Pomogę w zapłodnieniu od zaraz

Ogłoszenia dawców spermy
fathering
Posty: 39
Rejestracja: 18 grudnia 2014, 23:29 - czw

Re: Pomogę w zapłodnieniu

Post autor: fathering »

proszę o wiadomości prywatne
BeataMartyna
Posty: 4
Rejestracja: 09 kwietnia 2021, 09:49 - pt
Lokalizacja: Śląska

Re: Pomogę w zapłodnieniu

Post autor: BeataMartyna »

fathering pisze: 17 stycznia 2021, 19:08 - ndz Witam ciepło wszystkie zainteresowane osoby moim ogłoszeniem. Niezależnie z jakiego powodu tu jesteś to moim zadaniem jest Ci pomóc.

Jestem otwarty na wszelkie warianty pomocy, których celem jest skuteczne zapłodnienie. Jestem do dyspozycji dla kobiety, która chce zachować anonimowość oraz dla tej z was która uważa, że dziecko powinno znać ojcowskie korzenie i miało ze mną kontakt na wspólnie ustalonych warunkach.

O mnie: szatyn, 40lat/178 cm/70 kg/oczy ciemne/grupa krwi 0Rh+.Jestem wykształcony 4 fakultety na renomowanej uczelni) i zaradny życiowo. Nie mam żadnych chorób przenoszonych drogą płciową, ani nałogów, złych nawyków czy chorób genetycznych (potwierdzone badaniami). Posiadam niezbędne aktualne badania tj. genetyczne, nasienia, weneryczne, hcv, hbv, hiv).

Mieszkam w Warszawie, ale to nie wyklucza współpracy z innymi regionami w kraju. Zawsze można znaleźć wyjście z sytuacji w przypadku, gdy będziesz spoza Warszawy. Znając dni owulacji odpowiedzialnie dostosuję się do nich i dołożę wszelkich starań, aby doszło do spotkania i zapłodnienia.
Biorę pod uwagę zapłodnienie drogą kubeczkową/inseminacji domowej lub w klinice.
Różne inne warianty możliwe, po dogadaniu się. Jestem mobilny, więc jest prawdopodobne, że udam się tam gdzie mnie potrzebujesz.

Cześć,
Jesteśmy parą dwuch kobiet i szukamy dawcy nasienia. W grę wchodzi tylko i wyłącznie zapłodnienie kubełkowe. Napewno będziemy chciały byś wykonał świeże badania, za które oczywiście zapłacimy. Jeśli jesteś zainteresowany prosimy o kontakt .
Beata i Martyna
Szukamy dawcy cce zostać zaplodniona
fathering
Posty: 39
Rejestracja: 18 grudnia 2014, 23:29 - czw

Re: Pomogę w zapłodnieniu od zaraz

Post autor: fathering »

Aktualne, priv
Para123456
Posty: 4
Rejestracja: 16 marca 2022, 12:28 - śr

Re: Pomogę w zapłodnieniu od zaraz

Post autor: Para123456 »

Witaj jesteśmy parą homoseksualną jeżeli chcesz nam pomóc chętnie skorzystamy my warminsko-mazurskie Giżycko i chcemy to zrobić w domu odezwij sie na wiktoria.dabrowska13@onet.pl będę czekać na wiadomość
fathering
Posty: 39
Rejestracja: 18 grudnia 2014, 23:29 - czw

Re: Pomogę w zapłodnieniu od zaraz

Post autor: fathering »

Para123456 pisze: 21 marca 2022, 20:12 - pn Witaj jesteśmy parą homoseksualną jeżeli chcesz nam pomóc chętnie skorzystamy my warminsko-mazurskie Giżycko i chcemy to zrobić w domu odezwij sie na wiktoria.dabrowska13@onet.pl będę czekać na wiadomość
Odpowiedziałem na email, pzdr
fathering
Posty: 39
Rejestracja: 18 grudnia 2014, 23:29 - czw

Re: Pomogę w zapłodnieniu od zaraz

Post autor: fathering »

Ogłoszenie aktualne, zapraszam.
VIKI
Posty: 41
Rejestracja: 19 stycznia 2022, 23:01 - śr

Re: Pomogę w zapłodnieniu od zaraz

Post autor: VIKI »

Dobry wieczór czy interesuje CIĘ co-parenting czyli wspólne wychowanie dziecka poprzez inseminację lub invitro w klinice ?
fathering
Posty: 39
Rejestracja: 18 grudnia 2014, 23:29 - czw

Re: Pomogę w zapłodnieniu od zaraz

Post autor: fathering »

VIKI pisze: 11 kwietnia 2022, 22:21 - pn Dobry wieczór czy interesuje CIĘ co-parenting czyli wspólne wychowanie dziecka poprzez inseminację lub invitro w klinice ?
Tak
priv
VIKI
Posty: 41
Rejestracja: 19 stycznia 2022, 23:01 - śr

Re: Pomogę w zapłodnieniu od zaraz

Post autor: VIKI »

WITAM ponownie mój e-mail wiktoria666@op.pl zapraszam do poważnej rozmowy.
fathering
Posty: 39
Rejestracja: 18 grudnia 2014, 23:29 - czw

Re: Pomogę w zapłodnieniu od zaraz

Post autor: fathering »

Aktualne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post