Szukam kobiety, doświadczonej która zechce młodszego od siebie

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn
DlaCiebieOn27
Posty: 10
Rejestracja: 26 czerwca 2018, 19:04 - wt

Szukam kobiety, doświadczonej która zechce młodszego od siebie

Post autor: DlaCiebieOn27 »

Witaj :-)

Nazywam się Kamil, mam 27 lat i mieszkam w okolicach Gdańska. Bardzo mi miło że czytasz moje ogłoszenie, mam nadzieję że dotrwasz do końca, a po wszystkim nie pójdziesz spać, tylko napiszesz do mnie, jeszcze dziś!!! :)


Interesuję się muzyką, filmem, historią, lotnictwem, motoryzacją jak i muzyką. Oczywiście są to tylko te zainteresowania, które właśnie przyszły mi na myśl. Jest ich cała masa, a ja nawet nie wiem czy to przeczytasz, więc streszczę nieco Twe męki byś nie dostała "oczopląsów" ;)

Mam 180 cm wzrostu, ważę około 80 kg i aktywnie spędzam czas, od dłuższego czasu chodzę na siłownie by zwiększyć nieco swoją masę. Jeśli masz teraz przed oczami mięśniaka co pręży się do lustra i robi sobie zdjęcia, to to... nie ja :) Nie mam tak chorej obsesji by chodzić tylko i robić sobie zdjęcia.

Oczy mam koloru niebieskiego a włosy szatynowe, zawsze krótko ścięte, lecz nigdy na łysinę. Cechuje mnie kultura osobista, wewnętrzny spokój, jak i poczucie humoru. Przy mnie nie będziesz się nudzić, i to na pewno.

Lubię gotować, piec i sprzątać. Także znajdziesz i w domu ze mnie pożytek. Zawszę skory do pomocy, rozmowny i zabawny, lecz poważny kiedy trzeba.

Bardzo chciałbym poznać ustatkowaną kobietę chętną na posiadanie dzieci, nie wykluczam nikogo, więc nawet jeśli masz już swoje baby, to mi to nie przeszkadza.

Bardzo chce mieć już potomka, stąd tu mój apel o pomoc, chętnie poświęcę moje życie Wam, by żyć długo i szczęśliwie, a miłość przyjdzie z czasem sama.


Zainteresowana choć troszkę, napisz. Nie bój się ;)
Dakotauk
Posty: 9
Rejestracja: 07 listopada 2018, 00:31 - śr

Re: Szukam kobiety, doświadczonej która zechce młodszego od siebie

Post autor: Dakotauk »

Hej. Jestem zainteresowana.
Sylwia20
Posty: 9
Rejestracja: 09 czerwca 2017, 15:29 - pt

Re: Szukam kobiety, doświadczonej która zechce młodszego od siebie

Post autor: Sylwia20 »

Hej
martaberkowska
Posty: 49
Rejestracja: 24 kwietnia 2018, 14:58 - wt

Re: Szukam kobiety, doświadczonej która zechce młodszego od siebie

Post autor: martaberkowska »

Witaj,

Zainteresował mnie Twój post. Ja także chciałabym mieć dziecko, jeśli się uda stworzyć też związek czy chociażby przyjaźń, mieć partnera, ojca dla dziecka. Jestem szczupłą blondynką (173 cm) z wykształceniem wyższym, 40 lat. Mieszkam w Warszawie. Jeśli jesteś zainteresowany, to proszę o kontakt na martaberkowska@op.pl
DlaCiebieOn27
Posty: 10
Rejestracja: 26 czerwca 2018, 19:04 - wt

Re: Szukam kobiety, doświadczonej która zechce młodszego od siebie

Post autor: DlaCiebieOn27 »

Maja5 pisze: 08 listopada 2018, 02:21 - czw Hej, jestem zainteresowana ogłoszeniem
pzdrawiam:)

Hejka :)
DlaCiebieOn27
Posty: 10
Rejestracja: 26 czerwca 2018, 19:04 - wt

Re: Szukam kobiety, doświadczonej która zechce młodszego od siebie

Post autor: DlaCiebieOn27 »

martaberkowska pisze: 24 listopada 2018, 03:24 - sob Witaj,

Zainteresował mnie Twój post. Ja także chciałabym mieć dziecko, jeśli się uda stworzyć też związek czy chociażby przyjaźń, mieć partnera, ojca dla dziecka. Jestem szczupłą blondynką (173 cm) z wykształceniem wyższym, 40 lat. Mieszkam w Warszawie. Jeśli jesteś zainteresowany, to proszę o kontakt na martaberkowska@op.pl
Wiadomość na mail wysłana, czekam na odpowiedź :)
DlaCiebieOn27
Posty: 10
Rejestracja: 26 czerwca 2018, 19:04 - wt

Re: Szukam kobiety, doświadczonej która zechce młodszego od siebie

Post autor: DlaCiebieOn27 »

Sylwia20 pisze: 23 listopada 2018, 12:40 - ptHej
Hey :)
Sylwia20
Posty: 9
Rejestracja: 09 czerwca 2017, 15:29 - pt

Re: Szukam kobiety, doświadczonej która zechce młodszego od siebie

Post autor: Sylwia20 »

Jesli jestes zainteresowany bliższa znajomoscia zapraszam na meila. sylwiakarol35@gmail.com
carla87
Posty: 59
Rejestracja: 14 października 2021, 18:56 - czw

Re: Szukam kobiety, doświadczonej która zechce młodszego od siebie

Post autor: carla87 »

Jeśli aktualne to pisz na whatsappa 662018618
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post