chcę być zapłodniona

Ogłoszenia kobiet
Andrzej
Posty: 144
Rejestracja: 27 stycznia 2020, 09:09 - pn

Re: chcę być zapłodniona

Post autor: Andrzej »

Cześć chętnie pomogę
Proszę o kontakt
Kolega222@onet.pl
Slavo778
Posty: 26
Rejestracja: 17 lutego 2022, 17:22 - czw

Re: chcę być zapłodniona

Post autor: Slavo778 »

Chętnie pomogę. Daj znać jeżeli jesteś zainteresowana.
piotrmily2
Posty: 110
Rejestracja: 05 kwietnia 2022, 16:41 - wt

Re: chcę być zapłodniona

Post autor: piotrmily2 »

witam czy ogloszenie dalej aktualne? prosze o wiadomosc piotrmily2@wp.pl dziekuje pozdrawiam
Lublin młody dawca
Posty: 15
Rejestracja: 06 kwietnia 2022, 00:20 - śr

Re: chcę być zapłodniona

Post autor: Lublin młody dawca »

Priv
Tomasz99
Posty: 159
Rejestracja: 24 maja 2020, 10:33 - ndz

Re: chcę być zapłodniona

Post autor: Tomasz99 »

Tulipan
Posty: 830
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: chcę być zapłodniona

Post autor: Tulipan »

Witam. Pomogę tel 500278375
drdre30
Posty: 47
Rejestracja: 14 stycznia 2022, 09:25 - pt

Re: chcę być zapłodniona

Post autor: drdre30 »

Witam serdecznie :)
Napiszę kilka słów więcej
Zacząłem pomagać już podczas pracy w Klinice Niepłodności jako anonimowy dawca nasienia dlatego, mam już kilkuletnie doświadczenie i kilka sukcesów na koncie ;) Działam również u naszych zachodnich sąsiadów, ponieważ od niedawna dyżuruje w niemieckim, przygranicznym szpitalu.
Posiadam tytuł doktora nauk medycznych. Moje ogłoszenie kieruje zarówno do samotnych Pań, jak i Par. Pomagam osobom w każdym wieku, bez względu na stan cywilny, orientację, czy religię ;)

Mam 30 lat, niebieskie oczy i czarne, falowane włosy, 179 cm wzrostu i grupę krwi ARh+. Podobno wg Pań :) jestem całkiem męskim i przystojnym facetem, lubianym przez otoczenie :) Z charakteru ambitny optymista, umysł i predyspozycje zdecydowanie ukierunkowane na przedmioty ścisłe, medyczne. Posiadam kilka certyfikatami językowych oraz wiele medycznych, które uzyskałem na Studiach Doktoranckich.
Posiadam aktualne badania nasienia oraz badania w kierunku chorób przenoszonych drogą płciową. Nie jestem obciążony żadnymi chorobami przewlekłymi, moje nasienie ma dobre parametry (Normozoospermia) i mam obfite wytryski, a sam nie narzekam na żadne problemy zdrowotne :)

Metodę zapłodnienia i formę spotkania pozostawiam w Twojej/Waszej gestii. Nie będę namawiał do żadnej konkretnej metody zapłodnienia, posiadam doświadczenie i sukcesy zarówno metodą naturalną, jak i metodą kubeczkową.

Nie oczekuję wynagrodzenia, zależy mi tylko na dyskrecji i nie ściganiu po sądach;) Nie będę dążył sam do dalszego kontaktu po zapłodnieniu, ale też nie mam nic przeciwko, aby go utrzymywać - chętnie pomogę kilkukrotnie, aby dzieci miały biologiczne rodzeństwo. Oczywiście gwarantuję dyskrecję i to, że zniknę z Twojego/Waszego życia, ale mogę również zostać z Wami w kontakcie :) - wszystko od Was zależy ;)

Drugiej stronie zostawiam jedynie organizacje miejsca na spotkanie (Szczecin / Poznań i okolice) czasami/okazjonalnie jestem dostępny na wyjazdy.
Pozdrawiam serdecznie:) Napisz arnold2401@onet.pl
Jurek Nowak
Posty: 169
Rejestracja: 15 czerwca 2019, 05:05 - sob

Re: chcę być zapłodniona

Post autor: Jurek Nowak »

Jestem Jurek mam 46 lat 193 cm wzrostu i jestem szczupły zainteresował mnie Pani anons nie piję alkoholu nie palę papierosów po prostu jestem normalnym zdrowym i bardzo zadbanym facetem który może Panią zapłodnić mam bardzo obfite wytryski nasienia a moja sperma jest bardzo dobrej jakości. jurek6056@gmail.com
Dawid1993
Posty: 37
Rejestracja: 21 października 2021, 21:44 - czw

Re: chcę być zapłodniona

Post autor: Dawid1993 »

Jestem skłonny pomóc, mam 29 lat, wysoki, szczupły brunet o ciemnych oczach i nienagannej aparycji, zapraszam do kontaktu dawid.m1991@poczta.fm
drdre30
Posty: 47
Rejestracja: 14 stycznia 2022, 09:25 - pt

Re: chcę być zapłodniona

Post autor: drdre30 »

Zapraszam do kontaktu arnold2401@onet.pl Wyślę najnowsze badania i zdjęcia
ODPOWIEDZ