Jeśli myślimy podobnie

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
NikolaM
Posty: 3
Rejestracja: 16 stycznia 2022, 06:44 - ndz

Jeśli myślimy podobnie

Post autor: NikolaM »

Cześć, postanowiłem napisać tylko dlatego że moja partnerka nie może z względów zdrowotnych mieć więcej dzieci. Mamy 2jkę a zawsze pragnąłem mieć trójkę. W obecnym świecie nie sztuką jest zrobić dziecko mówię to jako tata 2jki mądrych wrażliwych wysportiwanych zdrowych dzieci. Ale sztuką jest by były takie przez całe życie i z silną pozycją weszły w dorosłość. Dlatego jeśli Twoje potrzeby są zbieżne z moimi to proszę o kontakt. Piszę tu pierwszy raz i nie wiem czy to właściwe ... jednak moje podejście i warunek jest taki. Pozdrawiam M
Chcę być mamą
Posty: 11
Rejestracja: 21 października 2020, 17:36 - śr

Re: Jeśli myślimy podobnie

Post autor: Chcę być mamą »

NikolaM pisze: 16 stycznia 2022, 07:14 - ndz Cześć, postanowiłem napisać tylko dlatego że moja partnerka nie może z względów zdrowotnych mieć więcej dzieci. Mamy 2jkę a zawsze pragnąłem mieć trójkę. W obecnym świecie nie sztuką jest zrobić dziecko mówię to jako tata 2jki mądrych wrażliwych wysportiwanych zdrowych dzieci. Ale sztuką jest by były takie przez całe życie i z silną pozycją weszły w dorosłość. Dlatego jeśli Twoje potrzeby są zbieżne z moimi to proszę o kontakt. Piszę tu pierwszy raz i nie wiem czy to właściwe ... jednak moje podejście i warunek jest taki. Pozdrawiam M
Anusiaanusia33@wp.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post