Witam szukamy dawcy nasienia łódzkie

:arrow: np. Łódź, Skierniewice
artur45
Posty: 52
Rejestracja: 01 lutego 2020, 17:21 - sob

Re: Witam szukamy dawcy nasienia łódzkie

Post autor: artur45 »

Dojrzały mężczyzna w wieku 45 (ale wciąż wyglądajacy na trzydzieści parę:-) Brunet o piwnych oczach, 178 wzrostu. Wykształcenie wyższe z zawodu architekt. Bez nałogów, nigdy nie palący. Ojciec dwóch synów w wieku 17 i 5 lat. Obecnie wolny, uszczęśliwi Cię najwiekszym darem jakim jest życie. arkoniusz80@wp.pl
Piotrek77
Posty: 14
Rejestracja: 27 lutego 2020, 20:10 - czw

Re: Witam szukamy dawcy nasienia łódzkie

Post autor: Piotrek77 »

Witam jestem Piotr mam 35 lat spokojny bez nalogow czlowiekiem. 180/cm wzrostu, 65 kg, ciemny blondyn, oczy zielone. Prosze o kontakt wwaszkiewicz@interia. pl
Tomekholandia
Posty: 2
Rejestracja: 02 marca 2020, 22:20 - pn

Re: Witam szukamy dawcy nasienia łódzkie

Post autor: Tomekholandia »

Witam zapraszam na priv pomogę Tomek 39 lat 178 cm wzrostu 83 kg piwne oczy
Noe1978
Posty: 53
Rejestracja: 25 marca 2020, 14:55 - śr
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Witam szukamy dawcy nasienia łódzkie

Post autor: Noe1978 »

Witam marek 41 l jestem singlem bez bagażu życiowego jestem z Rzeszowa jeśli chcesz mnie poznać to odpisz jestem przystojnym facetem bez nałogów, pracowity, własną działalność gospodarczą prowadzę mam 180zw 80kg szatyn , moje hobe to lubię jeździć na rowerze, czytać książki historyczny, gotować, piec placki, nie lubię kłamstwa, przyklinania, swaniarstwa i grupa krwi arha minus
Zapłodnię panią bez interesownie bez wchodzenia sobie życie jeśli jesteś zainteresowana to odpisz marek 41 Rzeszów
pasemko
Posty: 250
Rejestracja: 12 grudnia 2019, 18:53 - czw

Re: Witam szukamy dawcy nasienia łódzkie

Post autor: pasemko »

Jesli nadal szukasz napisz p.stachniuk@tlen.pl
Polo
Posty: 8
Rejestracja: 14 kwietnia 2020, 01:12 - wt

Re: Witam szukamy dawcy nasienia łódzkie

Post autor: Polo »

Zapraszam priv
Polo
Posty: 8
Rejestracja: 14 kwietnia 2020, 01:12 - wt

Re: Witam szukamy dawcy nasienia łódzkie

Post autor: Polo »

Aktualne??
Bajadera
Posty: 2
Rejestracja: 21 kwietnia 2020, 22:59 - wt

Re: Witam szukamy dawcy nasienia łódzkie

Post autor: Bajadera »

Hej mam 23 lata 190 cm wzrostu w rodzinie nie ma chorób przewlekłych długowieczność każdy z rodziny wykształcenie wyższe A o mnie trenujacy napewno nie leniwy jak chcesz więcej się dowiedzieć zapraszam na priv
Noe1978
Posty: 53
Rejestracja: 25 marca 2020, 14:55 - śr
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Witam szukamy dawcy nasienia łódzkie

Post autor: Noe1978 »

Witam jestem bardzo konkretny facet mieszkam Rzeszowie mogę dojechać, jestem przystojnym facetem bez nałogów mogę się zapłodnić bez zobowiązań i wchodzenia sobie życia jeśli bendziesz chciała to odpisz badania mam aktualne zemną możesz być za pierwszem razem zapłodniona więcej inf na priv konto pytaj o różny pytania Zzz51786@gmail.com
Zapłodnię panią bez interesownie bez wchodzenia sobie życie jeśli jesteś zainteresowana to odpisz marek 41 Rzeszów
Majk1980
Posty: 2
Rejestracja: 29 kwietnia 2020, 01:14 - śr

Re: Witam szukamy dawcy nasienia łódzkie

Post autor: Majk1980 »

zapraszam na priv :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post