Szukam dawcy spermy

:arrow: np. Bydgoszcz i Toruń
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Szukam dawcy spermy

Post autor: Michał ogier »

Witam I pozdrawiam jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie, posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566,pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie, kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Szukam dawcy spermy

Post autor: Michał ogier »

Agulek35 pisze: 17 stycznia 2021, 16:53 - ndz Witam.. Nazywam się Agnieszka mam 35 lat razem z mężem staramy się o dziecko u męża stwierdzono niepłodność męska dla tego szukamy dawcy spermy.. Chcieli byśmy żeby były cechy podobne do męża czyli kolor oczu niebieski ciemny blondyn 180 wzrostu waga do 90 kg..Chętnych zapraszam podam emaila tam będziemy mogli wszystko omówić. Email:agulek2508@wp.pl Najlepiej z Kujawsko- Pomorskiego
Witam I pozdrawiam jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566tylko pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie.
Tulipan
Posty: 830
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Szukam dawcy spermy

Post autor: Tulipan »

Witam. Jestem zdrowym mężczyzną, mam swoje zdrowe dzieci. Bydgoszcz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post