POSZUKIWANY DAWCA

Ogłoszenia kobiet
medetomidyna
Posty: 2
Rejestracja: 01 grudnia 2020, 08:56 - wt

POSZUKIWANY DAWCA

Post autor: medetomidyna »

Witam,
Szukam dawcy nasienia.
Mam 32 lata, wyższe wykształcenie, jestem niezamężna, o stabilnej sytuacji życiowej - stała praca, dom.
Preferowany dawca dla mnie to Pan o wzroście od 180cm wzwyż, bardzo mile widziana grupa krwi ARh+, wykształcony lub posiadający konkretne umiejętności zawodowe, wygląd jest ważny, ale nie najważniejszy - chciałabym żebyś podobał się mi a nie całemu światu i żebyś pasował do mnie a nie do innych.
Wymagam badań na choroby weneryczne.
Jeżeli oczekujesz zwrotu kosztów za fatygę to tylko kubek, w innym wypadku jest to kwestia do ustalenia.
Chciałbym nie tracić czasu, w związku z czym jeżeli zainteresowało Cię moje ogłoszenie proszę o wysłanie maila ze zdjęciem (koniecznie) i kilkoma informacjami o sobie - lokalizacja, grupa krwi, wiek, wzrost, wykształcenie, zawód, pasje i zainteresowania, stan cywilny, dzieci.

Mail - dexdomitor@op.pl

Pozdrawiam, Julia
Wrc998
Posty: 5
Rejestracja: 27 listopada 2020, 09:38 - pt

Re: POSZUKIWANY DAWCA

Post autor: Wrc998 »

Witam, 32 lata, inżynier, zainteresowania motoryzacyjne. Czarne włosy, 198cm wzrostu
Ssj4seksik
Posty: 8
Rejestracja: 01 grudnia 2020, 13:24 - wt

Re: POSZUKIWANY DAWCA

Post autor: Ssj4seksik »

Jestem Adrian mam 29lat 187wzrost 90 kg śniada karnacja brunet Zapłodnię za przelew email Mako.jan@o2.pl
lifedonor
Posty: 117
Rejestracja: 23 września 2019, 02:12 - pn

Re: POSZUKIWANY DAWCA

Post autor: lifedonor »

Witam! Jestem ojcem trójki zdrowych i udanych dzieci i jestem Pani w stanie pomóc ;-)
Zapraszam do kontaktu pod adresem: lifedonor@protonmail.com
Richi1991
Posty: 242
Rejestracja: 15 sierpnia 2018, 11:26 - śr

Re: POSZUKIWANY DAWCA

Post autor: Richi1991 »

Witam,z miłą chęcią ci pomoge jestem z wielkopolski wysokim szczupłym brunetem o piwnych oczkach mam 187 cm 82 kg 29 lat mam już własną córke także z zapłodnieniem nie będzie problemu
lifedonor
Posty: 117
Rejestracja: 23 września 2019, 02:12 - pn

Re: POSZUKIWANY DAWCA

Post autor: lifedonor »

Witam! Jestem ojcem trójki zdrowych i udanych dzieci i jestem Pani w stanie pomóc ;-)
Zapraszam do kontaktu pod adresem: lifedonor@protonmail.com
pasemko
Posty: 250
Rejestracja: 12 grudnia 2019, 18:53 - czw

Re: POSZUKIWANY DAWCA

Post autor: pasemko »

p.stachniuk@tlen.pl CHETNIE POMOGĘ
tado
Posty: 78
Rejestracja: 20 grudnia 2018, 08:57 - czw

Re: POSZUKIWANY DAWCA

Post autor: tado »

aktualne?
piotrek.makowski
Posty: 7
Rejestracja: 15 października 2017, 00:50 - ndz

Re: POSZUKIWANY DAWCA

Post autor: piotrek.makowski »

Cześć mam 36 lat, 195 cm wzrostu, niebieskie oczy. Chętnie pomogę w zostaniu mamą zdecydowanej kobiecie. 100% dyskrecji i higieny. Pozdrawiam
marek33xx
Posty: 11
Rejestracja: 13 października 2021, 10:11 - śr

Re: POSZUKIWANY DAWCA

Post autor: marek33xx »

Cześć, Mam na imię Marek, chętnie pomogę, mam 33 lat, 184cm, oczy niebieskie, normalna budowa, kilka dziewczyn powiedziało na trzeźwo, że jestem przystojny. Bez nałogów, mogę przedstawić aktualne wyniki spermiogramu , na codzień pracuje w biurze. Mam wykształcenie wyższe, jestem z Krakowa, moge tez dojechać, marek33xx@protonmail.com więcej informacji prywatnie...
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post