Szukam ojca dla swojego dziecka

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
Elen
Posty: 2
Rejestracja: 28 stycznia 2019, 21:56 - pn

Szukam ojca dla swojego dziecka

Post autor: Elen »

Witajcie Panowie.
Szukam ojca dla swojego dziecka ale nie tylko chcę żebyś był przy mnie od poczęcia do narodzin szukam mężczyzny który będzie razem ze mną patrzył jak nasze dziecko dorasta jak stawia pierwsze kroki i wypowiada swoje pierwsze słowa. Ważne jest dla mnie abyś czynnie uczestniczył w życiu naszego dziecka chcę żeby wychowywało się w pełnej rodzinie i nie widywało się z ojcem tylko w weekendy chcę żeby było szczęście i czuło się bezpiecznie.
Szukam ojca dla swojego dziecka ale nie tylko chcę żebyś był przy mnie od poczęcia do narodzin szukam mężczyzny który będzie razem ze mną patrzył jak nasze dziecko dorasta jak stawia pierwsze kroki i wypowiada swoje pierwsze słowa.
tomasz2692
Posty: 19
Rejestracja: 09 października 2018, 20:24 - wt

Re: Szukam ojca dla swojego dziecka

Post autor: tomasz2692 »

Witaj.
Mieszkam w Rzeszowie województwo Podkarpackie.
Ja mam 27 lat, brunet, niebieskie oczy.
Chciałbym Cię bliżej poznać i pomoc zajść w ciążę. Jeśli będziesz zdecydowana zostawiam kontakt email i nr. tel.
tomek19921@op.pl lub 533882654
Pozdrawiam i całuje :-* Tomasz
kawaler39
Posty: 11
Rejestracja: 13 listopada 2015, 20:50 - pt

Re: Szukam ojca dla swojego dziecka

Post autor: kawaler39 »

Poszukuję Szczupłej Dziewczyny do związku, Takiej Dziewczyny, która chce założyć rodzinę, mieć bliską osobę i dziecko oraz kochać z wzajemnością.... Takiej Dziewczyny, która jeszcze nie znalazła idealnego kandydata na "tatusia",a myśli na poważnie o macierzyństwie... Jeśli już Masz dziecko... to nie stanowi problemu.Jestem wolnym, niezależnym oraz mobilnym kawalerem ok.40-stki.Jeśli więc: *nie stosujesz zabezpieczeń *kochasz dzieci *interesuje Cię stały związek...Odezwij się.
wojtekdob
Posty: 62
Rejestracja: 11 lutego 2019, 00:05 - pn

Re: Szukam ojca dla swojego dziecka

Post autor: wojtekdob »

Gdzie mieszkasz?
figofago
Posty: 144
Rejestracja: 10 lutego 2019, 01:22 - ndz

Re: Szukam ojca dla swojego dziecka

Post autor: figofago »

Napisz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post