Wysoka jakość genów 190cm, 84kg, 26lat Warszawa/Białystok - każda metoda pomocy

Ogłoszenia dawców spermy
Natal
Posty: 29
Rejestracja: 06 lutego 2022, 22:35 - ndz

Wysoka jakość genów 190cm, 84kg, 26lat Warszawa/Białystok - każda metoda pomocy

Post autor: Natal »

Witam, jestem N.
Trafiłem na to forum przypadkowo, zostało mi polecone przez przyjaciółkę i namówiła, abym założył konto i ogłosił, że mogę pomóc.
Jestem 26 letnim mężczyzną ze środkowej Polski, mam wykształcenie wyższe i pracuję w służbach. Jestem młodszym oficerem i niedawno skończyłem akademię z wyróżnieniem. Moje parametry to 190 cm wzrostu,
84 kg wagi, atletyczna, sportowa sylwetka (wymiary 106 cm klatka piersiowa, talia 77 cm, biodra 96 cm). Wskaźnik tkanki tłuszczowej (body fat) 14%, uprawiam sporty ekstremalne i regularnie ćwiczę siłowo, nie biorę leków, suplementuję się jedynie witaminą D3,
Nie piję w ogóle od 5 lat, nigdy nie paliłem, żadnych nałogów ani środków dopingowych, nie piję kawy ani herbaty, z racji zawodu muszę zawsze pozostawać w dyspozycji psychofizycznej.
Mam ciemno-niebieskie oczy i śniadą, południową karnację, mocne, wyraźne rysy twarzy, brak chorób w rodzinie. Kilka lat byłem (foto)modelem, działałem w agencjach modelingowych i brałem udział w sesjach zdjęciowych. Jak widzisz, jestem w stanie zapewnić możliwie najwyższą jakość, przyszły potomek będzie miał zapewnione świetne warunki genetyczne.
Posiadam aktualne wyniki badań na choroby, co miesiąc oddaję honorowo krew i składniki i zawsze mam badania, oddałem ponad 20 litrów krwi i posiadam najwyższe odznaczenie państwowe, testosteron w wyższej granicy normy, 900-950 ng/dL.
Nie robiłem badań genetycznych ani nasienia, ale mam pewność że jestem skuteczny, zapłodniłem jedną osobę.
Pomogę w miarę możliwości, preferuję naturalną metodę zapłodnienia, ponieważ posiada najwyższą skuteczność, nie oczekuję specjalnego wynagrodzenia, jedynie umowną wartość mojego czasu i energii, abym nie miał poczucia straconego czasu. Oczekuję od Ciebie jedynie wynajęcia lokalu/pokoju, aby dokonać wymiany. Możemy próbować do skutku, jestem słowny i konsekwentny.
Specjalne prośby albo sposoby dodatkowo płatne ze względu na brak komfortu psychicznego, metodę kubeczkową lub inne metody będę traktował jako sprzedaż nasienia i wartość będzie do uzgodnienia.
Nie interesują mnie twoje motywy, możesz być licealistką, albo dojrzałą kobietą, żyć sama, z partnerem albo partnerką, nie ma to znaczenia, jesli mogę pomóc to to zrobię.
Nie oczekuję późniejszego kontaktu, zachowajmy dyskrecję i anonimowość, oczekuję jedynie wyników aktualnych badań na choroby, jeśli chcesz mojego zdjęcia, możemy się wymienić, oczywiście z zamazaną twarzą.
Tylko konkretne i zdecydowane propozycje, Kontakt jedynie poprzez mail, uprzednio tutaj informując.
Od ostatniego tygodnia lutego do końca marca jestem w Warszawie, jestem wysłany teraz na Podlasie i od roku urzęduję kursując między Suwałkami, Łomża a Białymstokiem, mogę spotkać się w Białymstoku, poza przedstawionymi terminami, szanujmy swój czas i siebie nawzajem.
Propozycja ograniczona czasowo, jeśli będę w związku, oczywiście, chcę być uczciwy wobec każdego.
Mój mail: ntlrnx@gmail.com
Natal
Posty: 29
Rejestracja: 06 lutego 2022, 22:35 - ndz

Re: Wysoka jakość genów 190cm, 84kg, 26lat Warszawa/Białystok - każda metoda pomocy

Post autor: Natal »

Aktualne, zapraszam do motnsktu mailowego, grupa krwi AB+
Natal
Posty: 29
Rejestracja: 06 lutego 2022, 22:35 - ndz

Re: Wysoka jakość genów 190cm, 84kg, 26lat Warszawa/Białystok - każda metoda pomocy

Post autor: Natal »

Aktualne zapraszam na mail ntlrnx@gmail.com
Natal
Posty: 29
Rejestracja: 06 lutego 2022, 22:35 - ndz

Re: Wysoka jakość genów 190cm, 84kg, 26lat Warszawa/Białystok - każda metoda pomocy

Post autor: Natal »

Aktualne
Natal
Posty: 29
Rejestracja: 06 lutego 2022, 22:35 - ndz

Re: Wysoka jakość genów 190cm, 84kg, 26lat Warszawa/Białystok - każda metoda pomocy

Post autor: Natal »

Odświeżam
Natal
Posty: 29
Rejestracja: 06 lutego 2022, 22:35 - ndz

Re: Wysoka jakość genów 190cm, 84kg, 26lat Warszawa/Białystok - każda metoda pomocy

Post autor: Natal »

Aktualne zapraszam ntlrnx@gmail.com
Natal
Posty: 29
Rejestracja: 06 lutego 2022, 22:35 - ndz

Re: Wysoka jakość genów 190cm, 84kg, 26lat Warszawa/Białystok - każda metoda pomocy

Post autor: Natal »

Odświeżam
Natal
Posty: 29
Rejestracja: 06 lutego 2022, 22:35 - ndz

Re: Wysoka jakość genów 190cm, 84kg, 26lat Warszawa/Białystok - każda metoda pomocy

Post autor: Natal »

Odświeżam
Natal
Posty: 29
Rejestracja: 06 lutego 2022, 22:35 - ndz

Re: Wysoka jakość genów 190cm, 84kg, 26lat Warszawa/Białystok - każda metoda pomocy

Post autor: Natal »

Dziękuję za zainteresowanie i Przepraszam drogie Panie za zwłokę, nie mogłem dostać się na swego maila przez ponad dwa tygodnie, proszę pisać też tutaj w prywatną wiadomość albo w wątku, zapomniałem dopisać, że mam efekty dwie udane próby na dwie całkowite, efekty mają już rok i dwa lata, nie było żadnych komplikacji, pierwsza próba kilkusesyjna spotkań metodą naturalną, druga metodą kubeczkową
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post