Pomogę, Ci zostać mamą

Wszelkie ogłoszenia dla tych którzy mieszkają zagranicą lub są gotowi tam wyjechać. Ogłoszenia po polsku.
pandawca
Posty: 23
Rejestracja: 28 maja 2019, 20:21 - wt

Pomogę, Ci zostać mamą

Post autor: pandawca »

Pomogę w posiadaniu własnego dziecka. Jestem 26 letnim facetem po studiach ekonomicznych - pracuję, mam własną działalność. Mieszkam sam. Znam języki obce, zwiedziłem kawał świata, jestem aktywny fizycznie, znajomi często podkreślają moją przebojowość. Gdybym miał opisać swoją osobowość jednym słowem, tym słowem byłoby samodzielność.
W szkole podstawowej i gimnazjum odnosiłem wyniki na skale wojewódzką w aktorstwie i matematyce, jednak nie zależało mi na tych umiejętnościach i zająłem się czym innym. Natomiast w genach mi to pozostało. Wspominam tutaj o tym ponieważ wiem, że niektóre Panie to interesuje.
Biorę udział w programie "Dawcy nasienia" w banku nasienia w związku z czym jestem regularnie badany, i moje nasienie także, które jest wyjątkowo dobrej jakości. To właśnie jakość mojego nasienia spowodowała, iż poczułem, że mam predyspozycje do płodzenia dzieci i chcę to wykorzystać do pomocy innym. Móc nieść dar życia, który jest największym z darów to prawdziwy powód do dumy. Zachęcam do kontaktu naprawdę, zapewniam wyrozumiałą i serdeczną rozmowę, może Pani akurat we mnie zobaczy koło ratunkowe dla swojej rodziny, czego oczywiście Pani życzę.
Wiem, że będziesz wspaniałą mamą. Powodzenia.
Ostatnio zmieniony 12 września 2021, 01:10 - ndz przez pandawca, łącznie zmieniany 2 razy.
Maja :-)
Posty: 5
Rejestracja: 27 lutego 2021, 16:47 - sob

Re: Dania - pomogę, Ci zostać mamą

Post autor: Maja :-) »

Witam mam na imię Klaudia mam 38 lat mój były partner nie mógł mieć dzieci a ja o nich maże tym bardziej że mam swój wiek.. jestem zadbana atrakcyjna dziewczyna uprawiam sport i dbam i zdrowy tryb życia bardzo proszę o pomoc.Moj nr telefonu 509795753 klaudiagajworonska@gmail.com
pandawca
Posty: 23
Rejestracja: 28 maja 2019, 20:21 - wt

Re: Dania - pomogę, Ci zostać mamą

Post autor: pandawca »

Aktualne
Aleksandra0519
Posty: 1
Rejestracja: 12 lutego 2022, 19:27 - sob

Re: Pomogę, Ci zostać mamą

Post autor: Aleksandra0519 »

Proszę o kontakt na maila jeśli temat jest aktualny
olamanola0582@gmail.com
AgaAga123
Posty: 14
Rejestracja: 28 lutego 2022, 20:14 - pn

Re: Pomogę, Ci zostać mamą

Post autor: AgaAga123 »

czesc gdzie obecnie mieszkasz? i czy nadal aktualne twoje ogloszenie
AgaAga123
Posty: 14
Rejestracja: 28 lutego 2022, 20:14 - pn

Re: Pomogę, Ci zostać mamą

Post autor: AgaAga123 »

Czesc jak można się z tobą skontaktować?! Mój email agnesflorida@yahoo.com proszę o krótka wiadomość pozdrawiam
Avagatto
Posty: 3
Rejestracja: 03 września 2022, 13:07 - sob
Lokalizacja: Dublin, Eire

Re: Pomogę, Ci zostać mamą

Post autor: Avagatto »

Hey, czy nadal aktualne? Jaka jest twoja lokalizacja? My mieszkamy w Dublinie. Dzięki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post