Podkarpackie (cała Polska)

Ogłoszenia kobiet
Jurek Nowak
Posty: 168
Rejestracja: 15 czerwca 2019, 05:05 - sob

Re: Podkarpackie (cała Polska)

Post autor: Jurek Nowak »

Jestem Jurek mam 46 lat 193 cm wzrostu i jestem szczupły zainteresował mnie Pani anons nie piję alkoholu nie palę papierosów po prostu jestem normalnym zdrowym i bardzo zadbanym facetem. Mam bardzo obfite wytryski nasienia a moja sperma jest bardzo dobrej jakości. jurek6056@gmail.com
Pablo25
Posty: 175
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, 18:17 - śr
Lokalizacja: Ostrowiec Świetokrzyski(cała Polska)

Re: Podkarpackie (cała Polska)

Post autor: Pablo25 »

Witam mam na imię Paweł mam 30 lat mieszkam w Ostrowcu Świętokrzyskim jestem wysokim wysportowanym brunetem o zielonych oczach i ciemnej karnacji mam swoje dzieci dwóch synów jestem sprawdzonym dawca że względu na własne dzieci jestem wykształconym i stabilnie stąpającym facetem po drodze życiowej jeśli jesteście zainteresowani to proszę o kontakt pozdrawiam Paweł jestem zdrowy oraz dzieci mam komplet badań które robię co jakiś czas jeśli chodzi o pewność w zajściu w ciążę to na pewno co do mojej pomocy się uda
barfods2016@gmail.com
Pablo25
Posty: 175
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, 18:17 - śr
Lokalizacja: Ostrowiec Świetokrzyski(cała Polska)

Re: Podkarpackie (cała Polska)

Post autor: Pablo25 »

Witaj mam na imię Paweł mam 30 lat mieszkam w Ostrowcu Świętokrzyskim jestem wysokim 186cm wysportowanym brunetem o zielonych oczach i ciemnej karnacji mam swoje dzieci dwóch synów jestem sprawdzonym dawca że względu na własne dzieci jestem wykształconym i stabilnie stąpającym facetem po drodze życiowej jeśli jesteście zainteresowana to proszę o kontakt pozdrawiam Paweł jestem zdrowy oraz dzieci mam komplet badań które robię co jakiś czas jeśli chodzi o pewność w zajściu w ciążę to na pewno co do mojej pomocy się uda być może miła relacje nawiążemy wspólnie pozdrawiam Paweł barfods2016@gmail.com jestem mobilny więc dojazd to nie jest problem
Tulipan
Posty: 781
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Podkarpackie (cała Polska)

Post autor: Tulipan »

Witam. Pomogę wam. Oddam za darmo nasienie. Oczekuję dyskrecji, gdyż mam własne życie i nie chciałbym nic zmieniać. Mam własne zdrowe dzieci. Tel 500278375 Bydgoszcz
Pablo25
Posty: 175
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, 18:17 - śr
Lokalizacja: Ostrowiec Świetokrzyski(cała Polska)

Re: Podkarpackie (cała Polska)

Post autor: Pablo25 »

Witam mam na imię Paweł mam 30 lat mieszkam w Świętokrzyskim jestem wysokim wysportowanym brunetem o zielonych oczach i ciemnej karnacji mam dwoje własnych dzieci a mianowicie synów 3 lata i 8 lat zdrowych i pięknych chętnie pomogę jeśli tylko chcesz mam komplet badań co do płodności jestem sprawdzonym dawca więcej możemy ustalić na priv jeśli tylko chcesz pozdrawiam Paweł dudap8944@gmail.com
Pablo25
Posty: 175
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, 18:17 - śr
Lokalizacja: Ostrowiec Świetokrzyski(cała Polska)

Re: Podkarpackie (cała Polska)

Post autor: Pablo25 »

Witam mam na imię Paweł mam 30 lat mieszkam w Świętokrzyskim jestem wysokim wysportowanym brunetem o zielonych oczach i ciemnej karnacji mam dwoje własnych dzieci a mianowicie synów 3 lata i 8 lat zdrowych i pięknych chętnie pomogę jeśli tylko chcesz mam komplet badań co do płodności jestem sprawdzonym dawca więcej możemy ustalić na priv jeśli tylko chcesz pozdrawiam Paweł dudap8944@gmail.com
Tulipan
Posty: 781
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Podkarpackie (cała Polska)

Post autor: Tulipan »

Cześć. Pomogę wam w zapłodnieniu, sposób naturalny i bardziej skuteczny-sprawdza się. Jestem mężczyzną po badaniach na HIV jestem zdrowy i mogę okazać wynik badań . Płodny także jestem gdyż mam swoje małe dzieci. Jestem 40letnim blondynem, niebieskie oczy 178cm wzrostu, normalnej budowy, grupa krwi arh minus, bez nałogów, wykształcony, bez chorób genetycznych w rodzinie, wystarczy umówić się na konkretny termin i przyjechać. Ilość zbliżeń zależy od państwa. Przy tym może być obecny mąż. Tel 500278375 Bydgoszcz pozdrawiam
Pablo25
Posty: 175
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, 18:17 - śr
Lokalizacja: Ostrowiec Świetokrzyski(cała Polska)

Re: Podkarpackie (cała Polska)

Post autor: Pablo25 »

Witam mam na imię Paweł mam 30 lat mieszkam w Ostrowcu Świętokrzyskim jestem wysportowanym brunetem o zielonych oczach i ciemnej karnacji mam dwójkę dzieci syna Igora 9 lat córeczkę Lenke która ma 3 lata dodam również iż pomagałem już dwukrotnie parom i oczywiście z powodzeniem dzieci są piękne i zdrowe i mają od 1-6 lat więc jestem sprawdzonym dawcą oraz posiadam aktualne badania a także jestem osobą pracowitą i wykształconą
WIEK 30 LAT
WAGA 82 KG
WZROST 186 CM
OCZY ZIELONE
WLOSY CZARNE
BEZ NAŁOGÓW
WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIE
Ostrowiec Świętokrzyski
Mobilny
Mój email barfods2016@gmail.com
Tulipan
Posty: 781
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Podkarpackie (cała Polska)

Post autor: Tulipan »

Witam. Mogę pomóc za darmo. Jestem zdrowy po badaniach. Mam własne zdrowe dzieci bez chorób genetycznych w rodzinie. Oczekuję tylko dyskrecji, higieny i bezzobowiazań typu alimenty itp tel 500278375 Bydgoszcz pozdrawiam
Dobry dawca pomoże
Posty: 22
Rejestracja: 02 lipca 2022, 13:58 - sob

Re: Podkarpackie (cała Polska)

Post autor: Dobry dawca pomoże »

Chętnie pomogę grzegorz.kaminski@op.pl
Ostatnio zmieniony 04 lipca 2022, 20:04 - pn przez Dobry dawca pomoże, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post