Powinni tu zabronić tym wszystkim parom homo dawać ogłoszenia.

:arrow: O czym tylko zechcesz, Zabawa, Humor, Luz-Blues, Video
Przyczyny i leczenie bezpłodności
Andydandy
Posty: 55
Rejestracja: 13 grudnia 2018, 16:06 - czw

Powinni tu zabronić tym wszystkim parom homo dawać ogłoszenia.

Post autor: Andydandy »

Co czytam tego typu oferty par homo, to mi się śmiać chce.
"dwie niezależne kobiety", kek takie niezależne, że muszą szukać faceta. Skoro takie niezależne jesteście, to same też w ciąże zajdźcie.
Miałem też do czynienia z tego typu dewiantami. I nie wyobrażam sobie, aby ktoś taki mógł mieć dziecko.
Zawsze jedna z nich ma coś z głową w bardzo widoczny sposób, a druga udaje, że wszystko jest ok. Coś jak syndrom Sztokholmski.
Jak ktos taki ma wychować zdrowe dziecko? Wyobrażacie sobie mieć dwie matki? W tym jedna wygląda jak chłop, albo coś z albumu piosenek dla emo?
Bo ja nie za bardzo.
Jeszcze te ich "dobre pozycje finansowe". Z każdą parą co miałem do czynienia, były problemy z kasą.
A jedna to już szczyt osiągnęła, bo miały już dzieci, a jeszcze chcialy rodzic, bo zasiłek socjalny.
Wyobrażacie to sobie? Niszczyć dziecku życie, bo się nie chce do pracy iść.
Do tego wiele z nich nawet nie chce dawcy opłacić dojazdu, czy miejsca do spania na dzień, czy dwa. Nie wspominając o jakiejś nagrodzie, albo zwrotu kosztów za badania.
Taka mają dobra sytuację finansową.
Zapewniam was, że jak tylko skończą się pieniądze na zasiłki. Bedzie cała masa tego typu ludzi kończyć na ulicy.
Teraz zaczyna się małpia ospa. W portalach informacyjnynch z NY, czy USA ogólnie. Można wyczytać, że dzieci co mają 4, albo 7 lat jakiś cudem złapały małpia ospe. A potem dodane, że te dzieci były adoptowane, przez dwóch facetów.
Jakim cudem dziecko w tym wieku zaraża się choroba przenoszona przez seks?
Ano taka, że te homosy często też są pedofilami.
Wspierając homoseksualizm, wspierasz też pedofilie.
Apeluje do was administracjo i użytkownicy. O zaprzestanie wspierania homoseksualnych par. Bo niszczycie życie niewinnym dzieciom.
Taka anegdota na koniec:
Homoseksualizm i pedofilia jest spowodowana przez pasożyty. Nie jest to wrodzone, czy spowodowane jakimś zaburzeniem mózgu.
To są pasożyty. Jak wyleczyć? Prosto.
Iwermektyna
Mieszanka piolun, czarny orzech, goździk.
Są też inne jak zeolit, turpentyna naturalna, fenbendazol.
Tygodniowa głodówka, albo nawet dwa tygodnie głodu.
Ale te dwa pierwsze są najlepsze jeśli chodzi o rezultaty.
Pozdrawiam
Fighterlad
Posty: 1
Rejestracja: 07 grudnia 2023, 14:33 - czw

Re: Powinni tu zabronić tym wszystkim parom homo dawać ogłoszenia.

Post autor: Fighterlad »

Gratuluję logiki. Ilu gejów faktycznie poznałeś?
Andydandy
Posty: 55
Rejestracja: 13 grudnia 2018, 16:06 - czw

Re: Powinni tu zabronić tym wszystkim parom homo dawać ogłoszenia.

Post autor: Andydandy »

Wystarczajoco by wiedzieć że nie powinno się im dawać dzieci, a Ty?
ODPOWIEDZ