Szukam dawcy nasienia

:arrow: np. Bydgoszcz i Toruń
ReMiiiŚ♡
Posty: 14
Rejestracja: 10 września 2023, 02:26 - ndz

Re: Szukam dawcy nasienia

Post autor: ReMiiiŚ♡ »

Hej jeśli nie masz nic przeciwko powiem parę słów o sobie byś wiedziała może coś więcej młody może nie bo 28 wiosnę na karku za to miły czarujący uczuciowy wrażliwy potrafiący zadbać o kobietę rodzinę mający dość spory życiowy bagaż zawiedziony troszkę znaczenia dla niektórych w tej rzeczywistości czułości współczucia wrażliwości męskości złota rączka posiadający i samotnie wychowujące synka zraniony już wiem że nikogo najprawdopodobniej nie pokocham ponownie lecz lecz pragnący dac kobiecie parze która pragnie powiększyć przekazać tknac życie mimo tego jak by miało do tego wspaniałego aktu dojść preferowalbym metoda naturalna by jeśli nie pomoc w wychowaniu móc spełnić czyjeś marzenie czy pomoc bez zbędnych wiek i procedur które to utrudniają. Z całuskami Twój wymarzony Pan Dżentelmen
Ciemny blondyn 186cm wysportowany że wsi nauczony kultury manier solidnej pracy uczciwości zdrowy plodby pragnący jedynie pomoc komuś sam wiem jak to jest i znam A także miałem mam trudną sytuację lecz w innym kierunku związana wyuczony
Jeśli jesteś ciekawa pytaj nie mam nic do ukrycia
Pozdrawiam całuski 😗😘
Zainteresowania pytania ciekawość wątpliwości pisz na wszystkie odpowiem bez tajemnic
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post