Pomogę potrzebującej kobiecie zajść w ciążę

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
bartek010d
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2021, 14:52 - sob

Pomogę potrzebującej kobiecie zajść w ciążę

Post autor: bartek010d »

Witam

Tak jak w tytule oferuje swoją pomoc przy zapłodnieniu. Metoda dowolna. Oferuję pełną dyskrecję. Jeżeli jesteś kobietą w związku z inną kobietą pomogę, jeżeli jesteś kobietą która ma bezplodnego męża i marzycie o wspólnym dziecku również pomogę, jeżeli jesteś kobietą samotna która chce mieć dziecko tylko dla siebie również pomogę. Jak widać jestem w stanie pomóc w większości sytuacji. Nie oczekuję za swoją pomoc żadnego wynagrodzenia, bo pieniędzy nie potrzebuje, mam ich naprawdę wystarczająco dużo. Jestem również w stanie zaakceptować każdą formę wychowania naszego wspólnego biologicznego dziecka. Jeżeli chodzi ci tylko o to żebym zapłodnił i później usunął się w cień nie ma najmniejszego problemu, jeżeli chcesz żebym uznał dziecko i płacił na nie alimenty i uczestniczył w jego zyciu również nie widzę najmniejszych problemów, ty decydujesz jak ma być. Jedyne o co bym prosił to o to że jezeli zdecydujesz się na formę wychowania dziecka bez mojej ingerencji to chciałbym jedynie co jakiś czas dostawać na maila zdjęcia swojego dziecka z ewentualnym opisem co u niego słychać, tylko tyle. Jeżeli mam coś powiedzieć o sobie to mam na imię Bartek, mieszkam w Warszawie, mam 29 lat i posiadam swoją firmę budowlaną która dobrze funkcjonuje. Jestem bez żadnych nałogów i całkowicie zdrowy, mogę wykonać dosłownie każde badanie jakie tylko będziesz chciała. Po więcej pytań zapraszam na PW.
Monica
Posty: 6
Rejestracja: 18 grudnia 2021, 09:30 - sob

Re: Pomogę potrzebującej kobiecie zajść w ciążę

Post autor: Monica »

Ja mam 39 lat zadbana czy będzie to dla Ciebie problemem. Nie potrzebòję faceta na stałe ale na przyjaźń.
Monica
Posty: 6
Rejestracja: 18 grudnia 2021, 09:30 - sob

Re: Pomogę potrzebującej kobiecie zajść w ciążę

Post autor: Monica »

Jeśli cię interesuje mnie poznać napisz. monica.fai_ 2021@libero.it
emila76
Posty: 3
Rejestracja: 25 sierpnia 2022, 18:14 - czw

Re: Pomogę potrzebującej kobiecie zajść w ciążę

Post autor: emila76 »

Witam proszę więcej informacji
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post