Prawie rozwodka szuka fajnego mężczyzny

:arrow: Panie szukają panów
Tulipan
Posty: 783
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Prawie rozwodka szuka fajnego mężczyzny

Post autor: Tulipan »

Cześć. Też jestem w trakcie rozwodu. Lubię dzieci, mam własne,dwie córki, które są pod opieką matki. Mój wybór niech będą przy matce. Skąd jesteś, ja z okolic Bydgoszczy. Tak samo jak Ty szukam. Może poznajmy się.
Szymlet96
Posty: 1
Rejestracja: 04 września 2022, 00:22 - ndz

Re: Prawie rozwodka szuka fajnego mężczyzny

Post autor: Szymlet96 »

Hej mam na imię Szymon mam 26 lat mam zielone oczy sylwetka atletyczna mam 185cm zwrostu na codzień prca w wolnym czasie lubię spędzać czas na rowerze lubię sport bardzo lubię gotować moje zainteresowania motoryzacja muzyka dobre kino itp jeśli miała byś ochotę lepiej się poznać napisz nr 514674470 pozdrawiam
Martinno83
Posty: 8
Rejestracja: 03 października 2022, 01:07 - pn

Re: Prawie rozwodka szuka fajnego mężczyzny

Post autor: Martinno83 »

Hej,
Jestem brunetem ,ciemne oczy 183 cm ,ciemna karnacja. Ojciec jest Włochem. TYLKO POWAŻNE OFERTY. Jestem po studiach prawniczych.
Chętnie pomogę. marinwhooldave@wp.pl
Pozdrawiam
Marcin

Wysłano z aplikacji mobilnej WP Poczty
ReMiiiŚ♡
Posty: 14
Rejestracja: 10 września 2023, 02:26 - ndz

Re: Prawie rozwodka szuka fajnego mężczyzny

Post autor: ReMiiiŚ♡ »

Hej jeśli nie masz nic przeciwko powiem parę słów o sobie byś wiedziała może coś więcej młody może nie bo 28 wiosnę na karku za to miły czarujący uczuciowy wrażliwy potrafiący zadbać o kobietę rodzinę mający dość spory życiowy bagaż zawiedziony troszkę znaczenia dla niektórych w tej rzeczywistości czułości współczucia wrażliwości męskości złota rączka posiadający i samotnie wychowujące synka zraniony już wiem że nikogo najprawdopodobniej nie pokocham ponownie lecz lecz pragnący dac kobiecie parze która pragnie powiększyć przekazać tknac życie mimo tego jak by miało do tego wspaniałego aktu dojść preferowalbym metoda naturalna by jeśli nie pomoc w wychowaniu móc spełnić czyjeś marzenie czy pomoc bez zbędnych wiek i procedur które to utrudniają. Z całuskami Twój wymarzony Pan Dżentelmen
Ciemny blondyn 186cm wysportowany że wsi nauczony kultury manier solidnej pracy uczciwości zdrowy plodby pragnący jedynie pomoc komuś sam wiem jak to jest i znam A także miałem mam trudną sytuację lecz w innym kierunku związana wyuczony
Jeśli jesteś ciekawa pytaj nie mam nic do ukrycia
Pozdrawiam całuski 😗😘
Zainteresowania pytania ciekawość wątpliwości pisz na wszystkie odpowiem bez tajemnic
Duże niebieskie niczym.laguna oczy i rzęsy których wiele kobiet zazdroscilo już ;p
Ciepły.kochajacy wierny mający zasady ideały kochający życie z niego czerpać A zarazem twardo stawiający po ziemi ambitny dazacy do obranego celu zainteresowana Piękna ma Pani to napisz będę odpowiadał szczerze 😊
remas105@gmail.com
Tito
Posty: 7
Rejestracja: 26 maja 2022, 11:23 - czw

Re: Prawie rozwodka szuka fajnego mężczyzny

Post autor: Tito »

Hej.Jesli aktualne zapraszam do kontaktu.
Pepelukasz79
Posty: 112
Rejestracja: 14 września 2021, 18:43 - wt

Re: Prawie rozwodka szuka fajnego mężczyzny

Post autor: Pepelukasz79 »

Hejka.
Ja tez szukam kobiety, która chce mieć dzieci, więc myślę, że możemy się zgrac. Wysoki, mówią że przystojny, fajny , jeżeli masz ochotę się zapoznać, to się odezwij 😊.
Pozdrawiam Łukasz
Bruno8
Posty: 95
Rejestracja: 04 stycznia 2021, 09:11 - pn
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Kontakt:

Re: Prawie rozwodka szuka fajnego mężczyzny

Post autor: Bruno8 »

Cześć.Mam na imię Andrzej,mam 40 lat.Jestem po rozwodzie z nie mojej winy.Szukam kobiety która mnie nie zdradzi.Mam dom na wsi przy lesie,dobrą pracę.Lubie gotować,piec placki i robić w domu.Może byśmy się poznali lepiej jeśli chcesz.Jesteś zainteresowana moja osobą to napisz do mnie.Tel.609742627
Szukam żony
Lukasz19933
Posty: 23
Rejestracja: 12 lutego 2023, 08:51 - ndz

Re: Prawie rozwodka szuka fajnego mężczyzny

Post autor: Lukasz19933 »

Hej chętnie cię poznam
Pepelukasz79
Posty: 112
Rejestracja: 14 września 2021, 18:43 - wt

Re: Prawie rozwodka szuka fajnego mężczyzny

Post autor: Pepelukasz79 »

Hejka
Jeżeli aktualne to odezwij się proszę, chętnie zapoznam się z Tobą 😊
Pozdrawiam Łukasz
INŻ+ŻONA+DZIECKO
Posty: 56
Rejestracja: 24 lutego 2024, 22:54 - sob

Re: Prawie rozwodka szuka fajnego mężczyzny

Post autor: INŻ+ŻONA+DZIECKO »

DZIEN DOBRY... CHCĘ ZAPŁODNIĆ NO LATA LECĄ..INZYNIER----PSZE TAK BO POLIBUDA ma lopała mi d dupy... ja kawaler bez dzieci...chcialbym mieszkac z kobieą,żoną u mnie bo swoje mieszkania a nawet dwa. jestem uparty i temu daj etrade w zyciu.stać mnie na utrzymanie kobietyw ciąży będąc razem az do porodu a potem razem pracować aby siee dorobić audki a czasy są cięzkie bo kto widział dawac np kichane kartofle 12 zl kilo jak 1 kof 4 lata osztowało 50gr..
Do rzeczy. mam swoje mieszkanie bardzo duzo zawodów ze sam się utrzymje, nie mam dzieci i nigdy żony nie miałem. chcę kobiete do zamieszkania u mnie w beskidach..lubie góry a do stoku narciarskiego 4km... bardzo bym kochal jak ym znal koiete. ccę aby była dovra i uczciwa bo ro szlachetność i mociejsze zaufanie i wieź miedzy kobieta a facettem. mieszkam koło wadowic. lata lecąa koniete chciałbym bardzo kochać i podać jej kawe do łóżka. po zapoznaniu się liczę że kobieta zameszka zee mną jakś czas aby mieć zufane realcje a potem zapłdnić koniete bo to nas niebiosa stworzyły aby ludzie rozmnazali bo przecież nie byłoby populacji. mam bardzo duzo zawodowo, onformayuka,marketing,spawacz i kierowca tira......proszę o info!!!!! pozdrawia, P.S [rzepraszam za byki ale mam czarną klawiature nie podwsietlanąa.dzień tez nie jest teraz. mail do mnie kasjan.vuyek@interia.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post