pomogę bezinteresownie począc Twoje dziecko

Ogłoszenia dawców spermy
marcinsyg
Posty: 4
Rejestracja: 19 stycznia 2017, 22:25 - czw

pomogę bezinteresownie począc Twoje dziecko

Post autor: marcinsyg »

Hej jeśli szukasz dyskretnego, zdrowego dawcy, który ma własną córeczkę i pomógł jednej osobie, nie rozdaje swojego nasienia byle komu i w ilościach hurtowych to odezwij się do mnie. Mam 35 lat, 170 cm wzrostu, szczupły zadbany, czarne krótkie włosy, zielone oczy. Nie oczekuje wsparcia finansowego.Aktualne badania nasienia i na choroby zakaźne. Możemy się spotkać tam gdzie Ci wygodnie preferuje jakiś hotel. Jeśli jesteś zdecydowana począć maleństwo z obca osobą, nie masz nałogów, jesteś zdrowa, dyskretna to odezwij się, metoda naturalna marcinsygnecki@gmail.com
marcinsyg
Posty: 4
Rejestracja: 19 stycznia 2017, 22:25 - czw

Re: pomogę bezinteresownie począc Twoje dziecko

Post autor: marcinsyg »

Hej jeśli szukasz dyskretnego, zdrowego dawcy, który ma własną córeczkę i pomógł jednej osobie, nie rozdaje swojego nasienia byle komu i w ilościach hurtowych to odezwij się do mnie. Mam 35 lat, 170 cm wzrostu, szczupły zadbany, czarne krótkie włosy, zielone oczy. Nie oczekuje wsparcia finansowego. Możemy się spotkać tam gdzie Ci wygodnie preferuje jakiś hotel. Jeśli jesteś zdecydowana począć maleństwo z obca osobą, nie masz nałogów, jesteś zdrowa, dyskretna to odezwij się, metoda naturalna marcinsygnecki@gmail.com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post