Poznań i okolice

:arrow: np. Poznań i Kalisz
whisskiddo
Posty: 1
Rejestracja: 07 czerwca 2022, 09:49 - wt

Poznań i okolice

Post autor: whisskiddo »

Cześć,
para dziewczyn w stałym związku poszukuje dawcy WYŁĄCZNIE METODĄ KUBECZKOWĄ.
W grę wchodzi Poznań i okolice.
Oczekujemy wykonania/ posiadania aktualnych badań.
Tulipan
Posty: 783
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Poznań i okolice

Post autor: Tulipan »

Cześć. Posiadam badania na HIV jestem zdrowy i mam własne zdrowe dzieci czyli jestem płodny. Mogę oddać do kubeczka za niewielką gratyfikacje. Tel 500278375
Richi1991
Posty: 242
Rejestracja: 15 sierpnia 2018, 11:26 - śr

Re: Poznań i okolice

Post autor: Richi1991 »

Witam,z miłą chęcią ci pomoge jestem z wielkopolski wysokim szczupłym brunetem o piwnych oczkach mam 187 cm 82 kg 31 lat mam już własną córke także z zapłodnieniem nie będzie problemu
Tulipan
Posty: 783
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Poznań i okolice

Post autor: Tulipan »

Pisaliśmy do siebie. Pomogę wam zostać matkami.
Francesco
Posty: 1
Rejestracja: 11 czerwca 2022, 15:37 - sob

Re: Poznań i okolice

Post autor: Francesco »

Jestem 35 letnim mężczyzn mogę pomóc . Żebyście mogły mieć Dziecko . Brunet zielononiebieskie oczy. 172 cm. Zdrowy zasłużony dawca krwi mogę wykonać badania spermy i wysłać wam wyniki. Podaj e-mail to wyślę wszystko.
Tulipan
Posty: 783
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Poznań i okolice

Post autor: Tulipan »

Hej. Pomogę Tobie zostać matką. Tel 500278375 Bydgoszcz
Ernest01
Posty: 23
Rejestracja: 06 marca 2023, 13:36 - pn
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Poznań i okolice

Post autor: Ernest01 »

Witajcie
Jeśli wasze ogłoszenie jest nadal aktualne proszę o kontakt
ernest01@wp.pl
Brunet , ciemna karnacja ,gr krwi 0RH+
sneforov
Posty: 287
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice

Re: Poznań i okolice

Post autor: sneforov »

Cześć. Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi 2+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
email: sneforov@gmail.com
ReMiiiŚ♡
Posty: 14
Rejestracja: 10 września 2023, 02:26 - ndz

Re: Poznań i okolice

Post autor: ReMiiiŚ♡ »

Hej jeśli nie masz nic przeciwko powiem parę słów o sobie byś wiedziała może coś więcej młody może nie bo 28 wiosnę na karku za to miły czarujący uczuciowy wrażliwy potrafiący zadbać o kobietę rodzinę mający dość spory życiowy bagaż zawiedziony troszkę znaczenia dla niektórych w tej rzeczywistości czułości współczucia wrażliwości męskości złota rączka posiadający i samotnie wychowujące synka zraniony już wiem że nikogo najprawdopodobniej nie pokocham ponownie lecz lecz pragnący dac kobiecie parze która pragnie powiększyć przekazać tknac życie mimo tego jak by miało do tego wspaniałego aktu dojść preferowalbym metoda naturalna by jeśli nie pomoc w wychowaniu móc spełnić czyjeś marzenie czy pomoc bez zbędnych wiek i procedur które to utrudniają. Z całuskami Twój wymarzony Pan Dżentelmen
Ciemny blondyn 186cm wysportowany że wsi nauczony kultury manier solidnej pracy uczciwości zdrowy plodby pragnący jedynie pomoc komuś sam wiem jak to jest i znam A także miałem mam trudną sytuację lecz w innym kierunku związana wyuczony
Jeśli jesteś ciekawa pytaj nie mam nic do ukrycia
Pozdrawiam całuski 😗😘
Zainteresowania pytania ciekawość wątpliwości pisz na wszystkie odpowiem bez tajemnic
Duże niebieskie niczym.laguna oczy i rzęsy których wiele kobiet zazdroscilo już ;p
Ciepły.kochajacy wierny mający zasady ideały kochający życie z niego czerpać A zarazem twardo stawiający po ziemi ambitny dazacy do obranego celu zainteresowana Piękna ma Pani to napisz będę odpowiadał szczerze 😊
Bruno8
Posty: 95
Rejestracja: 04 stycznia 2021, 09:11 - pn
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Kontakt:

Re: Poznań i okolice

Post autor: Bruno8 »

Cześć.Mam na imię Andrzej,mam 39 lat.Mam dwóch zdrowych synów,posiadam też ważne badania.Chetnie wam pomogę.Napiszcie do mnie 609742627
Szukam żony
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post