Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

:arrow: np. Warszawa i Radom
Orchideaaaaa
Posty: 3
Rejestracja: 30 grudnia 2020, 18:52 - śr

Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: Orchideaaaaa »

Jestem 40-latką z wykształceniem wyższym i ustabilizowaną sytuacją zawodową. Blondynką o wzoście 165 cm i wadze 57 kg chociaż nie uważam że tylko wykształcenie, dobra praca, wygląd zewnętrzny są wyznacznikiem do bycia dobrą i kochającą Mamą. Jestem zdrową i pełną energii kobietą. Jeśli chodzi o badania mam wszystkie badania ginekologiczne potwierdzające mój dobry stan zdrowia i możliwość zajścia w ciążę. Mam świadomość że moj czas nie będzie czekał... abym mogła urodzić dziecko, które jest dla mnie wiecej niż marzeniem, a będzie darem, kotwicą, siłą, motywacją i spełnieniem...
Chciałabym jak najszybciej rozpocząć najpiękniejszą, wyczekaną, wytęsknioną, ukochaną od pierwszego spojrzenia, niekończącą się przygodę życia jaką jest Dziecko.
Nie zapłacę nikomu za zapłodnienie, ponieważ dla mnie danie komuś życia jest bezcenne i nie wyobrażam sobie by za to płacić poważnemu mężczyźnie. Zależy mi również by dawca nie miał wielu takich zapłodnień za sobą.
Uważam, że dziecko powinno znać swoich rodziców, dlatego idealnym wg mnie rozwiązaniem jest znajomość/układ/związek przyjacielski dwójki osób które mają podobne podejście do życia i chcą brać udział w życiu dziecka. (Nie jest to jednak konieczne).
W związku z tym jestem otwarta na dialog z mężczyzną poważnym i zdecydowanym, ponieważ wątpię że na jednej próbie się skończy. Myślę o metodzie naturalnej dlatego zależy mi na poznaniu kogoś z kim dojdę do porozumienia, abyśmy zapewnili sobie  komfort i swobodę. Ze względu na cel chciałabym wiedzieć coś wiecej na Twój temat i jak wyglądasz. Jeśli postanowisz odpowiedzieć na mój post, podaj również skąd jesteś. Proszę o poważne wiadomości . Oczywiście zależy mi na dyskrecji. Proszę o wiadomości prywatne.
KA88DAWCA
Posty: 26
Rejestracja: 30 grudnia 2020, 20:36 - śr

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: KA88DAWCA »

Piekny post napisałaś ja warszawa kawaler chętnie cie poznam posiadam wyższe wykształcenie
dj_2008
Posty: 10
Rejestracja: 25 września 2020, 05:07 - pt

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: dj_2008 »

Witaj mam 38 lat 190cm wzrostu piwne oczy bez nałogów. Posiadam syna oraz córkę z osobą która jak Ty szukała pomocy. Jestem z wlkp..niezależny finansowo dojade bez problemu w każde miejsce .
Jeśli jesteś zainteresowana pisz na dj_2008@intera.eu
Pozdrawiam
Jurek Nowak
Posty: 168
Rejestracja: 15 czerwca 2019, 05:05 - sob

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: Jurek Nowak »

Witam Panią mam 46 lat 193 cm wzrostu i jestem szczupły zainteresował mnie Pani anons nie piję alkoholu nie palę papierosów po prostu jestem normalnym zdrowym i bardzo zadbanym facetem który może Panią zapłodnić mam bardzo obfite wytryski nasienia a moja sperma jest bardzo dobrej jakości. Jurek6056@gmail.com
Orchideaaaaa
Posty: 3
Rejestracja: 30 grudnia 2020, 18:52 - śr

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: Orchideaaaaa »

Jurek Nowak pisze: 31 grudnia 2020, 10:42 - czw Witam Panią mam 46 lat 193 cm wzrostu i jestem szczupły zainteresował mnie Pani anons nie piję alkoholu nie palę papierosów po prostu jestem normalnym zdrowym i bardzo zadbanym facetem który może Panią zapłodnić mam bardzo obfite wytryski nasienia a moja sperma jest bardzo dobrej jakości. Jurek6056@gmail.com
Witam, mam wrażenie że chce Pan zapładniać wszystko co się rusza i na drzewo nie ucieka. Jakiego tematu nie otworze wszędzie widzę Pana "obfite wytryski" :roll: Moja sugestia by chociaż czasem zmienił Pan treść wiadomości bo obfite wytryski nie zawsze idą w parze z intelektem. Powodzenia.
Strongzzz
Posty: 2
Rejestracja: 15 grudnia 2020, 21:26 - wt

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: Strongzzz »

Witam mam 48lat ,i śliczna corka,chciałbym Ci pomóc,spróbujemy?romeozhang1972@gmail.com
pery2938
Posty: 100
Rejestracja: 01 stycznia 2021, 20:09 - pt
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: pery2938 »

Czesc Z miłą chęcią możemy się dogadać jeżeli pozwolisz szczegóły jak chcesz obgadamy priv
DużyMedyk
Posty: 1
Rejestracja: 02 stycznia 2021, 09:20 - sob
Lokalizacja: Podlaskie

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: DużyMedyk »

Część, mam 36l jestem bardzo aktywnym i zdrowym facetem, nie nadużywam żadnych używkę jestem chonorowym krwiodawcą posiadam dobre wyniki i aktualne badania, mam piękna córkę z pierwszego związku, mogę Ci pomoc w osiągnięciu swojego celu, decyzja należy do Ciebie, pochodzę z Podlasia.
Część, mam 36l jestem bardzo aktywnym i zdrowym facetem, nie nadużywam żadnych używkę jestem chonorowym krwiodawcą posiadam dobre wyniki i aktualne badania, mam piękna córkę z pierwszego związku, mogę Ci pomoc w osiągnięciu swojego celu, decyzja należy do Ciebie, rodzice nie chorują i rodzinie nie jestem obciążony chorobami nowotwór itp. Pochodzę z Podlasia.
Andrzej
Posty: 144
Rejestracja: 27 stycznia 2020, 09:09 - pn

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: Andrzej »

Cześć możemy porozmawiać proszę o kontakt
Kolega222@onet.pl
Pozdrawiam
Maniek3pi
Posty: 1
Rejestracja: 02 stycznia 2021, 16:22 - sob

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: Maniek3pi »

Hej. Mam na imię Marcin. 187cm wzrostu,dobrze zbudowany. Napisz krasa@op.pl dowiesz się wiecej🥰
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post