Zostańmy rodzicami - 31 latka poszukuje do Coparentingu

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
Mariusz 30
Posty: 132
Rejestracja: 28 marca 2022, 05:49 - pn

Re: Zostańmy rodzicami - 31 latka poszukuje do Coparentingu

Post autor: Mariusz 30 »

Cześć Mariusz jestem mam 30 lat jestem z sulejowka pisz jak coś mariuszujaworek@gmail.com
Mariusz 30
Posty: 132
Rejestracja: 28 marca 2022, 05:49 - pn

Re: Zostańmy rodzicami - 31 latka poszukuje do Coparentingu

Post autor: Mariusz 30 »

Cześć Mariusz jestem mam 30 lat chętnie ci pomogę pisz mariuszujaworek@gmail.com
tygrys10
Posty: 102
Rejestracja: 13 lutego 2022, 03:38 - ndz

Re: Zostańmy rodzicami - 31 latka poszukuje do Coparentingu

Post autor: tygrys10 »

hej...ja kawaler,nie mieszkam z nikim szukam drugiej połówki czy przyszłej zony i dzieci pote.dla mnie sotani dzwonek chyba.sam jestem po polibudzie ,mam kupę zawodów a praca mnie pochalania. jak na samotnika teraz dobrze przędzę z tym wszytskim ale wypada miec rodzinę juz i nie być. wygląd bez znaczenia...jeżeli jesteś dobra i ucziwa napisz a odwzajemnie się w życiu z nawiązką. przepraszam za byki w pisowni klawiatura mi pada:). zwierzak_zwierzak@interia.pl
Natalia.
Posty: 2
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 22:47 - pn

Re: Zostańmy rodzicami - 31 latka poszukuje do Coparentingu

Post autor: Natalia. »

Aktualne
Pepelukasz79
Posty: 112
Rejestracja: 14 września 2021, 18:43 - wt

Re: Zostańmy rodzicami - 31 latka poszukuje do Coparentingu

Post autor: Pepelukasz79 »

Hejka.
Łukasz z tej strony. Jeżeli aktualne Twoje ogłoszenie to daj znać proszę. Chętnie się zapoznam i stworzę wspólna relację, która jesteśmy oboje zainteresowani 😊
Pozdrawiam cieplutko
INŻ+ŻONA+DZIECKO
Posty: 56
Rejestracja: 24 lutego 2024, 22:54 - sob

Re: Zostańmy rodzicami - 31 latka poszukuje do Coparentingu

Post autor: INŻ+ŻONA+DZIECKO »

DZIEN DOBRY... CHCĘ ZAPŁODNIĆ NO LATA LECĄ..INZYNIER----PSZE TAK BO POLIBUDA ma lopała mi d dupy... ja kawaler bez dzieci...chcialbym mieszkac z kobieą,żoną u mnie bo swoje mieszkania a nawet dwa. jestem uparty i temu daj etrade w zyciu.stać mnie na utrzymanie kobietyw ciąży będąc razem az do porodu a potem razem pracować aby siee dorobić audki a czasy są cięzkie bo kto widział dawac np kichane kartofle 12 zl kilo jak 1 kof 4 lata osztowało 50gr..
Do rzeczy. mam swoje mieszkanie bardzo duzo zawodów ze sam się utrzymje, nie mam dzieci i nigdy żony nie miałem. chcę kobiete do zamieszkania u mnie w beskidach..lubie góry a do stoku narciarskiego 4km... bardzo bym kochal jak ym znal koiete. ccę aby była dovra i uczciwa bo ro szlachetność i mociejsze zaufanie i wieź miedzy kobieta a facettem. mieszkam koło wadowic. lata lecąa koniete chciałbym bardzo kochać i podać jej kawe do łóżka. po zapoznaniu się liczę że kobieta zameszka zee mną jakś czas aby mieć zufane realcje a potem zapłdnić koniete bo to nas niebiosa stworzyły aby ludzie rozmnazali bo przecież nie byłoby populacji. mam bardzo duzo zawodowo, onformayuka,marketing,spawacz i kierowca tira......proszę o info!!!!! pozdrawia, P.S [rzepraszam za byki ale mam czarną klawiature nie podwsietlanąa.dzień tez nie jest teraz. mail do mnie kasjan.vuyek@interia.pl
family_man
Posty: 8
Rejestracja: 05 marca 2024, 22:08 - wt

Re: Zostańmy rodzicami - 31 latka poszukuje do Coparentingu

Post autor: family_man »

Witaj, jeśli Twoje ogłoszenie jest nadal aktualne - chętnie Cię poznam. Poszukuję kobiety do założenia rodziny, najchętniej tworząc przy tym przyjacielski, biały związek, ale sam co-parenting również wchodzi z mojej strony w grę.
Mieszkam w Łodzi gdzie właśnie rozpoczynam budowę domu, pracuję w Warszawie. Atrakcyjny, inteligentny, przyjacielski i rozsądny.
Jeśli jesteś zainteresowana, poproszę o kontakt.
Pozdrawiam,
Marcin
Mateusz199
Posty: 6
Rejestracja: 06 marca 2024, 15:43 - śr

Re: Zostańmy rodzicami - 31 latka poszukuje do Coparentingu

Post autor: Mateusz199 »

Jestem bardzo zainteresowany rozmową na ten temat i zastanowieniem się, czy moglibyśmy wspólnie stworzyć rodzinę. Co do mnie, mam 29 lat. Uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu, szczególnie podczas wędrówek po górach. . Jeśli jesteś zainteresowana dalszą rozmową i lepszym wzajemnym poznaniem, daj znać! :)
Pozdrawiam, Mateusz 😊
lieutenant_wolf
Posty: 40
Rejestracja: 04 kwietnia 2023, 20:21 - wt

Re: Zostańmy rodzicami - 31 latka poszukuje do Coparentingu

Post autor: lieutenant_wolf »

itam,

Robert z tej strony. Moje uszanowanie.

Krótko o mnie: singiel, lat 36, z wykształcenia administratywista (nie mylić z administratorem:), z zawodu żołnierz (konkretnie podporucznik - dowódca plutonu), niepalący, sporadycznie pijący (tylko dla towarzystwa tak naprawdę), oczytany, raczej spokojny, lubiący zwierzęta i przyrodę, aktywny fizycznie.

To co chyba najbardziej Cię zainteresuje: planuję mieć potomstwo... aczkolwiek nie nastawiam się już za bardzo na stały związek z potencjalną mamą moich potencjalnych dzieci. Aczkolwiek podkreślam... nie wykluczam!!! związku... po prostu czas pokaże. :))

Póki co proponuję przede wszystkim lepiej się poznać.

Zapraszam do kontaktu: mail do mnie to: pr1988@onet.pl

Mam tez WhatsAppa itp.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post