prosze
Grzesiek 1975
Posty: 29
Rejestracja: 03 grudnia 2018, 13:28 - pn

Re: Pragnę posiadać dziecko - zachodniopomorskie

Post autor: Grzesiek 1975 »

Napisz
PJRP
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2018, 01:01 - śr

Re: Pragnę posiadać dziecko - zachodniopomorskie

Post autor: PJRP »

Hej jak nadal szukasz do wyślij wiadomość
Wito42
Posty: 6
Rejestracja: 01 grudnia 2018, 02:23 - sob

Re: Pragnę posiadać dziecko - zachodniopomorskie

Post autor: Wito42 »

Witaj mam 40 lat napisz do mnie moze to wlasnie mnie szukasz,jestem spokojny,poukladany napisz a moze lśnienie Twoje zycie

Czaja.witold@interia.pl
Majkel19771
Posty: 14
Rejestracja: 08 stycznia 2019, 13:01 - wt

Re: Pragnę posiadać dziecko - zachodniopomorskie

Post autor: Majkel19771 »

Hej nadal szukasz jak coś to pisz
polonez
Posty: 6
Rejestracja: 06 kwietnia 2011, 04:42 - śr

Re: Pragnę posiadać dziecko - zachodniopomorskie

Post autor: polonez »

witaj, odpisz na kolacin@icloud.com
wojtekdob
Posty: 62
Rejestracja: 11 lutego 2019, 00:05 - pn

Re: Pragnę posiadać dziecko - zachodniopomorskie

Post autor: wojtekdob »

Napisz do mnie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post