Szukam towarzysza życia/ojca dziecka

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
Madziula86
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2022, 16:14 - sob

Szukam towarzysza życia/ojca dziecka

Post autor: Madziula86 »

Cześć, jestem Magda, mam skończone 36 lat. W życiu nigdy nie brakowało mi szczęścia, za wyjątkiem szczęścia do facetów, nie udało mi się znaleźć nikogo z kim mogłabym dzielić smutki i radości życia. Żaden Tinder czy biura matrymonialne nie dały mi nikogo, kto mógłby zagościć w moim życiu na dłużej. Koleżanka poradziła mi, abym tutaj spróbowała swoje siły i może tutaj znajdzie się ktoś, komu uda się to :)
Nie mam wymagań co do wieku, uważam, że wiek to tylko cyfry, ważniejsze jest dla mnie jakim jesteś człowiekiem, wykształcenie to tylko papier, wolę ambicje życiowe niż uklepane studia aby coś było w CV. Fizyczność jest ważna, ale o wiele bardziej pociąga mnie intelekt, więc jeśli myślisz, że czytasz o sobie, to proszę, napisz do mnie, a to może z Tobą stworze coś wspaniałego na całe życie :)
Mieszkam w Warszawie, ale jeśli zainteresuje mnie osoba z innej części kraju, to nie wykluczam zmiany miasta zamieszkania. Nie wierzę zbytnio w związki na odległość.
Jerry.Jap
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2022, 22:12 - sob

Re: Szukam towarzysza życia/ojca dziecka

Post autor: Jerry.Jap »

Dzień dobry

A właściwie to - dobry wieczór. Trafiłem na ten portal zupełnie przypadkiem i ..... jak to ujęłaś: czytam o sobie.

Jeśli jzaiskrzyła u ciebie iskierka zainteresowania, jestem pod tym adresem: jerry.jap@vp.pl
Mariusz 30
Posty: 132
Rejestracja: 28 marca 2022, 05:49 - pn

Re: Szukam towarzysza życia/ojca dziecka

Post autor: Mariusz 30 »

Ok
Ostatnio zmieniony 03 września 2022, 02:19 - sob przez Mariusz 30, łącznie zmieniany 1 raz.
Guzik
Posty: 23
Rejestracja: 02 sierpnia 2020, 13:05 - ndz

Re: Szukam towarzysza życia/ojca dziecka

Post autor: Guzik »

Będzie mi bardzo miło poznać Ciebie bliżej mój e-mail odezwij się tomaszrafaldawid@gmail.com
A31
Posty: 73
Rejestracja: 25 sierpnia 2021, 18:15 - śr

Re: Szukam towarzysza życia/ojca dziecka

Post autor: A31 »

Witam,
Odezwij się
albio21.90@wp.pl
Tito
Posty: 7
Rejestracja: 26 maja 2022, 11:23 - czw

Re: Szukam towarzysza życia/ojca dziecka

Post autor: Tito »

Hej jak masz checi odezwij się ottontiton@gmail.com
tygrys10
Posty: 102
Rejestracja: 13 lutego 2022, 03:38 - ndz

Re: Szukam towarzysza życia/ojca dziecka

Post autor: tygrys10 »

Hej pisze z ogloszenia.ja mgr robię od rana do wieczora bo sam się utrzymuje i mam swoje mieszkanie,kawaler bez dzieci.wypada mi już życie ułożyć a maila mam że strony.mam Full zawodów m.in informatyka,marketing,spawacz,wózek widłowy i prawo jazdy nawet na tiry.nie chce być sam już trochę dalej mieszkasz ale dla chce to nie ma nic trudnego.odpisz. tortu nie wyskocze
Mail zwierzak_zwierzak@interia.pl
A31
Posty: 73
Rejestracja: 25 sierpnia 2021, 18:15 - śr

Re: Szukam towarzysza życia/ojca dziecka

Post autor: A31 »

Aktualne? Jestem z Warszawy. Odezwij się
albio21.90@wp.pl
Bruno8
Posty: 95
Rejestracja: 04 stycznia 2021, 09:11 - pn
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Kontakt:

Re: Szukam towarzysza życia/ojca dziecka

Post autor: Bruno8 »

Cześć.Mam na imię Andrzej,mam 39 lat.Mam dość samotności i chciałbym mieć żonę i dzieci.Chetnie cię poznam.To mój e-mail Bruno8@onet.pl
Szukam żony
Dobry dawca spermy
Posty: 13
Rejestracja: 25 marca 2022, 11:43 - pt

Re: Szukam towarzysza życia/ojca dziecka

Post autor: Dobry dawca spermy »

Hej jest zainteresowany widzę że jesteś podobna do mnie więc jak dasz mi szansę to będzie wspaniale, mam na imię Norman mam 170 cm wzrostu waga około 70 kg sylwetkę całą szczupłą a grupę krwi A+,czekam na info to mój tel 728455065
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post