Dwie piękne kobiety szukają dawcy

Ogłoszenia kobiet
para292929
Posty: 279
Rejestracja: 08 czerwca 2021, 23:11 - wt

Dwie piękne kobiety szukają dawcy

Post autor: para292929 »

Jesteśmy parą młodych pięknych kobiet, które poszukują anonimowego dawcy nasienia. Jesteśmy razem już od siedmiu lat i postanowiłyśmy, że to odpowiedni czas, aby powiększyć rodzinę <3


Od dawcy chciałybyśmy otrzymać do wglądu wyniki badań wirusologicznych oraz badań nasienia. Szukamy osoby, która chciałaby pomóc bezinteresownie. W grę wchodzi wyłącznie metoda kubeczkowa (inseminacja domowa). Wszelkie dojazdy na miejsce spotkania bierzemy na siebie. Mamy stabilną sytuację finansową. Posiadanie wspólnie dziecka od zawsze było naszym marzeniem i mamy nadzieję, że wkrótce uda nam się je zrealizować.

Szukamy Pana do max 40lat. Mile widziany: wysoki, bez nałogów, wykształcony, przystojny ,każde dodatkowe atuty będą oczywiście działać tylko na plus. Preferujemy osoby z aktualnymi badaniami do Naszego wglądu. Wszystko z pełną dyskrecja z Naszej strony. Szczegóły będziemy omawiać już na priv :)

Prosimy nie wymagać od Nas natychmiastowych odpowiedzi czy decyzji, presja czasu na pewno będzie minusem :roll:


Informacje dodatkowe:


- Przed oddaniem nasienia konieczne będzie przedstawienie lub wykonanie badań wirusologicznych ,badania nasienia oraz grupy krwi i innych istotnych aktualnych badań


-Okolica nie ma znaczenia możemy dojechać do odpowiedniego kandydata wszędzie 🙂


Czy możemy liczyć na jakieś zdjęcie oraz dość szczegółowy opis Twojej os ,żeby nie tracić Twojego i naszego czasu ?😌🙏🏼

Napisz do Nas para292929@wp.pl


Pozdrawiamy
Richi1991
Posty: 245
Rejestracja: 15 sierpnia 2018, 11:26 - śr

Re: Dwie piękne kobiety szukają dawcy

Post autor: Richi1991 »

Witam,z miłą chęcią ci pomoge jestem z wielkopolski wysokim szczupłym brunetem o piwnych oczkach mam 187 cm 82 kg 30 lat mam już własną córke także z zapłodnieniem nie będzie problemu
OddamNasienie
Posty: 10
Rejestracja: 17 marca 2021, 17:34 - śr
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Dwie piękne kobiety szukają dawcy

Post autor: OddamNasienie »

Hej jestem 28letnim facetem w 100% zdrowym.wysoki 187cm wzrostu czarne włosy niebieskie oczy budowa ciała przeciętna, budowlaniec z zawodu który jeździ za granicę do pracy mam już zdrowa córeczkę więc sprawdzam się w roli reproduktora.. 😀 jeżeli będzie potrzeba jestem skłonny zrobić wszystkie badania. Proszę o wiadomość priv. Pozdrawiam
wegas333
Posty: 306
Rejestracja: 17 listopada 2017, 15:45 - pt

Re: Dwie piękne kobiety szukają dawcy

Post autor: wegas333 »

Tulipan
Posty: 830
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Dwie piękne kobiety szukają dawcy

Post autor: Tulipan »

Witam. Spełniam wszystkie wasze wymogi odnośnie dawcy nasienia. Reszta na priv tel 500278375 pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post