Pragne zostac Mama po raz drugi

:arrow: np. Łódź, Skierniewice
olek
Posty: 15
Rejestracja: 30 listopada 2016, 19:10 - śr

Re: Pragne zostac Mama po raz drugi

Post autor: olek »

Jestem Piotr lat 36 i zapraszam di kontaktu priv ma olek429@wp.pl
Paullorenz
Posty: 27
Rejestracja: 06 grudnia 2021, 19:27 - pn

Re: Pragne zostac Mama po raz drugi

Post autor: Paullorenz »

Maly_brunet
Posty: 36
Rejestracja: 24 grudnia 2021, 03:47 - pt
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pragne zostac Mama po raz drugi

Post autor: Maly_brunet »

27 lat młody brunet kontakt 733-985-506 napisz lub zadzwon
Damrade
Posty: 5
Rejestracja: 30 stycznia 2022, 21:36 - ndz

Re: Pragne zostac Mama po raz drugi

Post autor: Damrade »

Milcia pisze: 21 października 2021, 11:02 - czw Czesc wszystkim jestem 32letnia mamuska rewelacyjnej dziewczynki.Pragne zostac mama po raz drugi.Hmm cos o mnie brunetka 173cm m wzrostu nie jestem chuda ani nie jestem gruba uwazam ze figure mam kobieca.Bez nalogow stabilna sytulacja zyciowa.Interesuje mnie pomoc od Pana w wieku 28-40lat.bez nalogow.Mile widziany brunet koniecznie niebieskie oczy.Fajnie by bylo gdybys byl z Łodzi badz z bliskich okolic i w miare dyspozycyjny.Oczywiscie pelna dyskrecja.Wszystko do dogadania.Jeski chcialbys mi pomoc z zostaniu mama drugi raz odezwij sie prosze.Mile widziany opis wyglad i zainteresowania.Pozdrawiam
Jeżeli aktualnie proszę napisz
Tomasz99
Posty: 160
Rejestracja: 24 maja 2020, 10:33 - ndz

Re: Pragne zostac Mama po raz drugi

Post autor: Tomasz99 »

Pablo25
Posty: 175
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, 18:17 - śr
Lokalizacja: Ostrowiec Świetokrzyski(cała Polska)

Re: Pragne zostac Mama po raz drugi

Post autor: Pablo25 »

Witam mam na imię Paweł mam 30 lat mieszkam w Ostrowcu Świętokrzyskim jestem wysokim wysportowanym brunetem o zielonych oczach i ciemnej karnacji mam swoje dzieci dwóch synów jestem sprawdzonym dawca że względu na własne dzieci jestem wykształconym i stabilnie stąpającym facetem po drodze życiowej jeśli jesteście zainteresowana to proszę o kontakt pozdrawiam Paweł jestem zdrowy oraz dzieci mam komplet badań które robię co jakiś czas jeśli chodzi o pewność w zajściu w ciążę to na pewno co do mojej pomocy się uda
tygrys10
Posty: 102
Rejestracja: 13 lutego 2022, 03:38 - ndz

Re: Pragne zostac Mama po raz drugi

Post autor: tygrys10 »

Hej pisze z ogloszenia.ja mgr robię od rana do wieczora bo sam się utrzymuje i mam swoje mieszkanie,kawaler bez dzieci.wypada mi już życie ułożyć a maila mam że strony.mam Full zawodów m.in informatyka,marketing,spawacz,wózek widłowy i prawo jazdy nawet na tiry.nie chce być sam już trochę dalej mieszkasz ale dla chce to nie ma nic trudnego.odpisz.niedkugo wasze święto złożę ci życzenia ale z tortu nie wyskocze
Mail zwierzak_zwierzak@interia.pl
Mariusz 30
Posty: 132
Rejestracja: 28 marca 2022, 05:49 - pn

Re: Pragne zostac Mama po raz drugi

Post autor: Mariusz 30 »

Cześć Mariusz jestem mam 30 lat brunet oczy niebieskie 184 cm 90 kg... Chętnie ci pomogę pisz 663246554 lub mariuszujaworek@gmail.com
olek
Posty: 15
Rejestracja: 30 listopada 2016, 19:10 - śr

Re: Pragne zostac Mama po raz drugi

Post autor: olek »

Cześć
Pisz na olek429@wp.pl z okolic Warszawy. Kolor oczu zielony
Pxyz
Posty: 21
Rejestracja: 17 sierpnia 2019, 12:41 - sob

Re: Pragne zostac Mama po raz drugi

Post autor: Pxyz »

Dajcie spokój! :) żadna z tych jakze chętnych nie jest na to gotowa!! Wszystkie tylko wypisują bzdury, że chcą dziecka itp.. A w rzeczywistości, to są tylko fantazje.
Po prostu wszystkie baby tutaj to jakieś chore psychicznie wariatki.
Szukają tego co zawsze, kasy kasy itp frajera, gościa z kasą oligarchy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post