Szukam dawce nasienia z Torunia lub okolice

:arrow: np. Bydgoszcz i Toruń
Pawełzdz
Posty: 9
Rejestracja: 05 września 2023, 08:21 - wt

Re: Szukam dawce nasienia z Torunia lub okolice

Post autor: Pawełzdz »

Dzień dobry.
Jeśli nadal szukasz osoby do zrealizowania swojego celu zapraszam do kontaktu +48506512125
ReMiiiŚ♡
Posty: 14
Rejestracja: 10 września 2023, 02:26 - ndz

Re: Szukam dawce nasienia z Torunia lub okolice

Post autor: ReMiiiŚ♡ »

Hej jeśli nie masz nic przeciwko powiem parę słów o sobie byś wiedziała może coś więcej młody może nie bo 28 wiosnę na karku za to miły czarujący uczuciowy wrażliwy potrafiący zadbać o kobietę rodzinę mający dość spory życiowy bagaż zawiedziony troszkę znaczenia dla niektórych w tej rzeczywistości czułości współczucia wrażliwości męskości złota rączka posiadający i samotnie wychowujące synka zraniony już wiem że nikogo najprawdopodobniej nie pokocham ponownie lecz lecz pragnący dac kobiecie parze która pragnie powiększyć przekazać tknac życie mimo tego jak by miało do tego wspaniałego aktu dojść preferowalbym metoda naturalna by jeśli nie pomoc w wychowaniu móc spełnić czyjeś marzenie czy pomoc bez zbędnych wiek i procedur które to utrudniają. Z całuskami Twój wymarzony Pan Dżentelmen
Awatar użytkownika
sneforov
Posty: 295
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Szukam dawce nasienia z Torunia lub okolice

Post autor: sneforov »

Cześć.
Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi ARhD+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. IQ: 130. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
email: sneforov@gmail.com
czarny1982
Posty: 4
Rejestracja: 18 września 2023, 03:26 - pn

Re: Szukam dawce nasienia z Torunia lub okolice

Post autor: czarny1982 »

Witam. Chętnie pomogę. Proszę pisać szymaczko@wp.pl
czarny1982
Posty: 4
Rejestracja: 18 września 2023, 03:26 - pn

Re: Szukam dawce nasienia z Torunia lub okolice

Post autor: czarny1982 »

szymaczko@wp.pl zapraszam do kontaktu
qtasek
Posty: 26
Rejestracja: 14 września 2023, 21:51 - czw

Re: Szukam dawce nasienia z Torunia lub okolice

Post autor: qtasek »

Dzień Dobry. Miły, spokojny, podobno przystojny pomoże w realizacji marzenia o dziecku. Każdy sposób jest dla mnie dogodny. Wiek 36, grupa krwi 0RhD+ Na tą chwilę woj Podlaskie (Białystok), później Kuj Pom. Mail: qtasek@interia.pl
ReMiiiŚ♡
Posty: 14
Rejestracja: 10 września 2023, 02:26 - ndz

Re: Szukam dawce nasienia z Torunia lub okolice

Post autor: ReMiiiŚ♡ »

Hej mam 28lat 187cm wysoki blondyn z niebieskimi oczami dlugimi rzęsami wysportowany ułożony szarmancki dżentelmen w stosunku do kobiet pełen energii inwerwy pozytywnie nastawiony do życia posiadający synka chętnie pomoże remas105@gmail.com
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Szukam dawce nasienia z Torunia lub okolice

Post autor: Michał ogier »

asiulec86 pisze: 19 października 2021, 18:27 - wt Toruń, kobieta 35 lat. Potrzebuje zdrowego dawcy nasienia.
Witam I pozdrawiam jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566tylko pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie
RemiŚ
Posty: 3
Rejestracja: 16 grudnia 2023, 10:58 - sob

Re: Szukam dawce nasienia z Torunia lub okolice

Post autor: RemiŚ »

Zdrowy mlody wysportowany majacy synka chętnie pomogę
Tulipan
Posty: 830
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Szukam dawce nasienia z Torunia lub okolice

Post autor: Tulipan »

Witam. Mogę pomóc. Jestem z Bydgoszczy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post