Zostanę mamą

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
Marius
Posty: 5
Rejestracja: 09 maja 2022, 22:56 - pn

Re: Zostanę mamą

Post autor: Marius »

Pragnę być tatą. Rodzina, dziecko jest najpiękniejszym doświadczeniem. Może być sensem życia. Nie jedynym, ale jednym z najważniejszych. W pewnym momencie życia dla mnie zdecydowanie najważniejszym. Z przyjemnością spróbowałbym się z Tobą poznać. Przyjmę to co przyniesie nam los. Samo posiadanie dziecka, świadomość jego istnienia też może być wystarczające jeśli nie chcemy / nie możemy być razem rodziną, a co byłoby najpiękniejszym spełnieniem. Gdyby się nam udało.
pratpita@gmail.com
mtwsz
Posty: 44
Rejestracja: 05 maja 2022, 11:09 - czw

Re: Zostanę mamą

Post autor: mtwsz »

Cześć, jeśli nadal szukasz to proszę o kontakt na adres mtwsz2021@gmail.com lub odpowiedz na wiadomość prywatną
mtwsz
Posty: 44
Rejestracja: 05 maja 2022, 11:09 - czw

Re: Zostanę mamą

Post autor: mtwsz »

Cześć,
Skąd jesteś?
Basia1 pisze: 22 lutego 2022, 17:59 - wt Witam . Mam na imię Basia 30lat . Od dłuższego czasu pragnę zostać mamą, jednakże nie chce aby dziecko wychowywalo się bez ojca lub tworzyć patologi . Szukam odpowiedzialnego mężczyzny który będzie wstanie utrzymać mnie i nasze dziecko który tak jak ja myśli o byciu rodzicem . Nie musisz być dla mnie partnerem jeśli tego nie chcesz ale bądź kochanym tatą. Poznajmy się i stwórzmy coś razem .
Bruno8
Posty: 95
Rejestracja: 04 stycznia 2021, 09:11 - pn
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Kontakt:

Re: Zostanę mamą

Post autor: Bruno8 »

Cześć.Mam na imię Andrzej,mam 39 lat,Mam pracę,samochód i dom.Szukam tutaj kobiety która chce zostać mamą i może w przyszłości możemy wziąć ślub.Chetnie cię poznam jeśli zechcesz.To mój mail Bruno8@onet.pl
Szukam żony
mtwsz
Posty: 44
Rejestracja: 05 maja 2022, 11:09 - czw

Re: Zostanę mamą

Post autor: mtwsz »

Hej, zapraszam do kontaktu mtwsz2021@gmail.com
Bruno8
Posty: 95
Rejestracja: 04 stycznia 2021, 09:11 - pn
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Kontakt:

Re: Zostanę mamą

Post autor: Bruno8 »

Cześć.Ma 39 lat,jestem dobrze ustawiony.Nie mam nałogów.Pragne mieć dzieci i rodzinę.Jesli jesteś zainteresowana to napisz.To mój numer telefonu 609742627
Szukam żony
arturox89
Posty: 8
Rejestracja: 27 listopada 2021, 19:19 - sob

Re: Zostanę mamą

Post autor: arturox89 »

Hej witam jestem Artur 33l174cm jestem szczupłym brunetem wykształcenie średnie szukam dziewczyny do stałego związku i bardzo chce mieć dziecko... Jestem z Mazur ale jeśli będziesz chciała mnie poznać bliżej to jestem otwarty żeby zmienić miejsce zamieszkania pozdrawiam cieplutko 😉👍😎 i zapraszam do rozmowy 😉
krisjarocin
Posty: 5
Rejestracja: 29 stycznia 2016, 06:36 - pt
Lokalizacja: Jarocin

Re: Zostanę mamą

Post autor: krisjarocin »

Hej jestem kawaler szukam kobiety do st zw Jarocin
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post