Śląsk szukam ojca, partnera a nie tylko dawcy

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
Greentealove
Posty: 11
Rejestracja: 22 marca 2022, 19:45 - wt

Śląsk szukam ojca, partnera a nie tylko dawcy

Post autor: Greentealove »

Cześć.
Szukam osoby, ktora jest gotowa zostać ojcem. Nie wykluczam zwiazku.
Wiadomo trzeba się poznac.
Rejon - Śląsk
Wiek max 40 lat
Ostatnio zmieniony 21 kwietnia 2022, 10:08 - czw przez Greentealove, łącznie zmieniany 1 raz.
Guzik
Posty: 23
Rejestracja: 02 sierpnia 2020, 13:05 - ndz

Re: Szukam ojca, partnera a nie tylko dawcy

Post autor: Guzik »

Witaj serdecznie porozmawiamy?
tomaszrafaldawid@gmail.com
Mariusz 30
Posty: 132
Rejestracja: 28 marca 2022, 05:49 - pn

Re: Śląsk szukam ojca, partnera a nie tylko dawcy

Post autor: Mariusz 30 »

Cześć
Ostatnio zmieniony 24 lipca 2022, 10:11 - ndz przez Mariusz 30, łącznie zmieniany 1 raz.
MATHIAS PIOTR
Posty: 1
Rejestracja: 03 maja 2022, 01:24 - wt

Re: Śląsk szukam ojca, partnera a nie tylko dawcy

Post autor: MATHIAS PIOTR »

Znalazłem Pani ogłoszenie na portalu jeśli szukasz jeszcze Pani jeszcze nie znalazła Pani odpowiedniego kandydata na to możemy spróbować Po rozwodzie 10 lat już jestem swoje dzieci odchowane . Mam skończone 40lat aktywny zawodowo hobby góry sport pływanie spędziłem 20 lat w Skandynawii także porównując mnie z rówieśnikami to życie mnie troszkę nie dojechało poprostu mniej stresu jeśli Pani chce coś więcej o mnie wiedzieć to zapraszam do kontaktu dodam że mam 168wzrost czarne włosy waga 70kg.Zdjecia i numer telefonu mogę podesłać nie ma problemu i więcej danych jeśli otrzywiscie szuka Pani jeszcze i nie zdecydowała się Pani mieszkanie mam w Katowicach a pochodzę z pod Częstochowy pozdrawiam Waldemar.
Greentealove
Posty: 11
Rejestracja: 22 marca 2022, 19:45 - wt

Re: Śląsk szukam ojca, partnera a nie tylko dawcy

Post autor: Greentealove »

MATHIAS PIOTR pisze: 03 maja 2022, 01:42 - wt Znalazłem Pani ogłoszenie na portalu jeśli szukasz jeszcze Pani jeszcze nie znalazła Pani odpowiedniego kandydata na to możemy spróbować Po rozwodzie 10 lat już jestem swoje dzieci odchowane . Mam skończone 40lat aktywny zawodowo hobby góry sport pływanie spędziłem 20 lat w Skandynawii także porównując mnie z rówieśnikami to życie mnie troszkę nie dojechało poprostu mniej stresu jeśli Pani chce coś więcej o mnie wiedzieć to zapraszam do kontaktu dodam że mam 168wzrost czarne włosy waga 70kg.Zdjecia i numer telefonu mogę podesłać nie ma problemu i więcej danych jeśli otrzywiscie szuka Pani jeszcze i nie zdecydowała się Pani mieszkanie mam w Katowicach a pochodzę z pod Częstochowy pozdrawiam Waldemar.
Czesc. Chcesz tez wychowywac dziecko?
Greentealove
Posty: 11
Rejestracja: 22 marca 2022, 19:45 - wt

Re: Śląsk szukam ojca, partnera a nie tylko dawcy

Post autor: Greentealove »

Tak
Mmjj1313
Posty: 9
Rejestracja: 08 lutego 2022, 21:58 - wt

Re: Śląsk szukam ojca, partnera a nie tylko dawcy

Post autor: Mmjj1313 »

25l Katowice jestem chętny. Mój mail. nicolusj96@gmail.com
tygrys10
Posty: 102
Rejestracja: 13 lutego 2022, 03:38 - ndz

Re: Śląsk szukam ojca, partnera a nie tylko dawcy

Post autor: tygrys10 »

Hej pisze z ogloszenia.ja mgr robię od rana do wieczora bo sam się utrzymuje i mam swoje mieszkanie,kawaler bez dzieci.wypada mi już życie ułożyć a maila mam że strony.mam Full zawodów m.in informatyka,marketing,spawacz,wózek widłowy i prawo jazdy nawet na tiry.nie chce być sam już trochę dalej mieszkasz ale dla chce to nie ma nic trudnego.odpisz. tortu nie wyskocze
Mail zwierzak_zwierzak@interia.pl
Mariusz 30
Posty: 132
Rejestracja: 28 marca 2022, 05:49 - pn

Re: Śląsk szukam ojca, partnera a nie tylko dawcy

Post autor: Mariusz 30 »

Mm
Mlody2008
Posty: 1
Rejestracja: 07 sierpnia 2022, 07:17 - ndz

Re: Śląsk szukam ojca, partnera a nie tylko dawcy

Post autor: Mlody2008 »

Hej ja 34.185.84. Szczupły ciemny blondyn bardzo chętnie panią poznam tomek.mlody2008@gmail.com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post