Poszukiwany dawca nasienia Wilkopolska (Poznań i okolice)

:arrow: np. Poznań i Kalisz
sympatyczna889
Posty: 1
Rejestracja: 04 czerwca 2020, 14:41 - czw

Poszukiwany dawca nasienia Wilkopolska (Poznań i okolice)

Post autor: sympatyczna889 »

Witam.
Umieszczam tutaj ogłoszenie w celu znalezienia NIE ODPŁATNEJ pomocy w zajściu w ciążę. Szukam miłego chłopaka, który pomoże mi zajść w ciążę metodą kubeczkową. Dlaczego metoda kubeczkowa, ponieważ w chwili obecnej jestem w związku niestety nie jesteśmy w stanie mieć dzieci stąd też poszukiwania pomocy tutaj. Mam 32 lata wysoka szczupła blondynka z poczuciem humoru. Mieszkam w województwie Wielkopolskim w okolicy Nowego Tomyśla i głównie z okolic bym szukała dawcy w celu częstszych spotkań które przyczyniłyby się do szybszego zajścia w ciążę.
Zapewniam anonimowość nie oczekuję później żadnej pomocy.
Wszystko do ustalenia w trakcie zapoznawania się.

Jeśli jesteś zainteresowany kontaktem proszę napisz bezpośrednia na pocztę sympatyczna889@wp.pl ponieważ na tą stronę nie zaglądam zbyt często
Richi1991
Posty: 242
Rejestracja: 15 sierpnia 2018, 11:26 - śr

Re: Poszukiwany dawca nasienia Wilkopolska (Poznań i okolice)

Post autor: Richi1991 »

Witam,z miłą chęcią ci pomoge jestem z wielkopolski wysokim szczupłym brunetem o piwnych oczkach mam 187 cm 82 kg 29 lat mam już własną córke także z zapłodnieniem nie będzie problemu
:-) posiadam aktualne badania
pasemko
Posty: 250
Rejestracja: 12 grudnia 2019, 18:53 - czw

Re: Poszukiwany dawca nasienia Wilkopolska (Poznań i okolice)

Post autor: pasemko »

chętnie wam pomogę p.stachniuk@tlen.pl
ciepleciacho15
Posty: 119
Rejestracja: 26 stycznia 2015, 06:03 - pn

Re: Poszukiwany dawca nasienia Wilkopolska (Poznań i okolice)

Post autor: ciepleciacho15 »

Witam. Zapłodnię kobietę w Lublinie, jestem 25letnim brunetem mam 176cm 68kg brazowe oczy jestem osobą bez nałogów, bez wad genetycznych, pomogłem już jednej kobiecie, nie chce ingerować w wychowanie dziecka, szybka odpowiedź, możliwość wysłania zdjęcia, dyskrecja.. pomocclublin@gmail.com gg 69887950
pomocclublin@gmail.com
KRZYSZTOF DZIAMSKI
Posty: 6
Rejestracja: 13 grudnia 2020, 05:30 - ndz

Re: Poszukiwany dawca nasienia Wilkopolska (Poznań i okolice)

Post autor: KRZYSZTOF DZIAMSKI »

Cześć jestem Krzysztof mam 37l 173cm brunet z chęcią cię poznam bliżej i ci pomogę. Na tą chwilę jestem ojcem dwojga dzieci syn 7l i córka 2l. Pozdrawiam. P.s jestem z okolic Buku
OjciecWirgiliusz
Posty: 62
Rejestracja: 27 stycznia 2021, 03:54 - śr
Lokalizacja: Poznań

Re: Poszukiwany dawca nasienia Wilkopolska (Poznań i okolice)

Post autor: OjciecWirgiliusz »

Zasłużony honorowy dawca krwi z Wielkopolski chętnie pomoże w zajściu w ciążę dowolną metodą. Jestem ojcem trójki dzieci. Nie posiadam nałogów. Mam 38 lat. Jeśli ogłoszenie jest aktualne to proszę o kontakt mailowy:
degustator69@op.pl
pasemko
Posty: 250
Rejestracja: 12 grudnia 2019, 18:53 - czw

Re: Poszukiwany dawca nasienia Wilkopolska (Poznań i okolice)

Post autor: pasemko »

Tulipan
Posty: 781
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Poszukiwany dawca nasienia Wilkopolska (Poznań i okolice)

Post autor: Tulipan »

Witam. Mogę pomóc w zapłodnieniu bezinteresownie. Metodą obojętna, wybiera pani. Jestem zdrowym dawcą nasienia po badaniach. Więcej informacji na priv tel 500278375 pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post