doświadczony, 40 lat, 0Rh+, płd i centr. Polska

Ogłoszenia dawców spermy
piotrdawca
Posty: 3
Rejestracja: 09 stycznia 2021, 08:48 - sob

doświadczony, 40 lat, 0Rh+, płd i centr. Polska

Post autor: piotrdawca »

Witam,
mam na imię Piotr i chętnie pomogę w spełnieniu marzenia o dziecku. Zrobiłem to już trzykrotnie, mieszkając kilka lat w Anglii - a w Polsce byłby to mój pierwszy raz.
Mam 40 lat, ukończyłem dwie uczelnie (AWF i ekonomiczną), prowadzę firmę związaną ze sportem i sam jestem instruktorem (więcej po ew. bliższym poznaniu się w korespondencji lub na video-callu). Nie palę, nie piję alkoholu i generalnie prowadzę zdrowy, sportowy tryb życia. Nie mam żadnych chorób, a wyniki wszystkich badań (powtarzam je 2-3 razy w roku) wychodzą mi zawsze w zdrowej normie. Jestem szczupły, choć niewysoki. Nie mam tatuaży, znamion czy znaków szczególnych.
Więcej o mnie - w prywatnej korespondencji (zapraszam na piotr.karcz@poczta.onet.pl) , odpowiem na Twoje pytania ale sam też chciałbym coś się o Tobie dowiedzieć (nie dane osobowe - ale ogólnie). Sam też nie ujawnię swoich danych, choć udostępnię wyniki badań (z usuniętymi danymi osobowymi) czy fotkę (sylwetka z zamazaną twarzą) - i byłbym tu wdzięczny za odwzajemnienie się albo videorozmowę zapoznawczą. Chciałby zbudować wstępny ludzki kontakt - dla mnie oddawanie nasienia to też nie jest mechaniczna czynność. Choć oczywiście nie mogę tego porównywać z Twoimi emocjami czy odczuciami, to jednak też podchodzę do tego osobiście i intymnie.
Spotykać możemy się u Ciebie, albo w wynajętym miejscu w południowej lub środkowej Polsce.
Nie oczekuję żadnego wynagrodzenia, jedynie anonimowości. Nie będę też uczestniczył w wychowywaniu dziecka.
pozdrawiam
Piotr
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post