Kobieta spełniona

Ogłoszenia kobiet
Tulipan
Posty: 784
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Kobieta spełniona

Post autor: Tulipan »

Cześć. Oddam w dowolny sposób nasienie, do kubeczka lub naturalnie. Jestem zdrowy-okażę wyniki badań. Płodny jestem gdyż mam swoje dzieci. Tel 500278375
Kornel
Posty: 127
Rejestracja: 03 maja 2022, 23:17 - wt

Re: Kobieta spełniona

Post autor: Kornel »

Cześć odezwiesz się
Kolega222@onet.pl
Slavo778
Posty: 26
Rejestracja: 17 lutego 2022, 17:22 - czw

Re: Kobieta spełniona

Post autor: Slavo778 »

Cześć, z miłą chęcią Ci pomogę. Oczywiście jeżeli jesteś zainteresowana. Mam 43 lata Brh+. Jak co to daj znać to napiszę coś więcej o sobie. Pozdrawiam Sławek
Jurek Nowak
Posty: 168
Rejestracja: 15 czerwca 2019, 05:05 - sob

Re: Kobieta spełniona

Post autor: Jurek Nowak »

Jestem Jurek mam 46 lat 193 cm wzrostu i jestem szczupły zainteresował mnie Pani anons nie piję alkoholu nie palę papierosów po prostu jestem normalnym zdrowym i bardzo zadbanym facetem który może Panią zapłodnić mam bardzo obfite wytryski nasienia a moja sperma jest bardzo dobrej jakości. jurek6056@gmail.com
Tulipan
Posty: 784
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Kobieta spełniona

Post autor: Tulipan »

Cześć. Spełnię pani marzenie o dziecku. Jestem płodnym mężczyzną gdyż mam dwójkę swoich dzieci. A także zdrowy - zrobiłem badania-zdrowy. Tel 500278375 pozdrawiam
Dawid1993
Posty: 37
Rejestracja: 21 października 2021, 21:44 - czw

Re: Kobieta spełniona

Post autor: Dawid1993 »

Jestem do Waszej dyspozycji. Wszystko do ustalenia.
Zapłodnię kobietę, która sobie tego życzy w sposób naturalny lub oddam nasienie - inseminacja. Pomogę zajść w ciążę w dowolnym terminie. W dowolnym miejscu na terenie całej małopolski.
Więc... Jeśli szukasz naprawdę wyjątkowego kandydata - dawcy nasienia, spermy... Zapraszam. Kto mnie poznał wie, że ze mną można konie kraść. Jestem atrakcyjny pod względem fizycznym - to chyba istotne, jeśli zdecydujesz się na zapłodnienie poprzez stosunek. Oczywiście możliwa także inseminacja. Ludzie postrzegają mnie, jako otwartą i ciepła osobę. Jestem sympatyczny, wrażliwy - jeśli mnie poznasz - odlecisz...
Mogę dojechać wszędzie.
Mam 28 lat, 180cm wzrostu, ciemne włosy, wyraziste brązowe oczy i krew grupy AB RH+. Nie obciążony genetycznie.
Wszytko do ustalenia - decyzja należy do Ciebie. Jestem i czekam na kontakt.
Mój mail : dawid.m1991@poczta.fm
Tulipan
Posty: 784
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Kobieta spełniona

Post autor: Tulipan »

Witam. Oddam nasienie w sposób naturalny. Jestem płodny bo mam swoje dzieci. Tel 500278375 pozdrawiam
kamil Bot
Posty: 2
Rejestracja: 04 czerwca 2022, 23:07 - sob
Lokalizacja: lublin

Re: Kobieta spełniona

Post autor: kamil Bot »

Witam, mam 35 lat, brunet 187 cm wzrostu, 85 kg. Mam dwoje zdrowych dzieci.
Z zawodu jestem konstruktorem maszyn, mam wyższe wykształcenie, grupa krwi Rh+
Posiadam aktualne badania zdrowotne (robione przy okazji kategorii D, prawo jazdy),
Mam też badania na wirusa HIV.
Chętnie pomogę w zapłodnieniu, uważam (zresztą nie tylko ja :)) że moje dzieci są bardzo udane.
Metoda zapłodnienia do ustalenia.
Coś o mnie:
Sport i praca to moje główne zainteresowania. Jestem osobą wrażliwą, nigdy nie miałem problemu z nauką i
nawiązywaniem kontaktów. Cechuje mnie wysoka inteligencja emocjonalna i wytrwałość w dążeniu do celu.

Co do przyszłych kontaktów to nie chcę brać udziału w aktywnym wychowywaniu, ewentualnie jestem otwarty na
krótkie informacje email o postępach potomka.
Pozdrawiam :)
kontakt email : botkamil@o2.pl
Tulipan
Posty: 784
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Kobieta spełniona

Post autor: Tulipan »

Witam. Oferuje zapłodnienie za darmo. Jestem po badaniach na HIV jestem zdrowy i mam własne zdrowe dzieci bez chorób genetycznych w rodzinie. Oczekuję dyskrecji i bezzobowiazań typu alimenty itp tel 500278375 pozdrawiam
Komandos13
Posty: 63
Rejestracja: 23 kwietnia 2022, 23:36 - sob
Lokalizacja: Śląsk-Cała Polska

Re: Kobieta spełniona

Post autor: Komandos13 »

Chętnie pomogę,więcej na PW.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post