Szukam dawcy solo mama

:arrow: np. Wrocław, Legnica
Pomocny48
Posty: 25
Rejestracja: 18 kwietnia 2023, 18:44 - wt

Re: Szukam dawcy solo mama

Post autor: Pomocny48 »

Witam nadal szukasz dawcy? Wysoki szatyn piwne oczy gr krwi A1rh-. Pozdrawiam
Michał.jami
Posty: 90
Rejestracja: 17 maja 2023, 19:27 - śr

Re: Szukam dawcy solo mama

Post autor: Michał.jami »

Hejka, jestem zdrowy przebadany 186 cm 28lat. Ciemny ciemne włosy zielone oczy. Mogę wspomoc bezpłatnie metoda naturalna najlepszą będzie bo najszybciej działa. Jeżeli będziesz zainteresowana daj znać mogę dojechać do każdego miasta.
sneforov
Posty: 287
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice

Re: Szukam dawcy solo mama

Post autor: sneforov »

Cześć. Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi ARhD+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
email: sneforov@gmail.com
Bruno
Posty: 36
Rejestracja: 28 czerwca 2023, 15:12 - śr

Re: Szukam dawcy solo mama

Post autor: Bruno »

Cześć mogę pomoc jestem już ojcem O sobie wysoki brunet oczy piwne Nr buta 45 :) Ćwiczę brak nałogów pracuje w handlu Nie mam chorób w rodzinie też wszyscy zdrowi Studia skończone Aaa wiek 35 lat waga 100 kg pozdr Marcin
Bruno
Posty: 36
Rejestracja: 28 czerwca 2023, 15:12 - śr

Re: Szukam dawcy solo mama

Post autor: Bruno »

Cześć mogę pomoc jestem już ojcem O sobie wysoki brunet oczy piwne Nr buta 45 :) Ćwiczę brak nałogów pracuje w handlu Nie mam chorób w rodzinie też wszyscy zdrowi Studia skończone Aaa wiek 35 lat waga 100 kg pozdr Marcin
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post