Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

:arrow: np. Warszawa i Radom
Tulipan
Posty: 781
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: Tulipan »

Witam. Jestem 40letnim realnym zdrowym dawcą nasienia. Jeszcze nikomu nie pomagałem w zapłodnieniu. Płodność potwierdzam tym, że mam własne zdrowe dzieci bez chorób, które urodziły się z punktacją 10 na 10,. Moje dzieci zostały poczęte za pierwszym razem bez powtórek. Blondyn, 178cm wzrostu, 90kg normalnej budowy nie otyły bez brzucha, niebieskie oczy, bez nałogów,. Mogę pani pomóc w zapłodnieniu. Co roku robię podstawowe badania dla własnej wiedzy po prostu dbam o zdrowie. Prowadzę zdrowy styl życia. Grupa krwi arh -. Jestem z Bydgoszczy kujawsko-pomorskie. Tel 500278375 pozdrawiam
Lubaniaczek123410
Posty: 56
Rejestracja: 06 października 2021, 16:20 - śr

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: Lubaniaczek123410 »

Cześć mam na imię Mateusz blondyn o niebieskich oczach mam 22 lata ;) jeśli chcesz dowiedzieć się więcej napisz Lubaniak123410@gmail.com
Jurek Nowak
Posty: 168
Rejestracja: 15 czerwca 2019, 05:05 - sob

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: Jurek Nowak »

Witam Panią mam 46 lat 193 cm wzrostu i jestem szczupły zainteresował mnie Pani anons nie piję alkoholu nie palę papierosów po prostu jestem normalnym zdrowym i bardzo zadbanym facetem który może Panią zapłodnić. Mam bardzo obfite wytryski nasienia a moja sperma jest bardzo dobrej jakości. Jestem z Warszawy. jurek6056@gmail.com
majkel1977
Posty: 15
Rejestracja: 03 października 2017, 15:31 - wt

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: majkel1977 »

Hej mam na imię Michał i mieszkam w Poznaniu jeśli jeszcze szukasz poważnego dawcy podaj namiar do ciebie a odezwę się
Pablo25
Posty: 175
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, 18:17 - śr
Lokalizacja: Ostrowiec Świetokrzyski(cała Polska)

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: Pablo25 »

Witam mam na imię Paweł mam 30 lat mieszkam w Ostrowcu Świętokrzyskim jestem wysokim wysportowanym brunetem o zielonych oczach i ciemnej karnacji mam swoje dzieci dwóch synów jestem sprawdzonym dawca że względu na własne dzieci jestem wykształconym i stabilnie stąpającym facetem po drodze życiowej jeśli jesteście zainteresowana to proszę o kontakt pozdrawiam Paweł jestem zdrowy oraz dzieci mam komplet badań które robię co jakiś czas jeśli chodzi o pewność w zajściu w ciążę to na pewno co do mojej pomocy się uda
olek
Posty: 15
Rejestracja: 30 listopada 2016, 19:10 - śr

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: olek »

Jestem brunetem lat 37 ! Szczupły bez nałogów i zobowiązań. Pisz do mnie na priv olek429 @ WP. Pl
Yeti4211
Posty: 124
Rejestracja: 19 lutego 2023, 13:10 - ndz

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: Yeti4211 »

Witam.Jeśli dalej aktualne i jesteś zainteresowana mogę pomóc nie jestem zawodowcem więc nie mam 100 dzieci tylko swoja córkę postanowiłem komuś pomóc raz i tylko raz jeśli jesteś zainteresowana napisz priv yeti4211@op.pl
Tulipan
Posty: 781
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: Tulipan »

Witam. Jestem zdrowym, 40letnim mężczyzną. Niemam jeszcze żadnych zapłodnień prócz swoją dwójkę dzieci. Nie oczekuję zapłaty, spotkanie Bydgoszcz lub okolice.
Krzysztof1994
Posty: 3
Rejestracja: 20 lutego 2023, 10:28 - pn

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: Krzysztof1994 »

Witaj, jeśli nadal Twoje ogłoszenie jest nadal aktualne to pisz. Pomogłem kilku kobietom zajść naturalnie w ciążę. Jeśli cię zainteresowałem to pisz, odpowiem na Twoje pytania.
dopamina3
Posty: 29
Rejestracja: 20 lutego 2023, 12:52 - pn

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: dopamina3 »

Czesc widzialem twoje ogloszenie moge ci pomoc do skutku.
Lukasz 35 lat 178cm normalny inteligentny wyksztalcony znam biegle jez ang atletyczna budowa ladny duzy kutasek 18.5cm bez chorob wrodzonych,mieszkam w Warszawie na Bielanach mobilny.
dopamina3@gmail.com
Czesc Lukasz 36 lat 178cm pomoge zaplodnic kobiete,pare do skutku normalny inteligentny atletyczna budowa ladny duzy kutasek 18.5cm bez chorob wrodzonych "O" RH+ Warszawa mobilny,
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post