Szukam dawcy

:arrow: np. Łódź, Skierniewice
Damrade
Posty: 5
Rejestracja: 30 stycznia 2022, 21:36 - ndz

Re: Szukam dawcy

Post autor: Damrade »

Paulinaj pisze: 19 października 2020, 20:09 - pn Mam na imię Paulina . Szukam fajnego , normalnego dawce nasienia . Oczekuje ważnych badań oraz poważnych ofert .A z wyglądu hmmm ciemny blondyn , niebieskie oczy , wysportowany. Najlepiej jak będzie mieszkał woj . Łódzkie
Jeżeli to aktualnie to zapraszam do kontaktu podchodzę poważnie
Pablo25
Posty: 175
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, 18:17 - śr
Lokalizacja: Ostrowiec Świetokrzyski(cała Polska)

Re: Szukam dawcy

Post autor: Pablo25 »

Witam mam na imię Paweł mam 30 lat mieszkam w Ostrowcu Świętokrzyskim jestem wysokim wysportowanym brunetem o zielonych oczach i ciemnej karnacji mam swoje dzieci dwóch synów jestem sprawdzonym dawca że względu na własne dzieci jestem wykształconym i stabilnie stąpającym facetem po drodze życiowej jeśli jesteście zainteresowana to proszę o kontakt pozdrawiam Paweł jestem zdrowy oraz dzieci mam komplet badań które robię co jakiś czas jeśli chodzi o pewność w zajściu w ciążę to na pewno co do mojej pomocy się uda
tygrys10
Posty: 102
Rejestracja: 13 lutego 2022, 03:38 - ndz

Re: Szukam dawcy

Post autor: tygrys10 »

Hej pisze z ogloszenia.ja mgr robię od rana do wieczora bo sam się utrzymuje i mam swoje mieszkanie,kawaler bez dzieci.wypada mi już życie ułożyć a maila mam że strony.mam Full zawodów m.in informatyka,marketing,spawacz,wózek widłowy i prawo jazdy nawet na tiry.nie chce być sam już trochę dalej mieszkasz ale dla chce to nie ma nic trudnego.odpisz.niedkugo wasze święto złożę ci życzenia ale z tortu nie wyskocze
Mail zwierzak_zwierzak@interia.pl
piotrmily2
Posty: 97
Rejestracja: 05 kwietnia 2022, 16:41 - wt

Re: Szukam dawcy

Post autor: piotrmily2 »

witam pani Paulinko, czy ogloszenie nadal aktualne, prosze o widoomosc jesli cos podam wiecej szczgolow, pozdr piotrek
Lukaniu
Posty: 1
Rejestracja: 19 sierpnia 2022, 23:33 - pt

Re: Szukam dawcy

Post autor: Lukaniu »

medalik1980
Posty: 37
Rejestracja: 28 stycznia 2020, 10:23 - wt
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Szukam dawcy

Post autor: medalik1980 »

Paulinaj pisze: 19 października 2020, 20:09 - pn Mam na imię Paulina . Szukam fajnego , normalnego dawce nasienia . Oczekuje ważnych badań oraz poważnych ofert .A z wyglądu hmmm ciemny blondyn , niebieskie oczy , wysportowany. Najlepiej jak będzie mieszkał woj . Łódzkie
Witaj,wciąż aktualne? Chętnie pomogę.
Tulipan
Posty: 783
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Szukam dawcy

Post autor: Tulipan »

Witam. Jestem blondynem, niebieskie oczy. Bydgoszcz tel 500278375 pozdrawiam
Robson35
Posty: 76
Rejestracja: 25 lutego 2020, 13:16 - wt

Re: Szukam dawcy

Post autor: Robson35 »

Cześć
Mogę ci pomóc
Zapraszam robson198666@gmail.com

Do usłyszenia
Pawełmaj
Posty: 47
Rejestracja: 05 stycznia 2021, 01:05 - wt

Re: Szukam dawcy

Post autor: Pawełmaj »

Mogę pomóc
majdanpawel@wp.pl
Jankesspl89
Posty: 7
Rejestracja: 06 listopada 2022, 15:55 - ndz

Re: Szukam dawcy

Post autor: Jankesspl89 »

Witam
Mam 33 lata, zdrową córkę, ja brunet , niebieskich oczy, wzrost 180 cm. grupa krwi 0rh - . Pomogę kobiecie w zajęciu w ciążę
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post