Szukam dawcy Kielce

Ogłoszenia kobiet
wegas333
Posty: 306
Rejestracja: 17 listopada 2017, 15:45 - pt

Re: Szukam dawcy Kielce

Post autor: wegas333 »

Pomogę bezinteresownie wegas333@onet.eu
Adi98rr
Posty: 5
Rejestracja: 06 kwietnia 2022, 01:55 - śr

Re: Szukam dawcy Kielce

Post autor: Adi98rr »

Hej ja mam 90 km do kielc jesli chcesz to mozemy sie spotkac mam 24 lata wszykształcenie srednie prowadze dwie firmy za granicą prowadze aktywny tryp życia co dziennie siłownia i kickboxing jesli chcesz czegoś wiecej się dowiedzieć to pisz
piotrmily2
Posty: 110
Rejestracja: 05 kwietnia 2022, 16:41 - wt

Re: Szukam dawcy Kielce

Post autor: piotrmily2 »

witam, czy ogloszenie dalej aktualne prosze o widomosc piotrmily2@wp.pl dziekuje pozdrawiam
Pablo25
Posty: 175
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, 18:17 - śr
Lokalizacja: Ostrowiec Świetokrzyski(cała Polska)

Re: Szukam dawcy Kielce

Post autor: Pablo25 »

Witam mam na imię Paweł mam 30 lat mieszkam w Ostrowcu Świętokrzyskim jestem wysokim wysportowanym brunetem o zielonych oczach i ciemnej karnacji mam swoje dzieci dwóch synów jestem sprawdzonym dawca że względu na własne dzieci jestem wykształconym i stabilnie stąpającym facetem po drodze życiowej jeśli jesteście zainteresowani to proszę o kontakt pozdrawiam Paweł jestem zdrowy oraz dzieci mam komplet badań które robię co jakiś czas jeśli chodzi o pewność w zajściu w ciążę to na pewno co do mojej pomocy się uda
barfods2016@gmail.com
Pablo25
Posty: 175
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, 18:17 - śr
Lokalizacja: Ostrowiec Świetokrzyski(cała Polska)

Re: Szukam dawcy Kielce

Post autor: Pablo25 »

Witaj mam na imię Paweł mam 30 lat mieszkam w Ostrowcu Świętokrzyskim jestem wysokim 186cm wysportowanym brunetem o zielonych oczach i ciemnej karnacji mam swoje dzieci dwóch synów jestem sprawdzonym dawca że względu na własne dzieci jestem wykształconym i stabilnie stąpającym facetem po drodze życiowej jeśli jesteście zainteresowana to proszę o kontakt pozdrawiam Paweł jestem zdrowy oraz dzieci mam komplet badań które robię co jakiś czas jeśli chodzi o pewność w zajściu w ciążę to na pewno co do mojej pomocy się uda być może miła relacje nawiążemy wspólnie pozdrawiam Paweł barfods2016@gmail.com jestem mobilny więc dojazd to nie jest problem
Pablo25
Posty: 175
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, 18:17 - śr
Lokalizacja: Ostrowiec Świetokrzyski(cała Polska)

Re: Szukam dawcy Kielce

Post autor: Pablo25 »

Witaj mam na imię Paweł mam 30 lat mieszkam w Ostrowcu Świętokrzyskim jestem wysokim 186cm wysportowanym brunetem o zielonych oczach i ciemnej karnacji mam swoje dzieci dwóch synów jestem sprawdzonym dawca że względu na własne dzieci jestem wykształconym i stabilnie stąpającym facetem po drodze życiowej jeśli jesteście zainteresowana to proszę o kontakt pozdrawiam Paweł jestem zdrowy oraz dzieci mam komplet badań które robię co jakiś czas jeśli chodzi o pewność w zajściu w ciążę to na pewno co do mojej pomocy się uda być może miła relacje nawiążemy wspólnie pozdrawiam Paweł barfods2016@gmail.com jestem mobilny więc dojazd to nie jest problem
piotrmily2
Posty: 110
Rejestracja: 05 kwietnia 2022, 16:41 - wt

Re: Szukam dawcy Kielce

Post autor: piotrmily2 »

Witam Panie jeśli ogłoszenie aktualne to proszę o kontakt mailowy piotrmily2@wp.pl. jestem z okolic Kielc chętnie pomogę i udzielę informacji. Pozdr
AWATAR9
Posty: 11
Rejestracja: 08 czerwca 2022, 15:10 - śr
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Szukam dawcy Kielce

Post autor: AWATAR9 »

Witam jestem chętny proszę o kątakt
Pawlus
Posty: 96
Rejestracja: 07 sierpnia 2017, 23:22 - pn

Re: Szukam dawcy Kielce

Post autor: Pawlus »

Chętnie pomogę,ciemny blndynek ,wyzsze wykształcenie,dawca krwi ,dobre atuty,,aktualne badania,kilkoro dzieci,przewaga chlopcy,667421177🤰🧪
Rafal.Z
Posty: 16
Rejestracja: 02 lipca 2020, 09:30 - czw
Lokalizacja: Kraków

Re: Szukam dawcy Kielce

Post autor: Rafal.Z »

Robert krakow pomogę
Robert123456@op.pl
Proszę o kontakt
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post