rozczarowana

Ogłoszenia kobiet
wegas333
Posty: 306
Rejestracja: 17 listopada 2017, 15:45 - pt

Re: rozczarowana

Post autor: wegas333 »

A skąd dokładnie jesteś i kiedy masz płodne dni
Tulipan
Posty: 830
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: rozczarowana

Post autor: Tulipan »

Witam. Naturalnie mogę pomóc za darmo. Tel 500278375 Bydgoszcz
cichy.piotrek
Posty: 111
Rejestracja: 13 lipca 2017, 08:27 - czw

Re: rozczarowana

Post autor: cichy.piotrek »

Pomogę w zapłodnieniu zdecydowanej osobie. Jestem wysokim, niebieskookim facetem z wyższym wykształceniem technicznym. Posiadam własne potomstwo. Więcej informacji podam osobom zainteresowanym ( cichypiotrek@interia.pl ) Płock
Pozdrawiam i zapraszam
damcidzidziusia
Posty: 43
Rejestracja: 25 września 2017, 23:30 - pn

Re: rozczarowana

Post autor: damcidzidziusia »

Witam
Mogę pomóc Ci bezpłatnie zajść w ciążę. Ja wysoki szatyn 201cm wzrostu lat 45 niebieskie oczy. Normalny wyształcony na poziomie bez nałogów. Posiadam dwójkę dzieci blondynka i brunet. Grupa krwi ORH-
Jestem normalnym człowiekiem na poziomie potrafiącym zadbać o atmosferę, rozmowę. 
Mój mail:bigbird22@onet.pl
NIE OCZEKUJE PIENIĘDZY
nowakow7
Posty: 43
Rejestracja: 17 czerwca 2020, 09:09 - śr

Re: rozczarowana

Post autor: nowakow7 »

Pomogę bezpłatnie kobiecie lub parze w poczęciu dziecka. Posiadam doświadczenie jako dawca nasienia. Mam 190 cm wzrostu, oczy niebieskie, wyższe wykształcenie, Gwarantuje 100% dyskrecji i zdrowia - Płock
Kamil1985
Posty: 315
Rejestracja: 26 września 2022, 17:21 - pn

Re: rozczarowana

Post autor: Kamil1985 »

Zapraszam do kontaktu kamil.luczak85@wp.pl doświadczenie skuteczność 💯 uczciwy delikatny skuteczność zapraszam ja napewno bym dojechał a oszustów nie brakuje.
Awatar użytkownika
sneforov
Posty: 295
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: rozczarowana

Post autor: sneforov »

Cześć.
Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi ARhD+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
email: ‪sneforov@gmail.com
Kamil1985
Posty: 315
Rejestracja: 26 września 2022, 17:21 - pn

Re: rozczarowana

Post autor: Kamil1985 »

Zapraszam do kontaktu kamil.luczak85@wp.pl ostatnio metodą naturalną Panią z Łodzi powiadomiła mnie że jest w ciąży 🥰 będą Bliźnięta
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: rozczarowana

Post autor: Michał ogier »

PatrycjaPatka pisze: 11 września 2021, 08:58 - sob no i muszę napisać drodzy Panowie którzy znajdujecie się na pomorzu i w okolicach jestem rozczarowana .
3 miesiąc kiedy przyjmuje leki umawiamy się z konkretną osobą na konkretny dzień dostosowujemy się do dawcy wynajmujemy hotel . dzień przed nagle umiera ktoś, jest wypadek, nagle w niedziele idzie do pracy .
jestem osobą która mówi od samego początku że oczekuje metody kubeczkowej nie ma nic ukrytego . Po co umawiacie się jeśli nie chcecie pomóc ?? dziś zamiast mieć szanse kolejny raz zostaliśmy wystawieni . osoby które chcą płatnego niech szukają gzie indziej .
Cześć witaj jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566tylko pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie.
Tulipan
Posty: 830
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: rozczarowana

Post autor: Tulipan »

Witam. Pomogę bezpłatnie o ile jesteś słowną osobą. Jestem zdrowym mężczyzną, który ma własne zdrowe dzieci. Bydgoszcz
ODPOWIEDZ