Pana do pokrycia

Ogłoszenia kobiet
mareczek_ewe
Posty: 5
Rejestracja: 07 sierpnia 2023, 19:28 - pn

Re: Pana do pokrycia

Post autor: mareczek_ewe »

cześć, chętnie pomogę, mam duży sprzęt. mareczek_2@interia.pl
Pawlus
Posty: 96
Rejestracja: 07 sierpnia 2017, 23:22 - pn

Re: Pana do pokrycia

Post autor: Pawlus »

Pomogę pokryje,dobre atuty byczek ,dzieci przewaga chłopcy,667421177
Alkor
Posty: 13
Rejestracja: 08 sierpnia 2023, 21:21 - wt

Re: Pana do pokrycia

Post autor: Alkor »

Samotny Wilk78
Posty: 29
Rejestracja: 02 września 2023, 16:27 - sob

Re: Pana do pokrycia

Post autor: Samotny Wilk78 »

Bardzo chętnie pomogę .
Odezwijcie się wysoki brunet, 4 zdrowych dzieci. Brązowe oczy grupa rh+. Dyspozycyjny i wykształcony. Samotnywilk78@interia.pl
tomus2701
Posty: 13
Rejestracja: 29 stycznia 2012, 10:49 - ndz

Re: Pana do pokrycia

Post autor: tomus2701 »

Pomogę kobiecie zajść w ciążę ojciec dwójki zdrowych dzieci (bliźniaczki) Metoda naturalna lub kubeczkowa .

Email poznamcie90@gmail.com
Pawlus
Posty: 96
Rejestracja: 07 sierpnia 2017, 23:22 - pn

Re: Pana do pokrycia

Post autor: Pawlus »

Pomogę Pokryje ,,ciemny blądyn oczy szare ,wyższe wykształcenie,90kg180cm,penis 20 ,,duże jądra opfity wytrysk dzieci ,przewaga chłopcy 667421177
admin
Site Admin
Posty: 1683
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
Lokalizacja: net
Kontakt:

Re: Pana do pokrycia

Post autor: admin »

Pawlus pisze: 10 września 2023, 11:09 - ndz Pomogę Pokryje ,,ciemny blądyn /.../
blondyn
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Pana do pokrycia

Post autor: Michał ogier »

Pana do pokrycia pisze: 22 sierpnia 2021, 08:23 - ndz Witam. Szukam dużego Pana typ byka do pokrycia 48 letniej mezatki.maz na wózku inwalidzkim. Ważne by Pan był męski odważny i miał spory sprzęt. Metoda tylko naturalna. Nie interesują mnie panowie spokoini niesmiali i bez jaj. Sprawa pilna.
Cześć witaj jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes pełna dyskrecja I anonimowość 724392566tylko esemes, kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Pana do pokrycia

Post autor: Michał ogier »

Pana do pokrycia pisze: 22 sierpnia 2021, 08:23 - ndz Witam. Szukam dużego Pana typ byka do pokrycia 48 letniej mezatki.maz na wózku inwalidzkim. Ważne by Pan był męski odważny i miał spory sprzęt. Metoda tylko naturalna. Nie interesują mnie panowie spokoini niesmiali i bez jaj. Sprawa pilna.
Witam I pozdrawiam jestem do dyspozycji kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam 724392566tylko pełna dyskrecja
OnPomoze32
Posty: 15
Rejestracja: 24 sierpnia 2023, 22:40 - czw
Lokalizacja: Białystok

Re: Pana do pokrycia

Post autor: OnPomoze32 »

Witajcie :) 31 latek o niebieskich oczach, normalnej sylwetce ciała, ciemny blondyn który lubi aktywnie spędzać czas. Jeśli marzysz o upragnionym szczęściu jakim jest posiadanie dziecka to z chęcią Tobie pomogę :) nie interesuje mnie Twój status związku. Niestety z przyczyn losowych czy Twój partner nie może Ci tego zapewnić bądź jesteś singielką z wyboru a czujesz pragnienie bycia matką z przyjemnością postaram się Tobie pomóc w realizacji Twoich bądź waszych planów. Gwarantuję 100 % anonimowości oraz dyskrecji abyś czuła się komfortowo bo chyba właśnie tu o to chodzi jak i również sam tego oczekuję :) Jestem jak najbardziej zdrowym mężczyzną i wolnym od jakichkolwiek chorób.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post