Atrakcyjna szuka zadbanego pana, który pomoze mi zostać mama.,

:arrow: np. Katowice, Częstochowa czy Sosnowiec
moniczkaniunia22
Posty: 5
Rejestracja: 05 lutego 2022, 17:00 - sob

Atrakcyjna szuka zadbanego pana, który pomoze mi zostać mama.,

Post autor: moniczkaniunia22 »

Jestem bardzo atrakcyjna dziewczyna (blondynka o niebieskich oczach i zgrabnej figurze), która szuka mezczyzny, który pomoze mi zajść w ciąże. Nie wykluczam coparentingu lub relacji. Biorę oczywiscie rowniez pod uwagę a przede wszystkim pomoc bez żadnych zobowiązań ze strony mezczyzny. Wszystko jest kwestia do ustalenia. Poszukiwany konkretny i zdecydowany mezczyzna o dobrych genach, bez nadwagi, zadbany, zdrowy. Naturalnie lub w klinice. Szczegoly do ustalenia w kontakcie prywatnym. Preferowany wiek mezczyzny od 25 do 45. Gustuje w niebieskookich ale nie to najważniejsze. Wymagam badań.
Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam serdecznie wszystkich zainteresowanych i bardzo proszę tylko o poważne oferty.
Ostatnio zmieniony 06 lutego 2022, 00:49 - ndz przez moniczkaniunia22, łącznie zmieniany 4 razy.
Przemysław Delorean
Posty: 1
Rejestracja: 05 lutego 2022, 19:34 - sob

Re: Atrakcyjna szuka zadbanego pana, który mnie zapłodni.

Post autor: Przemysław Delorean »

Witam.
Jestem dyskretny i nie rozpisuje się na forum ile kobiet zapłodniłem.
Proszę o kontakt tel 532174034/
Pomogę
moniczkaniunia22
Posty: 5
Rejestracja: 05 lutego 2022, 17:00 - sob

Re: Atrakcyjna szuka zadbanego pana, który mnie zapłodni.

Post autor: moniczkaniunia22 »

Proszę o wiadomosc prywatna
Tulipan
Posty: 784
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Atrakcyjna szuka zadbanego pana, który mnie zapłodni.

Post autor: Tulipan »

Witam. Przeczytałem pani ogłoszenie i spełniam pani kryteria. Mam własne zdrowe dzieci, które urodziły się z punktacją 10 na 10, bez chorób genetycznych w rodzinie,. Jestem blondynem, niebieskie oczy, 178cm wzrostu, 90kg normalnej budowy nie otyły bez brzucha, brak nałogów,. Do pani należy decyzja jakby to miało wyglądać. Bydgoszcz tel 500278375 pozdrawiam
Zapłodnie kobietę
Posty: 17
Rejestracja: 24 stycznia 2022, 19:02 - pn

Re: Atrakcyjna szuka zadbanego pana, który mnie zapłodni.

Post autor: Zapłodnie kobietę »

Cześć tu Jarek mam 28 lat jestem brunetem o niebieskich oczach z chęcią ci pomogę w zajściu w ciążę zapraszam do kontaktu Jestem ze Śląska zapraszam do kontaktu naspokojnie1994@gmail.com bądź 691885732
Tulipan
Posty: 784
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Atrakcyjna szuka zadbanego pana, który mnie zapłodni.

Post autor: Tulipan »

Witam. Jestem zdecydowanym 40letnim realnym facetem, który jest słowny. Jestem zdrowym dawcą nasienia, potwierdzić to mogę własnymi zdrowymi dziećmi. Przyjeżdżasz na spotkanie, a odjeżdżasz z dużą pewnością zajścia w ciążę, wiadomo że musi pani być zdrowa bez żadnych problemów kobiecych związanych z zajściem w ciążę. Bydgoszcz tel 500278375
Tulipan
Posty: 784
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Atrakcyjna szuka zadbanego pana, który pomoze mi zostać mama.,

Post autor: Tulipan »

Witam. Jestem niebieskookim facetem, 40l. Tel 500278375
moniczkaniunia22
Posty: 5
Rejestracja: 05 lutego 2022, 17:00 - sob

Re: Atrakcyjna szuka zadbanego pana, który pomoze mi zostać mama.,

Post autor: moniczkaniunia22 »

Proszę o kontakt na priv
Tulipan
Posty: 784
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Atrakcyjna szuka zadbanego pana, który pomoze mi zostać mama.,

Post autor: Tulipan »

Witam. Chcesz konkretnego, to jestem. Także żadnych zobowiązań, oczekuję dyskrecji i higieny, a przede wszystkim zdrowia u pani, która chce skorzystać z zapłodnienia , nie chcę narażać swojego zdrowia. Pomogę Tobie zostać matką jak będą przestrzegane te zasady. Po skutecznym, więcej się nie spotkamy i wiadomo nieznamy się. Ja mam swoje życie, pani ma swoje. Jak pasuje to wystarczy uzgodnić termin realizacji. Blondyn, niebieskie oczy, 178cm wzrostu, sportowa sylwetka, 40l,. Mam własne życie i dzieci. Bydgoszcz, Wągrowiec, tel 500278375
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post