DAWCA NASIENIA PODKARPACKIE

:arrow: Dawcy życia z województwa podkarpackiego
grzegorzl1
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2022, 22:26 - ndz

DAWCA NASIENIA PODKARPACKIE

Post autor: grzegorzl1 »

Dzień dobry! :)

Moje ogłoszenie jest skierowane zarówno do samotnych Pań, jak i Par. Pomagam osobom w każdym wieku, bez względu na orientację czy stan cywilny ;)

Mam 40 lat, niebieskie oczy i włosy, 176 cm wzrostu i grupę krwi 0Rh+. Z wyglądu zwyczajny i przeciętny chłopak, dbam o siebie i o higienę osobistą. Podobno całkiem męski i przystojny. Raczej jestem lubiany przez otoczenie :) Z charakteru ambitny optymista, umysł zdecydowanie ścisły. Licencjat z ekonomii. Obecnie pracuję w obszarze logistycznym.



Nie jestem obciążony żadnymi chorobami i sam nie narzekam na żadne problemy zdrowotne :)

Metodę zapłodnienia i formę spotkania pozostawiam w Twojej/Waszej gestii. Nie będę namawiał do żadnej konkretnej metody zapłodnienia, posiadam doświadczenie i sukcesy w zapładnianiu.

Nie oczekuję wynagrodzenia, zależy mi tylko na dyskrecji i nie ściganiu po sądach;) Nie będę dążył sam do dalszego kontaktu po zapłodnieniu, ale też nie mam nic przeciwko, aby go utrzymywać - chętnie pomogę kilkukrotnie, aby dzieci miały biologiczne rodzeństwo. Oczywiście gwarantuję dyskrecję i to, że zniknę z Twojego/Waszego życia- wszystko od Ciebie zależy ;)

Drugiej stronie zostawiam jedynie organizacje miejsca na spotkanie (Rzeszów i ewentualnie okolice), czasami/okazjonalnie jestem dostępny na wyjazdy.
Helena93
Posty: 1
Rejestracja: 17 września 2022, 23:20 - sob

Re: DAWCA NASIENIA PODKARPACKIE

Post autor: Helena93 »

;)
Ostatnio zmieniony 19 listopada 2022, 17:24 - sob przez Helena93, łącznie zmieniany 1 raz.
o.na
Posty: 1
Rejestracja: 28 września 2022, 22:26 - śr

Re: DAWCA NASIENIA PODKARPACKIE

Post autor: o.na »

Aktualne?
PolaP1234
Posty: 4
Rejestracja: 14 maja 2021, 12:27 - pt

Re: DAWCA NASIENIA PODKARPACKIE

Post autor: PolaP1234 »

Witaj. Z jakich okolic jesteś?
Asia i Sylwia
Posty: 9
Rejestracja: 18 grudnia 2022, 06:24 - ndz

Re: DAWCA NASIENIA PODKARPACKIE

Post autor: Asia i Sylwia »

Hej jesteśmy para dziewczyn i pragniemy mieć dziecko czy twoje ogłoszenie jest nadal aktualne? Jesteśmy z Rzeszowa :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post