Młode małżenstwo szuka dyskretnego dawcy z badaniami

Ogłoszenia kobiet
piotrmily2
Posty: 110
Rejestracja: 05 kwietnia 2022, 16:41 - wt

Re: Młode małżenstwo szuka dyskretnego dawcy z badaniami

Post autor: piotrmily2 »

Witam. Chętnie pomogę ci proszę o kontakt piotrmily2@wp.pl pomogę.....
tomus2701
Posty: 13
Rejestracja: 29 stycznia 2012, 10:49 - ndz

Re: Młode małżenstwo szuka dyskretnego dawcy z badaniami

Post autor: tomus2701 »

Pomogę kobiecie zajść w ciążę ojciec dwójki zdrowych dzieci (bliźniaczki) Metoda naturalna lub kubeczkowa .

Email poznamcie90@gmail.com
michal.krakowski
Posty: 14
Rejestracja: 03 grudnia 2022, 19:41 - sob

Re: Młode małżenstwo szuka dyskretnego dawcy z badaniami

Post autor: michal.krakowski »

piotrmily2 pisze: 03 września 2023, 10:59 - ndz Witam. Chętnie pomogę ci proszę o kontakt piotrmily2@wp.pl pomogę.....
Ja myślę że do tego czasu to już dawno urodziła dziecko
Alkor
Posty: 13
Rejestracja: 08 sierpnia 2023, 21:21 - wt

Re: Młode małżenstwo szuka dyskretnego dawcy z badaniami

Post autor: Alkor »

Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Młode małżenstwo szuka dyskretnego dawcy z badaniami

Post autor: Michał ogier »

Witam I pozdrawiam jestem do dyspozycji zapraszam, posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie 724392566tylko esemes, kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp esemes, zapraszam serdecznie
kamek123
Posty: 6
Rejestracja: 05 czerwca 2022, 00:13 - ndz

Re: Młode małżenstwo szuka dyskretnego dawcy z badaniami

Post autor: kamek123 »

Zapraszam z lubelskiego, wszystko do ustalenia. kamek123@proton.me
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Młode małżenstwo szuka dyskretnego dawcy z badaniami

Post autor: Michał ogier »

Nic Na sile pisze: 06 października 2021, 15:33 - śr Szukam dyskretnego dawcy z badaniami nasienia, który pomoże mi w spełnieniu marzeń o zostaniu mamą. Mój partner jest bezpłodny, kliniki nie były w stanie nam pomóc, a ja wolę widzieć od kogo pochodzi nasienie. Mam 28 lat, przeciętna szatynka, 168 wzrostu. Spotkanie w Warszawie w wynajętym przez nas hotelu, mąż będzie czekał w pokoju obok. Tak na prawdę aparycja i wiek nie ma dla nas znaczenia, liczy się jakość i ilość nasienia dawcy, poprosimy oprócz opisu w odpowiedzi o przesłanie badan.
Cześć witaj jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566tylko pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie
Awatar użytkownika
Daniel411
Posty: 22
Rejestracja: 28 października 2021, 01:04 - czw
Lokalizacja: Warszawa

Re: Młode małżenstwo szuka dyskretnego dawcy z badaniami

Post autor: Daniel411 »

Bardzo chętnie pomogę jeżeli nadal aktualne. Pozdrawiam Daniel więcej info grygorjew.daniel@gmail.com
Daniel
Tulipan
Posty: 830
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Młode małżenstwo szuka dyskretnego dawcy z badaniami

Post autor: Tulipan »

Mam badania, mam własne zdrowe dzieci. Oczekuję dyskrecji tel 500278375 Bydgoszcz
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Młode małżenstwo szuka dyskretnego dawcy z badaniami

Post autor: Michał ogier »

Nic Na sile pisze: 06 października 2021, 15:33 - śr Szukam dyskretnego dawcy z badaniami nasienia, który pomoże mi w spełnieniu marzeń o zostaniu mamą. Mój partner jest bezpłodny, kliniki nie były w stanie nam pomóc, a ja wolę widzieć od kogo pochodzi nasienie. Mam 28 lat, przeciętna szatynka, 168 wzrostu. Spotkanie w Warszawie w wynajętym przez nas hotelu, mąż będzie czekał w pokoju obok. Tak na prawdę aparycja i wiek nie ma dla nas znaczenia, liczy się jakość i ilość nasienia dawcy, poprosimy oprócz opisu w odpowiedzi o przesłanie badan.
Witam I pozdrawiam jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566tylko pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie 187zwrostu 38lat 70kg 71w pasie szczupły wysportowany 23cm w pełnym zwodzie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post