szukamy dawcy z Poznania lub okolic

:arrow: np. Poznań i Kalisz
maminiemam
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2020, 11:44 - wt

szukamy dawcy z Poznania lub okolic

Post autor: maminiemam »

Hej,

Razem z partnerką mamy ustabilizowane życie. Jedyne czego Nam brakuje to spełnienia w macierzystwie.
Nasza sytuacja życiowa jest ustabilizowana i świadomie podejmujemy decyzje.
Szukamy zdrowego (z aktualnymi badaniami) i poważnie chcącego pomóc mężczyzny, który uszanuje że jedyną formą zapłodnienia będzie metoda kubeczkowa lub inseminacja (przy zachowaniu pełnej anominowości).
Nie chcemy aby biologiczny ojciec miał kontakt z dzieckiem w przyszłości. Zapewnimy pierwiatek męski w procesie wychowania dziecka.

Jesteśmy otwarte na propozycje.
Interesują Nas tylko poważne ofery, gdyż zegar biologiczny tyka :)

M&M
Cezary Adamski
Posty: 33
Rejestracja: 08 lutego 2020, 14:59 - sob

Re: szukamy dawcy z Poznania lub okolic

Post autor: Cezary Adamski »

Witaj, mam na imię Cezary, mam 43 lata, oczy piwne, włosy blond, wzrost 188 cm, waga 92 kg, grupę krwi 0 Rh+, wykształcenie wyższe techniczne, nie mam nałogów, od około 18 lat biegam rekreacyjnie 2 razy w tygodniu (dla kondycji), mam 3 letnią śliczną córeczkę, moja partnerka zaszła w ciążę w wieku 38 lat po 2 miesiącach naszych starań. Moja córka chodziła już od zeszłego roku 2019 od września do przedszkola, jest bardzo mądra szybko wszystkiego się uczy (to ma za tatą oraz urodę:). Mam także aktualne wykonane w tym roku (jeszcze przed wirusem) badania nasienia, nasienie mam w normie a nawet trochę lepsze, jeżeli Będziesz zainteresowana mogę przesłać zdjęcia moje oraz mojej córki, a badania będą do wglądu na spotkaniu. Proszę o kontakt na cezaryadamski573@gmail.com . Pozdrawiam.
Richi1991
Posty: 242
Rejestracja: 15 sierpnia 2018, 11:26 - śr

Re: szukamy dawcy z Poznania lub okolic

Post autor: Richi1991 »

Witam,z miłą chęcią ci pomoge jestem z wielkopolski wysokim szczupłym brunetem o piwnych oczkach mam 187 cm 82 kg 29 lat mam już własną córke także z zapłodnieniem nie będzie problemu
Andrzej
Posty: 144
Rejestracja: 27 stycznia 2020, 09:09 - pn

Re: szukamy dawcy z Poznania lub okolic

Post autor: Andrzej »

Cześć mogą wam pomóc
Prowadzę firmę mam rodzinę i też mi zależy na animowości
Ale mój warunek to zapłodnienie naturalne
Rozumiem co pisałyście ale czasami żeby coś mieć trzeba się poświęcić
Mam nadzieje że waz nie uraziłem
Pozdrawiam
Kolega222@onet.pl
pasemko
Posty: 250
Rejestracja: 12 grudnia 2019, 18:53 - czw

Re: szukamy dawcy z Poznania lub okolic

Post autor: pasemko »

Jestem z poznania chępnie pomoge zapraszam do kontaktu p.stachniuk@tlen.pl
ciepleciacho15
Posty: 119
Rejestracja: 26 stycznia 2015, 06:03 - pn

Re: szukamy dawcy z Poznania lub okolic

Post autor: ciepleciacho15 »

Witam. Zapłodnię kobietę w Lublinie, jestem 25letnim brunetem mam 176cm 68kg brazowe oczy jestem osobą bez nałogów, bez wad genetycznych, pomogłem już jednej kobiecie, nie chce ingerować w wychowanie dziecka, szybka odpowiedź, możliwość wysłania zdjęcia, dyskrecja.. pomocclublin@gmail.com gg 69887950
pomocclublin@gmail.com
Mike93
Posty: 3
Rejestracja: 19 sierpnia 2020, 16:36 - śr

Re: szukamy dawcy z Poznania lub okolic

Post autor: Mike93 »

Chętnie pomogę mam 27 lat . 170cm67kg blondyn o niebieskich oczach. policemen93@wp.pl
pasemko
Posty: 250
Rejestracja: 12 grudnia 2019, 18:53 - czw

Re: szukamy dawcy z Poznania lub okolic

Post autor: pasemko »

Tulipan
Posty: 783
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: szukamy dawcy z Poznania lub okolic

Post autor: Tulipan »

Witam. Mogę pomóc w zapłodnieniu. Zgadzam się na wasze warunki. Jestem zdrowym dawcą nasienia. Mam własne zdrowe dzieci bez chorób genetycznych, które urodziły się z punktacją 10 na 10, higiena, dyskrecja i anonimowość zapewniam ale i oczekuje w moją stronę. Pozdrawiam tel 500278375
Młody1989
Posty: 12
Rejestracja: 27 grudnia 2021, 16:22 - pn

Re: szukamy dawcy z Poznania lub okolic

Post autor: Młody1989 »

Witam chetnie pomogę proszę napisać na mikurz001@gmail.com
Mam na imię Michał lat 32 z Poznania
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post