Pomogę bezpłatnie 100% pewne - Śląsk

Ogłoszenia dawców spermy
dddarek
Posty: 5
Rejestracja: 02 października 2012, 10:30 - wt

Pomogę bezpłatnie 100% pewne - Śląsk

Post autor: dddarek »

Witam.

Na wstępie napiszę że mogę bezinteresownie pomóc w zajściu w ciąże.
Jestem na 100% pewnym dawcą i nie wycofuję się w ostatniej chwili jak to robi część dawców.

Dobrze zbudowany, 177cm oczy zielone włosy ciemne( bujne nie łysieję ), wiek ok. 35 lat, waga 74kg (zawsze taka sama). Na życzenie mogę przesłać fotkę bez twarzy.

Pomogłem już 3 mamom z dobrym skutkiem (1 dziewczynka i 1 chłopiec oraz jedno w drodze:) ). Dostałem email z podziękowaniami i że wszystko jest w porządku.
W poprzednich spotkaniach 2 razy udało się za pierwszym razem a trzeci przypadek chyba po 5 razie (myślę że winą było zapłodnienie strzykawką, podobno daje kilkukrotnie mniejszą szansę).
Mam ponad przeciętną ilość nasienia więc z zapłodnieniem nie będzie problemu.

Dopuszczam 2 metody zapłodnienia:
1.Zwykły stosunek (po pewnych ustaleniach itd.)
2.Do strzykawki ale wszystko odbywa się na miejscu nie oddaje nasienia bo nie wiem co się będzie dalej z nim działo.
Jestem do dyspozycji praktycznie w od poniedziałku do piątku do 15:00. Ze względu na to że robię to za darmo nie dojeżdżam, mogę podjechać tylko do kilkudziesięciu kilometrów (hotel, motel itp.)

Nie chcę utrzymywać kontaktu ani z dzieckiem ani z matką mogę tylko pomóc w zajściu w ciążę i to na tyle, tu się moja rola kończy.
Chcę pozostać anonimowy!!!
Wszelkie ustalenia po kontakcie
Jak jesteś zainteresowana to odpisz pocztę odbieram w dni robocze prawie co dziennie.

Pozdrawiam i życzę udanego macierzyństwa.
Kontakt ze mną po przez email: d_d_darek@onet.eu
admin
Site Admin
Posty: 1682
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
Lokalizacja: net
Kontakt:

Re: Pomogę bezpłatnie 100% pewne - Śląsk

Post autor: admin »

Rzadki przykład porządnego ogłoszenia.
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
ola_ola_ola
Posty: 6
Rejestracja: 07 lutego 2013, 14:06 - czw

Re: Pomogę bezpłatnie 100% pewne - Śląsk

Post autor: ola_ola_ola »

Witaj.
Odpowiada mi twoja oferta o ile tak to mozna nazwać :lol: napisz do mnie
ola_ola_ola
Posty: 6
Rejestracja: 07 lutego 2013, 14:06 - czw

Re: Pomogę bezpłatnie 100% pewne - Śląsk

Post autor: ola_ola_ola »

No chyba jestem ślepa jest email to ja napiszę
pisiunia785
Posty: 2
Rejestracja: 11 lutego 2013, 14:32 - pn

Re: Pomogę bezpłatnie 100% pewne - Śląsk

Post autor: pisiunia785 »

Witam ja jestem z Bielska- białej ile musiałabym do Ciebie jechać? Jaką masz grupę krwi chodzi mi o konflikt serologiczny. Jak panie sobie podaja Twoja spermę, czy mąż moze uczestniczyć przy spotkaniu. NIEJESTEM ZAINTERESOWANA STOSUNKIEM! Pozdrawiam
ola_ola_ola
Posty: 6
Rejestracja: 07 lutego 2013, 14:06 - czw

Re: Pomogę bezpłatnie 100% pewne - Śląsk

Post autor: ola_ola_ola »

Witam wszystkich !!
Pisze bo obiecałam że coś napiszę jak się uda.
Chciałam bardzo podziękować temu Panu :) za pomoc !!
Wszystko się udało za 2 razem i za 7 miesięcy zostanę mamusią juppppi!!!!
Jestem zaskoczona bo było nawet miło i nie spodziewałam się tego, byłam sceptycznie nastawiona a tu taka niespodzianka przyjemne z pożytecznym :)
Pozdrawiam i polecam jak nie zapomnę to napiszę jeszcze jak dalej rozwija się sytuacja !!!
ola_ola_ola
Posty: 6
Rejestracja: 07 lutego 2013, 14:06 - czw

Re: Pomogę bezpłatnie 100% pewne - Śląsk

Post autor: ola_ola_ola »

Witam ponownie.
Mineło troche czasu :) sporo sie pozmieniało i chciałam sie pochwalić i podziękowac jednocześnie ale jestem MAMĄ!!! JUPIII
Mam śliczne zdrowe dziewczynki - BLIŹNIACZKI nie spodziewałam sie tego :) nikt się nie spodziewał !! :) ale podobno czasami się zadrza :)
W każdym razie jeszcze raz wielkie dzięki, Chciała bym się jakos odwdzięczyć ale nie mam się jak zkontaktować dlatego pisze tutaj (dobrze że jeszcze znalazłam ten temat)

Jeszcze raz Dzięki dddarek!
BUZIAKI.......
dddarek
Posty: 5
Rejestracja: 02 października 2012, 10:30 - wt

Re: Pomogę bezpłatnie 100% pewne - Śląsk

Post autor: dddarek »

Bardzo się cieszę że mogłem się komuś przydać i to z takim efektem.
Pozdrawiam i dziękuje za wpis!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post