Młoda para szuka dawcy. Aktualizacja 17.06 - udało się, dziękujemy za oferty i pomoc

Ogłoszenia kobiet
szukamypomocy
Posty: 5
Rejestracja: 07 kwietnia 2022, 11:00 - czw

Młoda para szuka dawcy. Aktualizacja 17.06 - udało się, dziękujemy za oferty i pomoc

Post autor: szukamypomocy »

Poszukujemy na tym forum dawcy nasienia, gotowego pomóc młodej parze. Poszukujemy na obszarze całej Polski, gdyż sami na co dzień pracujemy i mieszkamy poza jej granicami, więc i tak będziemy dojeżdżać, jednak preferowalibyśmy Panów z większych miast, do których łatwo dolecieć/dojechać.

My mamy po 28 lat, stabilne prace i sytuacje, niestety partner nie może mieć dzieci. Szukamy tutaj dawcy nasienia, preferowanie doświadczonego z sukcesami (ale to nie wymóg), który nam pomoże. Najważniejszym dla nas kryterium jest zdrowie, a kluczowym czynnikiem jakość nasienia. Wiek nie ma dla nas absolutnie znaczenia. Szukamy Panów, którzy nie oczekują wynagrodzenia, są uczciwi i sumienni. Po udanym zapłodnieniu nie utrzymujemy kontaktu.

Dawców zainteresowanym zapłodnieniem nas, prosimy o wiadomość z krótka informacją o tobie, ewentualnym doświadczeniu, jakości nasienia i skąd jesteś. Pozdrawiamy

Aktualizacja 17.06.2022 Udało nam się spełnić nasze marzenie i zajść w ciążę :D Dziękujemy wszystkim Panom za chęć pomocy i przesłane oferty, a w szczególności MlodemuWujkowi chcielibyśmy podziękować za zapłodnienie nas :)

Pozdrawiamy Wszystkich Serdecznie
Ostatnio zmieniony 17 czerwca 2022, 16:30 - pt przez szukamypomocy, łącznie zmieniany 1 raz.
tomi34
Posty: 33
Rejestracja: 13 stycznia 2022, 21:19 - czw

Re: Młoda para szuka dawcy

Post autor: tomi34 »

Zapraszam na priv dexter15@interia.pl
wegas333
Posty: 306
Rejestracja: 17 listopada 2017, 15:45 - pt

Re: Młoda para szuka dawcy

Post autor: wegas333 »

Pomogę bezinteresownie i dam upragnione szczęście pozdrawiam. wegas333@onet.eu
Slavo778
Posty: 26
Rejestracja: 17 lutego 2022, 17:22 - czw

Re: Młoda para szuka dawcy

Post autor: Slavo778 »

Cześć, z miłą chęcią pomogę. Dajcie znać jeżeli jesteście zainteresowani. Moja grupa krwi Brh+
Lublin młody dawca
Posty: 15
Rejestracja: 06 kwietnia 2022, 00:20 - śr

Re: Młoda para szuka dawcy

Post autor: Lublin młody dawca »

Zapraszam
Richi1991
Posty: 245
Rejestracja: 15 sierpnia 2018, 11:26 - śr

Re: Młoda para szuka dawcy

Post autor: Richi1991 »

Witam,z miłą chęcią ci pomoge jestem z wielkopolski wysokim szczupłym brunetem o piwnych oczkach mam 187 cm 82 kg 31 lat mam już własną córke także z zapłodnieniem nie będzie problemu
Tulipan
Posty: 830
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Młoda para szuka dawcy

Post autor: Tulipan »

Witam. Jestem 40letnim realnym zdrowym dawcą nasienia. Blondyn, 178cm wzrostu, 90kg normalnej budowy nie otyły bez brzucha, niebieskie oczy, bez na, zdrowy styl życia, mogę pomóc lecz w dyskrecji, bez zobowiązań, higienie i zdrowiu. Bez kosztów lecz spotkanie w. Bydgoszczy. Tel 500278375 pozdrawiam mam własne zdrowe dzieci i niebędzie problemu w zapłodnieniu.
Andrzej
Posty: 144
Rejestracja: 27 stycznia 2020, 09:09 - pn

Re: Młoda para szuka dawcy

Post autor: Andrzej »

Cześć mogę pomóc
Proszę o kontakt
Kolega222@onet.pl
Pozdrawiam
szukamypomocy
Posty: 5
Rejestracja: 07 kwietnia 2022, 11:00 - czw

Re: Młoda para szuka dawcy

Post autor: szukamypomocy »

Dziękujemy za odpowiedzi, prosilibyśmy jednak aby najpierw nam wysłać tutaj wiadomość i napisać coś o sobie, swoim doświadczeniu i napisać swoje parametry nasienia :)
mnich88
Posty: 43
Rejestracja: 29 września 2020, 23:32 - wt

Re: Młoda para szuka dawcy

Post autor: mnich88 »

Witam wysłałem wiadomość na priv
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post