Nowy dawca, w pełni zdrowy, 34 l., szatyn, 179 cm, brązowe oczy

Ogłoszenia dawców spermy
drexler15
Posty: 10
Rejestracja: 06 lutego 2020, 18:08 - czw

Nowy dawca, w pełni zdrowy, 34 l., szatyn, 179 cm, brązowe oczy

Post autor: drexler15 »

Jestem tu nowy, a moją motywacją aby tu napisać jest chęć podarowania komuś wielkiej radości jaką jest posiadanie dzieci. Ja mam 3 swoich dzieci i są najukochańsze Dzieciaki na świecie :-). Życie bez nich....byłoby...nie wyobrażam sobie życia bez dzieci.
Nie jestem doświadczonym dawcą, ale myślę że ma to swoje oczywiste zalety. Chętnie pomogę i nie będę patrzył na Twój wiek, orientację, zamożność czy inne podobne bzdury. Jestem człowiekiem z odpowiednim statusem materialnym i chciałbym pomóc ponieważ sprawi mi to radość i w związku z tym nie oczekuję wynagrodzenia. Jedyne czego oczekuję w przypadku dojazdu na potencjalne spotkanie, to zorganizowania "całej niezbędnej otoczki", czyli np. miejsca na spotkanie. Nie jestem osobą wścibską, nie będę zadawał "głupich" pytań, nie interesuje mnie więcej niż powinno.

Trochę informacji o mnie:
Wiek - 34 lata
Oczy - brązowe
Włosy - krótkie, szatyn
Wykształcenie - Wyższe (ukończyłem dwie prestiżowe uczelnie, nie żebym się chwalił ;) )
Wzrost - 179 cm
Waga - 85 kg, sylwetka normalna

Jeszcze kilka słów o mnie. Myślę, że warto je napisać, aby osoba, która będzie to czytać mogła choć troszkę mnie poznać i odrobinę przełamać lęk i stres przed kontaktem (dla mnie również nie jest to sytuacja normalna i trochę się stresuję). Prowadzę własną firmę, mam dobre wykształcenie (zawsze dobrze się uczyłem, tak tak, kujon - nie, nie aż tak dobrze). Pochodzę z pełnej rodziny, nie mam żadnych nałogów (nigdy nie paliłem, piję okazjonalnie, nigdy nie brałem narkotyków, nie nadużywałem leków). Jestem zdrowym, normalnym, myślę że, inteligentnym mężczyzną. Strasznie nie lubię przechwałek, dość. Więcej informacji podam na e-mail: drexler15@o2.pl

Oczekuję całkowitej dyskrecji i uczciwego podejścia do mnie, nie chcę za pośrednictwem tego portalu się z nikim wiązać, więc jeśli szukasz takiej osoby to proszę pomiń moje ogłoszenie. Nie będę dążył sam do dalszego kontaktu po wszystkim, dla mnie największą satysfakcją (jak dla każdego mężczyzny), będzie to, że mój potomek będzie miał czułą opiekę. Jeśli wszystko będzie "w porządku" za pierwszym razem i ktoś w przyszłości będzie chciał biologicznego rodzeństwa to również chętnie pomogę. Proszę jednak o to, aby dzieci nie wiedziały kto jest biologicznym ojcem i były tylko Twoje/Wasze.
Jestem z podlasia, a okazjonalnie jestem dostępny na wyjazdy, proszę pytać.
drexler15
Posty: 10
Rejestracja: 06 lutego 2020, 18:08 - czw

Re: Nowy dawca, w pełni zdrowy, 34 l., szatyn, 179 cm, brązowe oczy

Post autor: drexler15 »

Ponawiam, aktualne
para292929
Posty: 279
Rejestracja: 08 czerwca 2021, 23:11 - wt

Re: Nowy dawca, w pełni zdrowy, 34 l., szatyn, 179 cm, brązowe oczy

Post autor: para292929 »

Witaj, jeśli nadal aktualne napisz do Nas para292929@wp.pl
para292929
Posty: 279
Rejestracja: 08 czerwca 2021, 23:11 - wt

Re: Nowy dawca, w pełni zdrowy, 34 l., szatyn, 179 cm, brązowe oczy

Post autor: para292929 »

Napisz do mnie w celu zapłodnienia 😍😍😍
para292929@wp.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post