Nietypowa sytuacja

:arrow: np. Warszawa i Radom
anna28
Posty: 2
Rejestracja: 22 sierpnia 2021, 12:27 - ndz

Nietypowa sytuacja

Post autor: anna28 »

Długo zastanawiałam się czy napisać ten post. Mam dość złożony problem. Mam 28 lat. Od blisko 10 lat żyłam z Jarkiem w "białym związku". To był mój pierwszy facet, prawdziwa miłość. Żyliśmy w białym związku z kilku powodów.
1. Moje libido jest zerowe.
2. Mam stwierdzoną wąską pochwę
3. Jarek ma bardzo grubego penisa
Próbowaliśmy na początku za namową Jarka ale nigdy się nie udało z powodu bólu po mojej stronie.
Żyliśmy w białym związku blisko 10 lat a on to akceptował. Bardzo kocham Jarka i nie chcieliśmy rozstawać się z tak błahego powodu. Rok temu zaczęłam namawiać go na dziecko przez inseminację w klinice. Niestety to wiązało się ze ślubem (wymóg formalny). Gdy zaczęłam nalegać, Jarek zostawił mnie :cry:

Minął rok a ja czuję, że nie zaufam już żadnemu facetowi. Zegar biologiczny tyka i bardzo chcę mieć dziecko. Jestem po studiach, mam dobrze płatna pracę, duże mieszkanie w Warszawie i stabilną sytuację finansową.

Szukam faceta, który pomoże mi zajść w ciążę. Dyskretnie, bezpiecznie, bez zobowiązań. Konieczne badania. Zdrowie jest dla mnie najważniejsze.

Z powyżej opisanych powodów, metoda jedynie kubeczkowa. Zastanawiam się tylko czy taka metoda będzie skuteczna w moim przypadku. Praktycznie nigdy podczas zbliżenia nie doszło do penetracji. Podczas wizyty u ginekologa lekarz bada mnie zawsze przez odbyt ponieważ mam jeszcze błonę dziewiczą. Jeżeli użyje kubeczka menstruacyjnego to plemniki dostaną się do jajeczka?

Proszę o poradę.
Ania
anna28
Posty: 2
Rejestracja: 22 sierpnia 2021, 12:27 - ndz

Re: Nietypowa sytuacja

Post autor: anna28 »

Dzięki za wszystkie prywatne wiadomości. Chyba jednak spróbuję metody naturalnej. Warunkiem jest znalezienie dawcy z naprawdę chudym przydodzeniem. Jeżeli jest na forum Pan, który serio chce pomóc i spełnia powyższy warunek. Zapraszam do kontaktu.
Andrzej
Posty: 144
Rejestracja: 27 stycznia 2020, 09:09 - pn

Re: Nietypowa sytuacja

Post autor: Andrzej »

Cześć mogę ci pomóc
Potrafię to zrobić i napewno będziesz zadowolona
Proszę o kontakt
Kolega222@onet.pl
Pozdrawiam
I czekam
Jano626
Posty: 4
Rejestracja: 22 sierpnia 2021, 10:13 - ndz

Re: Nietypowa sytuacja

Post autor: Jano626 »

Witam proszę o kontakt spełniam wymagane kryteria jeśli jest pani zaientersowana proszę o kontakt
macko44
Posty: 15
Rejestracja: 21 sierpnia 2021, 17:39 - sob

Re: Nietypowa sytuacja

Post autor: macko44 »

Możemy spróbować Aniu, odezwij się na maciej_w@hotmail.co.uk
Płodze i znikam
Posty: 219
Rejestracja: 05 października 2018, 21:39 - pt

Re: Nietypowa sytuacja

Post autor: Płodze i znikam »

arturek
Posty: 65
Rejestracja: 07 maja 2019, 18:11 - wt

Re: Nietypowa sytuacja

Post autor: arturek »

Witam.Facet 39 lat,181 cm wzrostu,brak chorób nabytych ale i wrodzonych może spróbować pomoc.100procent powaznie
Jurek Nowak
Posty: 168
Rejestracja: 15 czerwca 2019, 05:05 - sob

Re: Nietypowa sytuacja

Post autor: Jurek Nowak »

Witam Panią mam 46 lat 193 cm wzrostu i jestem szczupły zainteresował mnie Pani anons nie piję alkoholu nie palę papierosów po prostu jestem normalnym zdrowym i bardzo zadbanym facetem który może Panią zapłodnić. Moja sperma jest bardzo dobrej jakości. jurek6056@gmail.com
pat210
Posty: 4
Rejestracja: 21 października 2019, 15:17 - pn

Re: Nietypowa sytuacja

Post autor: pat210 »

Cześć

Mam:
180 wzrostu
72 kg
Ciemne włosy - szatyn
Oczy piwne
Wykształcenie wyższe
0Rh-

Reszta ustaleń i informacji na priv.
Zapraszam
Patryk



anna28 pisze: 22 sierpnia 2021, 12:40 - ndz Długo zastanawiałam się czy napisać ten post. Mam dość złożony problem. Mam 28 lat. Od blisko 10 lat żyłam z Jarkiem w "białym związku". To był mój pierwszy facet, prawdziwa miłość. Żyliśmy w białym związku z kilku powodów.
1. Moje libido jest zerowe.
2. Mam stwierdzoną wąską pochwę
3. Jarek ma bardzo grubego penisa
Próbowaliśmy na początku za namową Jarka ale nigdy się nie udało z powodu bólu po mojej stronie.
Żyliśmy w białym związku blisko 10 lat a on to akceptował. Bardzo kocham Jarka i nie chcieliśmy rozstawać się z tak błahego powodu. Rok temu zaczęłam namawiać go na dziecko przez inseminację w klinice. Niestety to wiązało się ze ślubem (wymóg formalny). Gdy zaczęłam nalegać, Jarek zostawił mnie :cry:

Minął rok a ja czuję, że nie zaufam już żadnemu facetowi. Zegar biologiczny tyka i bardzo chcę mieć dziecko. Jestem po studiach, mam dobrze płatna pracę, duże mieszkanie w Warszawie i stabilną sytuację finansową.

Szukam faceta, który pomoże mi zajść w ciążę. Dyskretnie, bezpiecznie, bez zobowiązań. Konieczne badania. Zdrowie jest dla mnie najważniejsze.

Z powyżej opisanych powodów, metoda jedynie kubeczkowa. Zastanawiam się tylko czy taka metoda będzie skuteczna w moim przypadku. Praktycznie nigdy podczas zbliżenia nie doszło do penetracji. Podczas wizyty u ginekologa lekarz bada mnie zawsze przez odbyt ponieważ mam jeszcze błonę dziewiczą. Jeżeli użyje kubeczka menstruacyjnego to plemniki dostaną się do jajeczka?

Proszę o poradę.
Ania
pery2938
Posty: 100
Rejestracja: 01 stycznia 2021, 20:09 - pt
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nietypowa sytuacja

Post autor: pery2938 »

Witaj zapraszam na priv już byłem dawca w 3prxyoadkach i dochodziło do zapłodnienia za każdym razem więc zapraszam priv perry2938@gmail.com
ODPOWIEDZ