inseminacja lub naturalnie młody dawca kujawsko pomorskie

Ogłoszenia dawców spermy
pewnypan
Posty: 4
Rejestracja: 27 czerwca 2012, 18:52 - śr

inseminacja lub naturalnie młody dawca kujawsko pomorskie

Post autor: pewnypan »

Witam , mam na imie Damian , jestem bardzo przystojnym młodym chłopakiem.. , chciałbym zostać dawcą i dać to szczęscie które poszukuje wiele małżeństw i matek , jestem młody ale na 1000% zdecydowany i chce dać to co mogę , Ci którzy tego nie mają , chce podzielić sie tym szczęsciem. To może teraz opowiem coś o sobie . Uczęszczam do technikum informatycznego , udzielam sie sportowo(kickboxing , bieganie) , jestem szatynem o niebieskich oczach , mój wzrost to 175 , waga 63kg , mam 19 lat , zapewniam 100% dyskrecje oraz oczekuje tego samego , nigdy na nic poważnego nie chorowałem , jestem młody ale poważnym człowiekiem i wiem czego chce. , jestem w pełni zdecydowany , oddam nasienie za darmo , w role wchodzi inseminacja , współżycie , jestem sympatycznym chłopakiem o pięknej urodzie , mogę zrobić badania z opatą z twojej strony , jeżeli chciałabyś się o coś zapytać to śmiało dzwoń z chęcią podniose słuchawke i odpowiem Ci na wszystkie pytania . mój numer tel to : 8803230 odpowiadam również na sms'y tylko w sieci heyah .

Pozdrawiam Damian
Ostatnio zmieniony 20 stycznia 2013, 00:12 - ndz przez pewnypan, łącznie zmieniany 9 razy.
pewnypan
Posty: 4
Rejestracja: 27 czerwca 2012, 18:52 - śr

Re: inseminacja lub naturalnie młody dawca kujawsko pomorsk

Post autor: pewnypan »

aktualne .
asiulka21
Posty: 1
Rejestracja: 19 stycznia 2013, 23:34 - sob

Re: inseminacja lub naturalnie młody dawca kujawsko pomorsk

Post autor: asiulka21 »

dzisiejsze spotkanie mnie bardzo z szokowało , mimo że masz ukończone 19 lat to już zachowujesz się jak dorosły facet - to jest dla mnie prawdziwy plus , jesteś bardzo przystojny a twoje niebieskie oczy nigdy nie schodziły na bok jak rozmawialiśmy , umiesz wysłuchać i wiesz co czuje druga osoba która cierpi , przeżywasz razem to z nią , ustaliliśmy z mężem że jesteś dobrym kandydatem żeby spełnić nasze marzenie , więc daje Ci odpowiedz jesteśmy na tak w jak najkrótszym czasie odezwiemy się do Ciebie . pozdrawiam
admin
Site Admin
Posty: 1682
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
Lokalizacja: net
Kontakt:

Re: inseminacja lub naturalnie młody dawca kujawsko pomorsk

Post autor: admin »

Informuję uprzejmie, że pewnypan i asiulka21 to ta sama osoba
:lol: :mrgreen: :lol:
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
anit25ka
Posty: 6
Rejestracja: 20 stycznia 2013, 19:50 - ndz

Re: inseminacja lub naturalnie młody dawca kujawsko pomorsk

Post autor: anit25ka »

czesc,jesli nadal to aktualne...odezwij sie do mnie na maila anit25ka@wp.pl,pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post