Dawca - drugie dziecko

Ogłoszenia kobiet
tomus2701
Posty: 13
Rejestracja: 29 stycznia 2012, 10:49 - ndz

Re: Dawca - drugie dziecko

Post autor: tomus2701 »

Pomogę kobiecie zajść w ciążę ojciec dwójki zdrowych dzieci (bliźniaczki) Metoda naturalna lub kubeczkowa .

Email poznamcie90@gmail.com
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Dawca - drugie dziecko

Post autor: Michał ogier »

asiaasi pisze: 25 lutego 2022, 08:41 - pt Witam poszukuje dawcy do zapłodnienia drugiej ciąży. Pisać tylko konkretne wiadomości. Nie odpisuje na wszystkie. Miłe widziani z małopolski
Witam I pozdrawiam jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes pełna dyskrecja I anonimowość, kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam 724392566tylko esemes pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie
OnPomoze32
Posty: 15
Rejestracja: 24 sierpnia 2023, 22:40 - czw
Lokalizacja: Białystok

Re: Dawca - drugie dziecko

Post autor: OnPomoze32 »

Witajcie :) 31 latek o niebieskich oczach, normalnej sylwetce ciała, ciemny blondyn który lubi aktywnie spędzać czas. Jeśli marzysz o upragnionym szczęściu jakim jest posiadanie dziecka to z chęcią Tobie pomogę :) nie interesuje mnie Twój status związku. Niestety z przyczyn losowych czy Twój partner nie może Ci tego zapewnić bądź jesteś singielką z wyboru a czujesz pragnienie bycia matką z przyjemnością postaram się Tobie pomóc w realizacji Twoich bądź waszych planów. Gwarantuję 100 % anonimowości oraz dyskrecji abyś czuła się komfortowo bo chyba właśnie tu o to chodzi jak i również sam tego oczekuję :) Jestem jak najbardziej zdrowym mężczyzną i wolnym od jakichkolwiek chorób.
Krakus84
Posty: 15
Rejestracja: 08 czerwca 2021, 17:20 - wt

Re: Dawca - drugie dziecko

Post autor: Krakus84 »

Chętnie pomogę. 39 lat, 183cm wzrostu, brunet. Jestem z Krakowa. Zapraszam.
Tomek 007
Posty: 29
Rejestracja: 09 grudnia 2023, 12:56 - sob

Re: Dawca - drugie dziecko

Post autor: Tomek 007 »

:!: Cześć ! Jestem zainteresowany ! Mam 43 lata dwóch synów jeden magister z dwóch fakultetów drugi kończy liceum ! Chętnie oddam nasienie ! Aby dogadać szczegóły podaj numer telefonu lub odezwij się na maila tomek.wilczor@interia.pl blondyn oczy niebieskie 177cm wzrostu zbudowany ! Jestem z Ciechocinka .
waclaw-duzy
Posty: 8
Rejestracja: 14 listopada 2023, 15:41 - wt

Re: Dawca - drugie dziecko

Post autor: waclaw-duzy »

Cześć pomogę w zapłodnieniu jako dawca. Mam 39 lat, wyższe wykształcenie, zdrowy, posiadam własne dzieci ( córkę), Metoda dowolna. Proszę o kontakt tylko jeśli jesteś poważnie zainteresowana. Płock i okolice
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Dawca - drugie dziecko

Post autor: Michał ogier »

asiaasi pisze: 25 lutego 2022, 08:41 - pt Witam poszukuje dawcy do zapłodnienia drugiej ciąży. Pisać tylko konkretne wiadomości. Nie odpisuje na wszystkie. Miłe widziani z małopolski
Witam I pozdrawiam jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566tylko pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Dawca - drugie dziecko

Post autor: Michał ogier »

asiaasi pisze: 25 lutego 2022, 08:41 - pt Witam poszukuje dawcy do zapłodnienia drugiej ciąży. Pisać tylko konkretne wiadomości. Nie odpisuje na wszystkie. Miłe widziani z małopolski
Cześć witaj jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt i solidny zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566tylko pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie 187zwrostu 38lat 70kg 71w pasie szczupły wysportowany zapraszam serdecznie.
Stanlee88
Posty: 48
Rejestracja: 28 marca 2023, 00:13 - wt
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dawca - drugie dziecko

Post autor: Stanlee88 »

Witaj, jeżeli twoje ogłoszenie jest aktualne to zapraszam do kontaktu blackstanley88@wp.pl
Selvus
Posty: 13
Rejestracja: 12 lutego 2024, 08:18 - pn

Re: Dawca - drugie dziecko

Post autor: Selvus »

Czesc, jeżeli nadal nie znalazłaś odpowiedniego dawcy to chętnie nim zostanę. Mam 30l, 183cm, 88kg, ciemne włosy, oraz niebieskie oczy. Prowadzę zdrowy tryb życia, dużo pływam i staram się dobrze odżywiać. Oczywiście Mam aktualne badania, ale jeżeli zdecydujesz się żebym to ja pomógł Ci zostać mama to badania wykonam ponownie. Odezwij się, a ja chętnie opowiem Ci o sobie coś więcej, oraz wyślę zdjęcie...
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post