Czy poznaliście kogoś fajnego na tej stronie?

:arrow: O czym tylko zechcesz, Zabawa, Humor, Luz-Blues, Video
Przyczyny i leczenie bezpłodności
Pragnedziecko1998

Re: Czy poznaliście kogoś fajnego na tej stronie?

Post autor: Pragnedziecko1998 »

Tylko,że jak ja na forum w dziale założenia rodziny,a nie dawców mam napisane,że chce założyć rodzinę i wychowywać z drugą osobą dziecko,to dużo osób nie czyta opisu.
Chciałabym poznać wartościową osobę. Oczywiście szukam kogoś nie tylko na tej stronie tzn.w realu też szukam,a przy okazji zarejestrowałem się na tej stronie,bo nigdy nie wiadomo gdzie późną się chlopaka,żeby być szczęśliwa i założyć rodzinę ;)
Dziękuję ;)
Wymyslony
Posty: 122
Rejestracja: 27 lutego 2017, 16:50 - pn

Re: Czy poznaliście kogoś fajnego na tej stronie?

Post autor: Wymyslony »

Jak w każdej większej grupie osób, tak i tutaj znajdą się ludzie wartościowi, jak i "dzbany". Zazwyczaj tych drugich jest więcej. :-) Trzeba jednak szukać. Spokojnie i bez desperacji. Wtedy jest większa szansa. Powodzenia!
Pragnedziecko1998

Re: Czy poznaliście kogoś fajnego na tej stronie?

Post autor: Pragnedziecko1998 »

Dzięki ;)
Pragnedziecko1998

Re: Czy poznaliście kogoś fajnego na tej stronie?

Post autor: Pragnedziecko1998 »

Mam nadzieję,że poznam fajnego mężczyznę ;)
pannalaura
Posty: 20
Rejestracja: 25 sierpnia 2018, 02:00 - sob

Re: Czy poznaliście kogoś fajnego na tej stronie?

Post autor: pannalaura »

Ja męża poznałam przez internet i wiem, że naprawdę można dobrze trafić i poznać drugą osobę najpierw od środka. To jest bardzo fajne. Myślę, że mężczyźni którzy tu zaglądają w poszukiwaniu związku to są już bardzo nastawieni na dziecko. A takich chyba jest mało.
Rob-nowy

Re: Czy poznaliście kogoś fajnego na tej stronie?

Post autor: Rob-nowy »

Jestem pierwszy raz na tym forum, ale zaciekawił mnie temat , który poruszyłaś, ponieważ bardzo bym chciał poznać kobietę, która myśli poważnie o założeniu rodziny. Dlaczego tu poszukuję? Bo wierzę że są tu kobiety, które zostały skrzywdzone przez los, które mają przykre doświadczenia życiowe a ja nie szukam księżniczki z bajki tylko normalnej kobiety, która przyjęła by moją miłość i wsparcie , nigdy nie wnikałbym w jej przeszłość bo dla mnie jest ważne tu i teraz. Wiem, że trudno w to uwierzyć, że są ludzie dla których nie ma znaczenia to kim byłeś, ale są tacy ludzie ! Ja chcę kochać i być kochanym i nic więcej.
Moratur
Posty: 90
Rejestracja: 26 czerwca 2022, 15:15 - ndz

Re: Czy poznaliście kogoś fajnego na tej stronie?

Post autor: Moratur »

Ja niby poznałem fajną dziewczynę ale kontakt się urwał. Może to kwestia człowieka
daddy
Posty: 3
Rejestracja: 11 listopada 2023, 20:32 - sob
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Czy poznaliście kogoś fajnego na tej stronie?

Post autor: daddy »

Ja jeszcze nikogo nie poznałem ale jestem tu nowy, tak się rozglądam, Poznań ale nie tylko
Bruno8
Posty: 95
Rejestracja: 04 stycznia 2021, 09:11 - pn
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Kontakt:

Re: Czy poznaliście kogoś fajnego na tej stronie?

Post autor: Bruno8 »

Poznam kobietę do założenia rodziny.Jak jest jakaś zainteresowana kobietą to proszę pisać na numer 609742627
Szukam żony
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post