Para kobiet szuka dawcy do inseminacji

:arrow: np. Poznań i Kalisz
pro.wro
Posty: 1
Rejestracja: 10 stycznia 2022, 09:25 - pn

Para kobiet szuka dawcy do inseminacji

Post autor: pro.wro »

Hej,

Wraz z partnerką poszukuję dawcy nasienia do metody inseminacji domowej lub w klinice.

Chciałybyśmy, aby dawca miał ciemne włosy i oczy,miał około 170-190 cm wzrostu, nie miał nadwagi, nie posiadał nałogów , był wykształcony, uśmiechnięty, z poczuciem humoru a przede wszystkim zdrowy.

Prosimy o kontakt tylko osoby zdecydowane, dojrzałe i odpowiedzialne.

Szczegóły chętnie omówimy indywidualnie.
Richi1991
Posty: 242
Rejestracja: 15 sierpnia 2018, 11:26 - śr

Re: Para kobiet szuka dawcy do inseminacji

Post autor: Richi1991 »

Witam,z miłą chęcią ci pomoge jestem z wielkopolski wysokim szczupłym brunetem o piwnych oczkach mam 187 cm 82 kg 30 lat mam już własną córke także z zapłodnieniem nie będzie problemu
Bruno8
Posty: 95
Rejestracja: 04 stycznia 2021, 09:11 - pn
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Kontakt:

Re: Para kobiet szuka dawcy do inseminacji

Post autor: Bruno8 »

Mam na imię Andrzej,mam 38 lat.Mam dwójkę zdrowych synów,ważyli ponad 4 kg po porodzie.Jestem po rozwodzie z nie mojej winy.Jestem zdrowy i bez nałogów.Mam ważne badania które robiłem w klinice Bocian w Poznaniu.Chetnie wam pomogę w zajściu w ciążę.Prosze o kontakt.
Szukam żony
Mateusz17
Posty: 1
Rejestracja: 11 stycznia 2022, 21:21 - wt

Re: Para kobiet szuka dawcy do inseminacji

Post autor: Mateusz17 »

Witam z tej strony Mateusz Mam 28 lat Wysoki brunet bez nałogów 185 cm wzrostu zdrowy /W celu uzyskania więcej informacji zapraszam na mateuszkimono293@gmail.com
drdre30
Posty: 47
Rejestracja: 14 stycznia 2022, 09:25 - pt

Re: Para kobiet szuka dawcy do inseminacji

Post autor: drdre30 »

Oddam nasienie / zapłodnię chętną kobietę lub pomogę małżeństwu. Z wykształcenia jestem embriologiem, więc dobrze wiem jak temat jest istotny dla par, które zmagają się z tematem niepłodności. Mam dwóch synów 2 lata i 4. Uprawiam sport, bmi 24.
Posiadam bardzo dobre badania nasienia - normozoospermia (morfologia plemników 8-12%, prawidłowe plemniki, ruch 70%, koncentracja 92 mln.




Możliwy ewentualny dojazd za porozumieniem stron, zapraszam na maila: arnold2401@onet.pl

Serdecznie pozdrawiam, proszę pisać bez obaw, całkowicie anonimowo i kontakt z profesjonalistą
Malyszek
Posty: 8
Rejestracja: 16 stycznia 2022, 17:45 - ndz

Re: Para kobiet szuka dawcy do inseminacji

Post autor: Malyszek »

Hej chętnie pomogę malysz23mirek@gmail.com
drdre30
Posty: 47
Rejestracja: 14 stycznia 2022, 09:25 - pt

Re: Para kobiet szuka dawcy do inseminacji

Post autor: drdre30 »

Proszę o kontakt arnold2401@onet.pl , idealnie pasuje do opisu, mam 178-180 cm, wykształcenie wyższe, doktorat

Pozdrawiam
Tata 4
Posty: 1
Rejestracja: 19 stycznia 2022, 18:18 - śr

Re: Para kobiet szuka dawcy do inseminacji

Post autor: Tata 4 »

Witam. Jestem w stanie Paniom pomóc z tym problemem. Jeśli to jest jeszcze aktualne. Jestem szczęśliwym ojcem 2 córek I 2 synów a nawet od niedawna dziadkiem. Mam 48 lat. Jeśli jesteście Panie zainteresowane to zapraszam.
pomocpomoc88
Posty: 5
Rejestracja: 29 stycznia 2022, 14:59 - sob

Re: Para kobiet szuka dawcy do inseminacji

Post autor: pomocpomoc88 »

Tulipan
Posty: 781
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Para kobiet szuka dawcy do inseminacji

Post autor: Tulipan »

Witam. Niemam ciemnych włosów i oczu lecz blond i niebieskie oczy. 178cm wzrostu, i jestem zdecydowanym i osiągalnym. Wągrowiec tel 500278375
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post