Kobietka ze Śląska szuka fajnego mężczyzny ,i chce zostać ponownie mama i wychować wspólnie

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
czybedeszczesliwa
Posty: 1
Rejestracja: 10 lutego 2022, 20:42 - czw

Kobietka ze Śląska szuka fajnego mężczyzny ,i chce zostać ponownie mama i wychować wspólnie

Post autor: czybedeszczesliwa »

Jestem mamą wspaniałego chłopca , jestem po nieudanym małżeństwie , pragnę być kochana ,pragnę kochać i dać miłość kolejnemu maleństwu . Poprzedni mężczyzna nie chciał ani miłości , ani czułości ciągle mnie odpychał ,o podstawowych zasadach i czułościach w związku mogłam pomarzyć .. ani nie rozumiał co to znaczy miłość i rodzina . Pragnę stworzyć fajna rodzinkę , odrazu zaznaczę że nie mam figury modelki ale nie jest to w tej chwili ważne liczy się to co ma się w środku .
admin
Site Admin
Posty: 1682
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
Lokalizacja: net
Kontakt:

Re: Kobietka ze Śląska szuka fajnego mężczyzny ,i chce zostać ponownie mama i wychować wspólnie

Post autor: admin »

:arrow: Ile masz lat :?:
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
Twardy Piotrek
Posty: 3
Rejestracja: 07 lutego 2022, 08:11 - pn
Lokalizacja: Brzostek

Re: Kobietka ze Śląska szuka fajnego mężczyzny ,i chce zostać ponownie mama i wychować wspólnie

Post autor: Twardy Piotrek »

Zapraszam do kontaktu
tygrys10
Posty: 102
Rejestracja: 13 lutego 2022, 03:38 - ndz

Re: Kobietka ze Śląska szuka fajnego mężczyzny ,i chce zostać ponownie mama i wychować wspólnie

Post autor: tygrys10 »

ja z ogloszenia ,polski inzynier,kawaler,mam swoje mieszkanie i chce tez dzieci tylko starszy jestem od ciebie troche
o ode mnie cos
Dla ciebie kwiatuszek,
sześć małych serduszek,
jeszcze cztery robaczki
i trzy słodkie buziaczki.

Jeśli zgadniesz, kto to taki
to dostaniesz dwa buziaki.
Jeśli zgadniesz, że to ja,
to dostaniesz jeszcze dwa.
Twoja Walentynka!
Mariusz 30
Posty: 132
Rejestracja: 28 marca 2022, 05:49 - pn

Re: Kobietka ze Śląska szuka fajnego mężczyzny ,i chce zostać ponownie mama i wychować wspólnie

Post autor: Mariusz 30 »

Cześć Mariusz jestem mam 30 lat chętnie ci pomogę pisz mariuszujaworek@gmail.com
tygrys10
Posty: 102
Rejestracja: 13 lutego 2022, 03:38 - ndz

Re: Kobietka ze Śląska szuka fajnego mężczyzny ,i chce zostać ponownie mama i wychować wspólnie

Post autor: tygrys10 »

hej...ja kawaler,nie mieszkam z nikim szukam drugiej połówki czy przyszłej zony i dzieci pote.dla mnie sotani dzwonek chyba.sam jestem po polibudzie ,mam kupę zawodów a praca mnie pochalania. jak na samotnika teraz dobrze przędzę z tym wszytskim ale wypada miec rodzinę juz i nie być. wygląd bez znaczenia...jeżeli jesteś dobra i ucziwa napisz a odwzajemnie się w życiu z nawiązką. przepraszam za byki w pisowni klawiatura mi pada:). zwierzak_zwierzak@interia.pl
Komandos13
Posty: 63
Rejestracja: 23 kwietnia 2022, 23:36 - sob
Lokalizacja: Śląsk-Cała Polska

Re: Kobietka ze Śląska szuka fajnego mężczyzny ,i chce zostać ponownie mama i wychować wspólnie

Post autor: Komandos13 »

Jak nadal aktualne to zapraszam do korespondencji.Pochodzę z Katowic.
Mariusz 30
Posty: 132
Rejestracja: 28 marca 2022, 05:49 - pn

Re: Kobietka ze Śląska szuka fajnego mężczyzny ,i chce zostać ponownie mama i wychować wspólnie

Post autor: Mariusz 30 »

Cześć chętnie cie poznam pisz mariuszujaworek@gmail.com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post