Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

:arrow: np. Warszawa i Radom
dylan1100
Posty: 60
Rejestracja: 20 lipca 2020, 15:57 - pn

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: dylan1100 »

Cześć chętnie służę pomocą więcej informacji na mail dylan1100@vp.pl
Jurek Nowak
Posty: 168
Rejestracja: 15 czerwca 2019, 05:05 - sob

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: Jurek Nowak »

Witam Panią mam 46 lat 193 cm wzrostu i jestem szczupły zainteresował mnie Pani anons nie piję alkoholu nie palę papierosów po prostu jestem normalnym zdrowym i bardzo zadbanym facetem który może Panią zapłodnić. Moja sperma jest bardzo dobrej jakości. jurek6056@gmail.com
Płodze i znikam
Posty: 219
Rejestracja: 05 października 2018, 21:39 - pt

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: Płodze i znikam »

W79
Posty: 59
Rejestracja: 07 lutego 2018, 12:53 - śr

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: W79 »

Dzień dobry
Mogę pomóc
Proszę o kontakt
Mieszkam w Warszawie
Zdrowy,lat 42,Krew 0rh-
Pozdrawiam serdecznie
Kom.574179240
Pablo25
Posty: 175
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, 18:17 - śr
Lokalizacja: Ostrowiec Świetokrzyski(cała Polska)

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: Pablo25 »

Witaj mam na imię Paweł mam 29 lat mieszkam w Ostrowcu Świętokrzyskim jestem wysokim wysportowanym brunetem o zielonych oczach i ciemnej karnacji mam dwójkę dzieci synów starszy 8 lat i młodszy 2 lata są zdrowi i piękni po trochu o mnie mam dobrą pracę wykształcenie oraz stabilny zakątek życia więc chętnie pomogę w szczęściu jestem bez obciążeń zdrowotnych
Wiek 30 lat
Waga 90 kg
Wzrost 186 cm
Woj .Świętokrzyskie
Miasto .Ostrowiec Świętokrzyski
Pablo25
Posty: 175
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, 18:17 - śr
Lokalizacja: Ostrowiec Świetokrzyski(cała Polska)

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: Pablo25 »

Lubaniaczek123410
Posty: 56
Rejestracja: 06 października 2021, 16:20 - śr

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: Lubaniaczek123410 »

Cześć mam na imię Mateusz mam 22 lata blondyn o niebieskich oczach , jeśli chcesz dowiedzieć się więcej napisz lubaniak123410@gmail.com
Lukasz93
Posty: 12
Rejestracja: 01 listopada 2021, 13:55 - pn

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: Lukasz93 »

Chętnie ci pomoge 508198093 Śląsk
Radio13
Posty: 3
Rejestracja: 21 listopada 2021, 02:22 - ndz

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: Radio13 »

Masz kogos czy jeszcze nie Andrzej 141962o8@gmail.com
Marcin14
Posty: 6
Rejestracja: 28 listopada 2021, 23:38 - ndz
Lokalizacja: Lublin

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: Marcin14 »

Orchideaaaaa pisze: 30 grudnia 2020, 20:24 - śr Jestem 40-latką z wykształceniem wyższym i ustabilizowaną sytuacją zawodową. Blondynką o wzoście 165 cm i wadze 57 kg chociaż nie uważam że tylko wykształcenie, dobra praca, wygląd zewnętrzny są wyznacznikiem do bycia dobrą i kochającą Mamą. Jestem zdrową i pełną energii kobietą. Jeśli chodzi o badania mam wszystkie badania ginekologiczne potwierdzające mój dobry stan zdrowia i możliwość zajścia w ciążę. Mam świadomość że moj czas nie będzie czekał... abym mogła urodzić dziecko, które jest dla mnie wiecej niż marzeniem, a będzie darem, kotwicą, siłą, motywacją i spełnieniem...
Chciałabym jak najszybciej rozpocząć najpiękniejszą, wyczekaną, wytęsknioną, ukochaną od pierwszego spojrzenia, niekończącą się przygodę życia jaką jest Dziecko.
Nie zapłacę nikomu za zapłodnienie, ponieważ dla mnie danie komuś życia jest bezcenne i nie wyobrażam sobie by za to płacić poważnemu mężczyźnie. Zależy mi również by dawca nie miał wielu takich zapłodnień za sobą.
Uważam, że dziecko powinno znać swoich rodziców, dlatego idealnym wg mnie rozwiązaniem jest znajomość/układ/związek przyjacielski dwójki osób które mają podobne podejście do życia i chcą brać udział w życiu dziecka. (Nie jest to jednak konieczne).
W związku z tym jestem otwarta na dialog z mężczyzną poważnym i zdecydowanym, ponieważ wątpię że na jednej próbie się skończy. Myślę o metodzie naturalnej dlatego zależy mi na poznaniu kogoś z kim dojdę do porozumienia, abyśmy zapewnili sobie  komfort i swobodę. Ze względu na cel chciałabym wiedzieć coś wiecej na Twój temat i jak wyglądasz. Jeśli postanowisz odpowiedzieć na mój post, podaj również skąd jesteś. Proszę o poważne wiadomości . Oczywiście zależy mi na dyskrecji. Proszę o wiadomości prywatne.
Czesc
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post