Szukam dawcy nasienia.

:arrow: np. Poznań i Kalisz
agata.n.1990
Posty: 1
Rejestracja: 03 grudnia 2021, 19:03 - pt

Szukam dawcy nasienia.

Post autor: agata.n.1990 »

Witam,
Szukam dawcy nasienia najlepiej z Poznania lub takiego,który może do Poznania dojechać. W grę wchodzi tylko metoda kubeczkowa. Wymagane są badania na choroby przenoszone z nasieniem (jeśli ich nie ma to pokryję koszt wykonania) oraz wykluczające wazektomię,koszta pokryję (jeśli takowa była zrobiona to proszę nie odpisywać bo i tak będzie to sprawdzone,nie marnujmy wzajemnie swojego czasu).
Wymagam od mężczyzny wzrostu od 174cm (tyle mam ja) oraz zdjęcia twarzy.
Jeśli ktoś zgadza się na warunki to proszę przedstawić swoje koszta na agata.n.1990@o2.pl
Richi1991
Posty: 242
Rejestracja: 15 sierpnia 2018, 11:26 - śr

Re: Szukam dawcy nasienia.

Post autor: Richi1991 »

Witam,z miłą chęcią ci pomoge jestem z wielkopolski wysokim szczupłym brunetem o piwnych oczkach mam 187 cm 82 kg 30 lat mam już własną córke także z zapłodnieniem nie będzie problemu
drdre30
Posty: 47
Rejestracja: 14 stycznia 2022, 09:25 - pt

Re: Szukam dawcy nasienia.

Post autor: drdre30 »

Oddam nasienie / zapłodnię chętną kobietę lub pomogę małżeństwu. Z wykształcenia jestem embriologiem, więc dobrze wiem jak temat jest istotny dla par, które zmagają się z tematem niepłodności. Mam dwóch synów 2 lata i 4. Uprawiam sport, bmi 24.
Posiadam bardzo dobre badania nasienia - normozoospermia (morfologia plemników 8-12%, prawidłowe plemniki, ruch 70%, koncentracja 92 mln.




Możliwy ewentualny dojazd za porozumieniem stron, zapraszam na maila: arnold2401@onet.pl

Serdecznie pozdrawiam, proszę pisać bez obaw, całkowicie anonimowo i kontakt z profesjonalistą
tomi34
Posty: 30
Rejestracja: 13 stycznia 2022, 21:19 - czw

Re: Szukam dawcy nasienia.

Post autor: tomi34 »

Zapraszam na priv dexter15@interia.pl
Zapłodnie kobietę
Posty: 17
Rejestracja: 24 stycznia 2022, 19:02 - pn

Re: Szukam dawcy nasienia.

Post autor: Zapłodnie kobietę »

Cześć tu Jarek mam 28 lat jestem brunetem o niebieskich oczach z chęcią ci pomogę w zajściu w ciążę , zapraszam do kontaktu 691885732
krisjarocin
Posty: 5
Rejestracja: 29 stycznia 2016, 06:36 - pt
Lokalizacja: Jarocin

Re: Szukam dawcy nasienia.

Post autor: krisjarocin »

Hej jestem z jarocina z mila chęcią pomogę krisjarocin84@wp.pl
Michał ogier
Posty: 172
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Szukam dawcy nasienia.

Post autor: Michał ogier »

agata.n.1990 pisze: 10 stycznia 2022, 21:37 - pn Witam,
Szukam dawcy nasienia najlepiej z Poznania lub takiego,który może do Poznania dojechać. W grę wchodzi tylko metoda kubeczkowa. Wymagane są badania na choroby przenoszone z nasieniem (jeśli ich nie ma to pokryję koszt wykonania) oraz wykluczające wazektomię,koszta pokryję (jeśli takowa była zrobiona to proszę nie odpisywać bo i tak będzie to sprawdzone,nie marnujmy wzajemnie swojego czasu).
Wymagam od mężczyzny wzrostu od 174cm (tyle mam ja) oraz zdjęcia twarzy.
Jeśli ktoś zgadza się na warunki to proszę przedstawić swoje koszta na agata.n.1990@o2.pl
Witam I pozdrawiam jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie, posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566,kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post